Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Silent Hill: Downpour pełen przerywników filmowych

8 postów w tym temacie

101 minut? Całkiem nieźle. Niektóre filmy pełnometrażowe są krótsze.
Akurat zawsze lubiłem cut-senki w SH. Nadawały one dużo klimatu. Mam nadzieję, że i tym razem będzie to choc trochę "uczta kinomana" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie wiekowe od 15? :/ Co to niby ma być? To jest Silent Hill. Albo ludzie od kategorii wiekowych dostali odmużdżenia albo ta gra będzie słabiutka jak ma takie ograniczenie wiekowe. 15 lat!?! co to za horror?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, dobre horrory z reguły nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia, bo horror sam w sobie jako gatunek musi zawierać elementy/sceny nie zawsze odpowiednie dla niepełnoletniego odbiorcy.

Dnia 17.10.2011 o 15:54, L33T napisał:

Normalny ? Nie potrzeba nie wiadomo ile flaków i krwi żeby powstał dobry horror.


Oczywiście zgadzam się z tym że nie potrzeba flaków i krwi żeby powstał dobry horror, ale z tego co wiem, przy ustalaniu kategorii wiekowej nie bierze się pod uwagę przede wszystkim drastycznych momentów (właśnie "krwi, flaków" itp.), ale sceny erotyczne, dyskryminację, narkotyki, wulgarny język, przytłaczający klimat - mniej więcej w takiej kolejności, z czego przemoc jest najmniej brana pod uwagę.

Swoją drogą poprzednie części miały kategorie 18+ (chyba oprócz trzech pierwszych, ale wtedy był chyba inny system "oceniania" gier), stąd moje zdziwienie decyzją dania nowej części znaczka 15+.

>Za dużo Piły, oj za dużo Piły

W żadnym razie nie zależy mi na scenach a''la Piła, boję się tylko że gra straci na klimacie tak charakterystycznym dla serii. Twórcy najnowszej części zastrzegali że wrócą do korzeni, natomiast robiąc grę którą oceniono na 15+ przeczą samym sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeśli podzielić serię na części (nie numeryczne) to mamy dwa etapy SH:
- Gry robione przez Team Silent.
- I pozostałe.
Jako że za nową odsłonę nie odpowiada już oryginalny team silent to nie, nie będzie to gra równie dobra co pierwsze 4 (tak the room też jest imo dobrą grą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować