Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Batman: Arkham City - recenzja

81 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2011 o 14:04, ardiano1 napisał:

do singla jest online-pass ale prawdopodobnie tylko do konsoli bo rocksteady pewnie za
opóźnienie pc udostępni dodatki już z grą


Obyś miał rację w co wątpię zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wam przypomnę, że to, co teraz robi Rocksteady, to nie "Singleplayer Pass", tylko zablokowanie kilku misji. EA robi tak od dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten minus z kobietą kot jest wciśnięty zupełnie na siłę, dla graczy którzy uczciwie kupią grę nie stanowi to problemu ponieważ kod jest w każdym pudełku z nową grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 14:23, Harrolfo napisał:

/ciach/

Faktycznie: pomyliły mi się dość mocno liczby: mam 83%, brak jednej szczęki i 0/20 challange - czyli wyzwania dają prawdopodobnie 15%.
OT: kurna jak zmienić stronę główną na wygląd normalny? Po daniu przełącz mam możliwość zamówić BF3, dać "Mam to gdzieś" na FB albo przejść na "Tydzień z grą..." - nie wpychajcie ludziom na siłę takiego syfu, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Obecnie ogrywam Assassin''s Creeda Brotherhood i zapiera mi dech w piersiach ilość znajdziek, zadań pobocznych i innych tym podobnych rozwiązań. Wygląda na to, że Batman podobnie zagwarantuje kuupę zabawy na resztę roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 15:34, Kasq napisał:

Recka niezła.
Minus dany na siłę :/
Dlaczego wszyscy się boją dawać 10/10 ???

ja się nie boję i kilka gier już tak oceniłem :)
a co do minusa - grasz Kobietą Kotem w kampanii raptem przez 30 minut może. Są cztery krótkie misje - dla mnie trochę za mało. No i do tego ten kod. Oczywiście wszyscy mają go w pudełku, ale - trzeba być w sieci (a co jak ktoś akurat kupił i net mu padł?) i ten kto kupi używana grę musi zapłacić osobno za kod. Ja po prostu nie popieram takich praktyk. Widać, że etapy z Kocią zostały wycięte z pełnej wersji. Niby producent może robić co chce, ale ja po prostu takie zachowania uważam za nieeleganckie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 15:29, sznajder23 napisał:

ten minus z kobietą kot jest wciśnięty zupełnie na siłę, dla graczy którzy uczciwie kupią
grę nie stanowi to problemu ponieważ kod jest w każdym pudełku z nową grą...

co znaczy uczciwie? ktoś kupuję np. używaną grę na allegro. to znaczy, że nie kupił uczciwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 13:31, metronom napisał:

Spotkałem się z opinią, że natłok znanych z komiksów przeciwników nie do końca wyszedł
grze na dobre pod względem fabularnego wykorzystania ich postaci. Prawda to?

I singleplayer pass... (bez komentarza)

Co do pierwszego - jest ich rzeczywiście wielu, ale mi to się akurat podobało. Jedyny, który mógłby się moim zdaniem nie pojawić to Robin. Zalicza występ w stylu: ej no cześć, wpadłem, no to spadam.

co do drugiej sprawy to produkowałem się już przy innym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co znaczy uczciwie? ktoś kupuję np. używaną grę na allegro. to znaczy, że nie kupił uczciwie?

dobra,a właśnie miałem pisać. miałem nadzieję, że nikt nie odpisze, racje masz i cofam to co powiedziałem wcześniej xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2011 o 16:14, Mastermind napisał:

a co do minusa - grasz Kobietą Kotem w kampanii raptem przez 30 minut może. Są cztery
krótkie misje - dla mnie trochę za mało. No i do tego ten kod. Oczywiście wszyscy mają
go w pudełku, ale - trzeba być w sieci (a co jak ktoś akurat kupił i net mu padł?)


To może poczekać aż mu sieć będzie działać,proste

i

Dnia 17.10.2011 o 16:14, Mastermind napisał:

ten kto kupi używana grę musi zapłacić osobno za kod. Ja po prostu nie popieram takich
praktyk. Widać, że etapy z Kocią zostały wycięte z pełnej wersji.


Pytanie tylko,czy misje z Catwoman są niezbędne aby dobrze bawić się z grą,skoro to tylko cztery krótkie etapy?
nie,nie są,więc w czym problem?
jak już ktoś zauważył w innym temacie,gra nosi tytuł "Batman Arkham City " a nie Catwoman

moim zdaniem twórcy gry czy też jej producenci chcą się zabezpieczyć aby gracze zachwycający się grą kupili ją legalnie a nie ukradli
co prawda,zabieg z blokowaniem gier używanych mi się nie podoba ale ja kupuję edycje premierowe i to w dniu premiery,więc mnie to nie dotyczy - co prawda kupuję używki ale tylko na PS3 a że nie gram w multi to blokada multi mi po prostu wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10/10 nie można dawać bo nie ma gier nieskazitelnie perfekcyjnych poza tym recenzja przed premierą jak zwykle zataja pewne błędy w grze - a te są niemal pewne bo nie ma gier bez błędów. Choć przyznam mi wystarczy że gra jest lepsza niż pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 16:16, Harrolfo napisał:

Dla producenta nie jest to zysk, więc chroni się przed stratą...


Co dla producenta nie jest zyskiem? To, ze klient kupil gre i pozniej zrobil z nia to co mu sie zywnie podobalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak.
Chyba lepiej dla Ciebie (gdybyś był producentem) by było gdyby 2 gry kupiły 2 osoby niż, żeby 2 gry kupiła jedna, nie?

@lis_23 - jak miło, zacytowałeś mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja ogólnie dobra,Ja sam czekam na nowego batka;] Przyjdzie razem z BF3;]Sweet;D
Ogólnie nie lubię online pass-ów ale rozumiem wydawców;]Sam kupuje raczej wszystkie premierówki w których "to" się pojawia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować