Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry HD Collection oficjalnie potwierdzone

20 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2011 o 17:32, dariuszp napisał:

To jeszcze Gothic / Gothic 2 HD colleciton proszę.

I kto ma to niby zrobić?

Piranhas Bytes nie ma praw do marki, JoWood praktycznie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 18:12, Pryka napisał:

Piranhas Bytes nie ma praw do marki, JoWood praktycznie nie istnieje.


Niedawno Piranie napisali,że nigdy nie stracili praw nad marką,tylko pozwolili JooWoodowi robić inne Gothici.

http://gexe.pl/gothic/newsy/5540,Piranha-Bytes-Nigdy-nie-stracilismy-praw-do-serii-Gothic

"Otrzymamy prawa do seriii Gothic,na powrót,jak tylko ukończymy prace nad Risen 2. Dlaczego? Bo sprzedaliśmy je naszemu ex-wydawcy,na określony czas". Czyli jest jeszcze szansa na remake pierwszych Gothiców w HD. Ile ja bym za to dał,i to jeszcze na X-ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"This just keeps getting better and better." - Dante, syn Spardy.

Tu mnie mają. Pierwsza część w HD nagle wskoczyła na szczyt moich planów budżetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to kolejność prawidłowa to: trójka, jedynka, czwórka i dwójka. Nowa gra, część piąta, uplasuje się w historii przed trójką, jako początek całej serii. Polecam gorąco wszystkie części, od jedynki do trójki mam je na PS2, sieczka przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to wyszło na PC... oby to wyszło na pc.... oby to wyszło na PC... inaczej nie będę miał wyboru... bez względu na wszystko trzeba będzie kupić konsolę *_*

Sam news naprawdę ekstra i ciesze się, że o starej serii wciąż się myśli ... a w obliczu premiery niepewnej "piątki"... trzeba będzie na czymś odreagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[14] Naprawde chcesz dostac GTA bez plywania, motorow, swobodnego strzelania z pojazdu i wielu innych udogodnien?

[10] Jak maja zrobic remake tak samo, jak do tej pory (trylogia PoP, RE4, RE:CV itp), to niech sobie ja gdzies wsadza. Ale i tak ide o zaklad, ze trylogia HD sprzeda sie lepiej niz to nowe DMC z cpunem zamiast Dantego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 22:15, Takeya napisał:

[14] Naprawde chcesz dostac GTA bez plywania, motorow, swobodnego strzelania z pojazdu
i wielu innych udogodnien?


Tak, chcę dostać paczkę GTA z lat 2001-2007 w HD, bez udogodnień.
No dobra, do GTA III & VC mogliby dać system strzelania z SA wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby kolekcja została sportowana na PC. A szkoda, bo mimo tego, że DMC3, najlepsza wg mnie część serii, pojawiła się na PC, to o dupę rozbić taki port, bo 90% gamepadów nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować