Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sledgehammer Games: Silnik Call of Duty: Modern Warfare 3 jest jak Porsche!

29 postów w tym temacie

Nie. Multiplayer w tej grze mi nie odpowiada więc jestem nadal na nie. Cdo singleplayer: fakt faktem, że fabuła w grach jest dla mnie jednym z najważniejszych czynników, szczególnie jeśli jest epicka ale na Boga nie tak przesłodzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem zarówno BF jak i CoDa. Temu ostatniemu przydał by się jedna nowy silniczek moim zdaniem. CoDy powinny się nie tylko fabułą różnić. Ale i tak firma ma to w dupie. Po co robić nowi silnik graficzny lub dokładnie przemyśleć balans w MP ? i tak ludzie kupią jak by zwalony nie był. Mam nadzieje, że SP będzie przynajmniej tak dobry jak w we wcześniejszych odsłonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się uśmiałem :D Porsche? Chyba z silnikiem malucha, i to po udziale w karambolu :P

"z tymi, którzy twierdzą, że to zwyczajne "kopiuj i wklej" nie mam nawet ochoty rozmawiać, ponieważ się na tym nie znają."

Nie trzeba się "znać", by widzieć, że technologicznie ta seria stoi w miejscu od bardzo dawna. Wystarczą w miarę sprawnie działające oczy. A te podpowiadają, że gra wygląda tak, jakby miała być wydana gdzieś w okolicach roku 2005-2007. Ale możliwe, że narząd ów działa niesprawnie u twórcy/wydawcy MW3 - co nie dziwne, skoro zasłaniają im wzrok grube pliki zielonych papierków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno MW3 będzie wyglądał nie gorzej niż Black Ops. Do BF3 oczywiście masakrycznie dużo mu zabraknie, ale tu nie o to chodzi. W tej serii, jak i w serii BF, chodzi o ten cały "fun", który daje rozgrywka na multi i wcale do tego nie potrzeba super-hiper-wybajerzonej grafiki. Owszem, walące się budynki i różne podobne bajery mogą się podobać (chociaż w becie BF3 niewiele się waliło...) ale tylko na początku, potem człowiek przechodzi nad tym do porządku dziennego. Nawet gdyby te gry wyglądały jak MineCraft, i tak cała masa... gdzie tam masa, rzesza (lol :P) ludzi by w nie grała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 09:37, Baknak napisał:

Skoro silnik MW3 jest jak Porsche, to silnik BF3 jest jak Bugatti Veyron. xD

Hipermocny, ale jego moc jest praktycznie nie do wykorzystania?
Zjada tyle zasobów, że korzystanie z niego kosztuje miliony?
Wymaga dziesięciu chłodnic?
Sprzeda się go 300 sztuk?

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 09:46, Dared00 napisał:

Hipermocny, ale jego moc jest praktycznie nie do wykorzystania?
Zjada tyle zasobów, że korzystanie z niego kosztuje miliony?
Wymaga dziesięciu chłodnic?
Sprzeda się go 300 sztuk?


Chodziło mi bardziej o prestiż tego auta, ale część z tego opisu i tak by się zgadzała. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 09:41, n33trox napisał:

W tej serii, jak i w serii BF, chodzi o ten cały "fun"


Nie no, w porządku. Ale nie jest to usprawiedliwieniem dla takiego pieprzenia o "silniku MW3 jak Porsche". Silnik MW3 to przestarzały dziadek, który lata swojej świetności ma daaaawno za sobą. I wmawianie graczom, że jest inaczej, że się "nie znają" to po prostu kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więkoszość z was chyba nigdy nie widziała MW2 na maks detalach w w 1680x1050. Przecież ta grafika jest po prostu boska! O_O Crysis to nie jest, ale nie wiem jak można mówić że grafika tam jest "obleśna" (sic!) Ignoranci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 13:07, Piotr13PL napisał:

Więkoszość z was chyba nigdy nie widziała MW2 na maks detalach w w 1680x1050. Przecież
ta grafika jest po prostu boska! O_O Crysis to nie jest, ale nie wiem jak można mówić
że grafika tam jest "obleśna" (sic!) Ignoranci...


Jak dla mnie grafa MW2, była zbyt przekolorowana i nic tam nie widziałem takiego boskiego.A pan z Sledgehammer Games , własnie poprawił mi humor tym swoim suchym żartem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 13:07, Piotr13PL napisał:

Więkoszość z was chyba nigdy nie widziała MW2 na maks detalach w w 1680x1050. Przecież
ta grafika jest po prostu boska! O_O Crysis to nie jest, ale nie wiem jak można mówić
że grafika tam jest "obleśna" (sic!) Ignoranci...


To ja mam poważne wątpliwości, czy Ty kiedykolwiek widziałeś grę ze świetną grafiką, skoro tak twierdzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc po wpisach, to bardzo krytykujecie CoD3. Bo to żle , bo tamto żle. Ale jak się później sami w niego gracie i zachwalacie. Z waszej strony jest to żenujące. Nie jesteście obiektywni wcale.Oj gracze od śiedmiu boleści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się końcówka gdzie z napisu WW3 (world war 3) powstaje MW3 po przez odwrócenie pierwszej litery. Ciekawy detal ... Film całościowo też wygląda fajnie. Od czasu do czasu mam ochotę zagrać właśnie w taką dynamiczną, przepełnioną skryptami grę :D która wygląda jak film akcji. Grafika jest ładna (mi się podoba). Nie mam wielkich wymagań.. i tak podczas dynamicznej rozgrywki nie zwraca się uwagi na nie wiadomo jak szczegółowe detale, gdyż po prostu nie ma na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować