Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 na konsolach = Battlefield 3 na niskich ustawieniach na PC

84 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2011 o 16:15, Henrar napisał:

> Tera role się odwróciły.Już przyszła pora, żeby twórcy robili nextgenowe gry(czyt:pod

> pc).Mnie taka taktyka cieszy;]
A co takiego next-genowego jest w BF3?


Patrząc na dzisiejsze papki typu:cod,homefront i wiele innych to bf3 jest nextgenem.Nie wiem jak wy uważacie, bo ja uważam, że bf3 będzie nextgenowy.Dobra.Może multi nie będzie tak ładne jak kampania, ale myślę że kampania nie będzie zbytnio odbiegała od tej zaprezentowanej na trailerach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 17:26, Drakhon napisał:

I tak dzieki takiemu newsowi, anulowalem zamowienie na Ps3, wole pograc w Ace Combat
:)


A czego się spodziewałeś?DICE od początku zapewniało, że grafika na konsoli będzie okrojona, że nie zobaczymy tego co na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 17:26, Kajmal napisał:

Patrząc na dzisiejsze papki typu:cod,homefront i wiele innych to bf3 jest nextgenem

Cały czas się pytam - co takiego w nim jest next-genowego, czego wcześniej nie było, choćby i w starych BFach.

Dnia 17.10.2011 o 17:26, Kajmal napisał:

Nie wiem jak wy uważacie, bo ja uważam, że bf3 będzie nextgenowy.Dobra.Może multi nie będzie
tak ładne jak kampania, ale myślę że kampania nie będzie zbytnio odbiegała od tej zaprezentowanej
na trailerach!

Czyli tylko grafika? Coś słaba ta next-genowość, oj, bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Battlefield 3 na konsolach = Battlefield 3 na niskich ustawieniach na PC"

Hę? Przecież piszę wyraźnie "SIMILAR visuals to consoles", a to znaczy coś ''nieco'' innego.

Uncharted 3 ma IMO ładniejszą grafikę, BF3 to mniej więcej poziom Killzone 3. Mnie nie rajcuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 16:40, Anchorist napisał:

A ja czuje się jak PC''towcy za czasów GTA IV gdzie okrzyki typu "otrzymaliśmy półprodukt"
były w każdej sieci, a teraz? konsolowcy otrzymują niepełny produkt - jak dla mnie -
najniższe możliwe ustawienia?

A jakim cudem na współczesnych konsolach można by odpalić BF3 z ustawieniami na poziomie medium, high lub ultra z PC? Każda z platform dostanie grafikę na jaką ją stać. Do tej pory zawsze było równanie w dół, czyli grafika na PC jak na konsolach i jako bonus zwalona optymalizacja (np. GTA IV).

Ewentualne plucie się konsolowców na DICE pozbawione jest jakichkolwiek podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, milo ze grafika bedzie swietna, na single mozna pograc na wyzszych detalach, ale multi, wszystko na low, na becie mi slicznie smigalo na medium wiec mam nadzieje ze gra bedzie chodzila w 60 fps przynajmniej.

Bo przeciez w multi nie licza sie "ahy i ohy grafiki" tylko szybka rozgrywka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech no masz... Za słaby PC na takie gry, to się nastawiałem, że na konsoli chociaż na średnich detalach pogram, a tu takie zło szerzą... szkoda kasy, pożyczę sobie, a teraz poczekam na Skyrim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, takie pitolenie. Jak pokazano Operacja Gilotyna na X360, a nie podpisano za pierwszym razem na czym prezentacja nastąpiła to wszyscy PCtowcy miodem chlapali na monitory. Dopiero jak podpisali "... on XBOX 360" zaczęło się "A faktycznie oświetlenie słabe", "Wygląda brzydko", "Jakie drewno" blablabla. MiSiU3112 dodał link do gameplayu z PS3, mimo że jest w trochę gorszej jakości, to widać większość efektów świetlnych których w becie nie było (np. te refleksy świetlne podczas patrzenia pod słońce) i już wygląda lepiej. Jak gameplay i cała optymaliacja będą skopane to i ultra hight grafika nie pomoże. No, ale dla niektórych ważniejsze są cyferki, dla tych właśnie z chęcią za miesiąc-dwa wkleję cyferki z planowanego do pracy 27 calowego iMaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 17:29, Henrar napisał:

Cały czas się pytam - co takiego w nim jest next-genowego, czego wcześniej nie było,
choćby i w starych BFach.

Origin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, kolejny powód by sprzedać X360. Męczy mnie już to że przez chciwość firm tj. Sony i M$ cierpią gracze. Jakby nie patrzeć, kupno gier na konsole które pragę mieć wyniesie mnie ok. 750 zł, a jeśli doliczyć sprzedaż X360 to uzbiera się nieco ponad 1/2 sumy dobrego PC który starczy na najbliższe 3 lata. Daaaaamn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obadaniu bety BF3 na ps3 wlasnie pluje na DICE i wracam do BC2. I mam dosc solidne podstawy majac w pamieci poprzednie bety na ps3 (nie tylko Battlefielda);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 19:15, MiSiU3112 napisał:

> Ciach
No nie wiem czy za 2200 zł uzbierasz kompa na 3 lata.


Jeśli AMD Phenom II X6 1090T i chociażby Radeon HD6950 1GB nie wystarczy by za te 3 lata śmigać na średnich no to faktycznie jest problem. 2200 zł bez zasilacza i obudowy trzeba liczyć bo to już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam Radeona HD 6850 i myślę, ze high uciągnę, ale na ultra? to chyba SLI czy Cross Fire tylko to pociągnie :) jak dla mnie rewelka :)

i tak w Becie obciete były tekstury więc niektórzy się bardzo zdziwią, jak pan kolega z GT 9800 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować