Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z serią Battlefield: Battlefield 1942 + dodatek Road to Rome

34 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2011 o 22:35, meryphillia napisał:

Ci co nie mają BF2 też? ]:>

Ci co nie mają to kupują. Ostatnio powróciłem do rozgrywki i muszę przyznać, że FH 2.4 wyciska z leciwego silniczka ostatnie soki i gra nie dość, że ładna, to coraz bardziej realistyczna (nowy model latania :3333).

20111017224217

20111017224350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 22:44, gogiell napisał:

> Ci co nie mają BF2 też? ]:>
Ci co nie mają to kupują. Ostatnio powróciłem do rozgrywki i muszę przyznać, że FH 2.4
wyciska z leciwego silniczka ostatnie soki i gra nie dość, że ładna, to coraz bardziej
realistyczna (nowy model latania :3333).


ale grafa :o
ymmmm chyba miałbym niezły strajk z oczami gdym chciał to uruchomić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w owych czasach kiedy BF1942 odnosił swoje sukcesy nie miałem jeszcze internetu i katowałem tę grę grając z botami. Teraz trochę mnie dziwi, że było to dla mnie ekstra przeżyciem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo panowie!
Wbijać na 762 ranked server w Forgotten Hope 2.4 i ciśniemy! ;)

Mój nick: FL4K3_PL

Gram od pół roku dzień w dzień i nie ma lepszej strzelanki opartej na IIWŚ. Nawet RO wymięka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest błąd !

" "Bliski perfekcji balans między pojazdami a piechotą, między arcade''ową akcją a realistycznym osprzętem"; "najlepsza wieloosobowa strzelanina sieciowa osadzona w realiach II wojny światowej i być może najlepszy -?<mlutiplayerowy> shooter wszech czasów";

Poprzestawiały się autorowi literki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na grę ostatecznie postawiło Electronic Arts i, jak można z łatwością stwierdzić po dziewięciu latach, była to jedna z najlepszych decyzji w historii amerykańskiego giganta wydawniczego" - chciałbym zobaczyć tych, którzy zrezygnowali z wydania Battlefield 1942 :). Albo dziś gdy wychodzi Battlefield 3 :). Swoją drogą, ciekawe czy Electronic Arts tak dobrze by się powodziło gdyby nie postawili na Battlefield 1942.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie Road to rome :p przypomnieć nie mogę, ale Secret weapons of world war 2 już pamiętam, za sprawą :) pewnego sprzętu co na jednej mapce tylko dwie sztuki były, i ja zawsze z kolegą je zabieraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam traumatyczne przeżycia związane z dodatkiem do tej gry secret weapons of WII, młody byłem, i była to pierwsza gra w której zostałem oszukany, klucz na ten dodatek nie działał :0 Uznałem że z okazji premiery bfa 3 napiszę do supportu o tym, i dostałem już nowy klucz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować