Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 na konsolach = Battlefield 3 na niskich ustawieniach na PC

84 postów w tym temacie

Jakaś niespodzianka? Nie od dzisiaj wiadomo, że konsole mają moc +- C2D z 8800GT, które w większości gier wystarczają do 720p z dobrymi detalami (poza BF3:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie jest to, że gdy na rynek wkroczył Crysis to rewolucja była warta kupna nowego kombajnu zwanego pecetem, skok był duży, praktycznie we wszystkich nowych tytułach, nastała era next-gen''ów z prawdziwego zdarzenia. A dziś? Dziś mamy BF3, który rewelacji ani rewolucji nie wprowadza, ale by pograć w niego na full trzeba zaopatrzyć się w sprzęt baardzo świeży. Już nie wspomnę, że drogi. Do tego są inne różne gry, które generują połacie szczegółowego terenu, gdzie można szybko po nim skakać i jakoś się wszystko nie rżnie a działa płynnie i ładnie wygląda...Więc gdzie tkwi problem? Rynek sprzętu niech się kręci, czy w dobie gdzie miliony ludzi uważają się za informatyków, programistów nie ma osób, które potrafią napisać porządny kawałek kodu? Czy może sprzęt to uniemożliwia czy pieniądze, byle szybko, byle jak, byle zarobić jak najwięcej, tnąc na DLCki, wprowadzając online passy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 13:07, pi1er napisał:

Grafa na konsolach faktycznie jest widocznie gorsza, ale BF zawsze celował w PC. Zresztą
coraz więcej gier ma taką samą sytuacje.

Mi na Intel Core 2 Duo @ 2.20 GHz, 4GB ram i GeForce GT430 beta chodziła na High. Rozdzielka
1440x900, Win7 32bit. FPS był dobry, pełna płynność.


Lol, to jesteś niezły. Ja na i5 (quadzie) z troszkę lepszym taktowaniem na wysokich ustawienaich na tej rozdziałce miałem problem. Ta pełna płynność to chyba w menu była ;) No chyba że 10 klatek już ją Tobie zapewnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 13:32, L33T napisał:

Mhm Dice olewa konsole, no nic wracam do Dark Souls :)


Tera role się odwróciły.Już przyszła pora, żeby twórcy robili nextgenowe gry(czyt:pod pc).Mnie taka taktyka cieszy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "minimalny" poziom ustawień zapewne wygląda niewiele gorzej od wysokiego.
To już nie jest ta sama przepaść co była KIEDYŚ między ustawieniami średnimi, wysokimi, a niskimi.
No ale oczywiście walenie tytułami z "Faktu" zawsze na topie by nabić kliknięcia.
Następnym razem widząc taki nagłówek - nie wchodzę w artykuł. Po prostu. I tak żadna strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by poszło na Średnich, ale ja będę grał na najniższych bo to daje fajne efekty. Pamiętam jak BFBC2 ustrzeliłem snajpera schowanego w krzaku, a zauważyłem go tylko dla tego że mi się krzak nie wczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 12:43, k3lston napisał:

Oczywiście mówiąc o wersji BETA, która jest niedopracowana i podobno nie ma tekstur ULTRA

Hmm, być może coś jest nie tak z twoim sprzętem. Grałem w wersję beta z moim G480 i z maksymalnymi ustawieniami na jakie pozwolała beta chodziło bardzo płynnie. Być może coś innego w konfiguracji kompa cie spowalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 15:01, Garetto napisał:

Mi by poszło na Średnich, ale ja będę grał na najniższych bo to daje fajne efekty. Pamiętam
jak BFBC2 ustrzeliłem snajpera schowanego w krzaku, a zauważyłem go tylko dla tego że
mi się krzak nie wczytał.

:) dobry argument grajmy na LOW!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak zrobie sobie cfg pod high fps (ok. 125 fps) , wyłączę wszystkie bajery które mnie tylko rozpraszają , zostawię przejrzystą grafikę i będę karał gości z ULTRA ustawieniami zanim oni mnie w ogóle zobaczą ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Już dawno przestało mnie obchodzić na jakich ustawieniach graficznych gram. Teraz chodzi tylko o to żeby sobie pograć, a gra jest przecież taka sama więc w ogóle nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli dla Ciebie stary gameplay + upierdliwe rozwiązania + opakowanie z ładnej grafiki = next gen ? Ok.. to ja zostaje przy starych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 14:35, Kajmal napisał:

Tera role się odwróciły.Już przyszła pora, żeby twórcy robili nextgenowe gry(czyt:pod
pc).Mnie taka taktyka cieszy;]

A co takiego next-genowego jest w BF3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czuje się jak PC''towcy za czasów GTA IV gdzie okrzyki typu "otrzymaliśmy półprodukt" były w każdej sieci, a teraz? konsolowcy otrzymują niepełny produkt - jak dla mnie - najniższe możliwe ustawienia? - konsole już nie mają bytu, podziękuje niestety za rozgrywki na Xboxie 360 w Battlefield 3, drodzy EA - nie umiecie tworzyć gier na konsole, nie twórzcie ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować