Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic: Heroes VI - recenzja

59 postów w tym temacie

Beta trochę mnie zniechęciła do nowych herosów, ale widzę, że jednak nie jest tak źle. Zresztą grę i tak będę miał w domu, bo brat na pewno niedługo kupi jak każdą poprzednią część. Szkoda, że nie ma już tyle czasu, żeby rozegrać chociaż jedną partię na gorących krzesłach za jednym podejściem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 22:02, Amom napisał:

Dla mnie najlepszymi czesciami Herosow, sa czesci pierwsza i czwarta. Czy w najnowszej
produkcji znajde cos da siebie ??

Przeczytaj uważnie, myślę że skoro recenzja ma 19.000 znaków (odpowiednik 6 stron w piśmie), to znajdziesz dużo informacji i sam ocenisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 22:08, Lucas_the_Great napisał:

Przeczytaj uważnie, myślę że skoro recenzja ma 19.000 znaków (odpowiednik 6 stron w piśmie),
to znajdziesz dużo informacji i sam ocenisz :)

Co do Armies of Exigo - owszem jest to klon Warcrafta, ale wykonanie tej gry jest mistrzowskie. Tak jak do W:MoC rzeczywiscie jest sie o co przyczepic, to nie rozumiem dlaczego "jedzie sie" po nich za AoE. Zgadzam sie, ze za nowych Heroesów nalezy sie uznanie, mimo pewnych niedociagniec jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Homm to kompletnie chybiona gra. Śmieszą mnie komentarze które wychwalają grę na podstawie tej słabej recenzji które robi wszystko byle nie podejść poważnie do wymienienia mankamentów gry a wady próbuje przestawić jako zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 04:42, Smash-PL napisał:

Nowy Homm to kompletnie chybiona gra. Śmieszą mnie komentarze które wychwalają grę na
podstawie tej słabej recenzji które robi wszystko byle nie podejść poważnie do wymienienia
mankamentów gry a wady próbuje przestawić jako zalety.



A ja ci współczuje, że próbujesz prowadzić wywody bez żadnego uzasadnienia - ot jeden z licznych trolli internetowych.

Podaj argumenty ZA i Przeciw i wtedy porozmawiamy.

----
Wyprzedzę pewnie jedną z twoich odpowiedzi, uświadom mnie, jakim wielkim mistrzem jesteś w homm 1/2/ 3 /4 /5 /6 i dlaczego sądzisz że część rozwiązań niszczy taktykę i strategię gry. ( Mistrz wkońcu wie wszystko najlepiej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ta gra nie przypadła mi do gustu. Bardzo podobna do 4 pod wieloma względami.
Okrojone menu miasta jest tragiczne ;/
Poz tym momentami przypomina mi disciples 3 (1 interfejs).
Zostanę przy 3 i 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię Herosów 6 na razie. Wyciągnę z pudła i pogram w 5.Ekrany miast to kpina ! Mała ilość surowców jeszcze do przeżycia ale okien miast nie wybaczę.Póki nie wyjdzie patch z poprawieniem miast nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm gra widac calkiem udana.

Widok miast szczerze mi lezy bo w disciples 2 tez porazajacy nie byl a klimat byl fajny.

W ogole mazy mi sie disciples 2,5 :P

Heroes fajny ale znajac zycie wyjdzie masa dodatkow a ze jest masa gier to kupie za rok ze wszystkimi dodatkami - cisnienia nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 14:29, Axuwax napisał:

Osobiście ta gra nie przypadła mi do gustu. Bardzo podobna do 4 pod wieloma względami.

Czwórka była ok.

Nie kupię tego, wybaczcie, ale 5 miast, do tego z jakimś beznadziejnym ekranem, mniej surowców, dziwne przejmowanie kopalń, akieś durne jednostki, nie, dzięki. Jedyne co mi się naprawdę podoba, to świetna grafika i dużo fajniejszy styl niż trochę mangowa "piątka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia Lucas jedno. Jak się ma Conflux ze wszystkimi bonusami, itemami itp. do sieciowego multi? Znaczy, jeżeli tam bonusy Confluxu też są dostępne to czy nie psuje to trochę balansu? Wiem, że HoMM nigdy jakoś mega na sieciowe multi nie stawiał ale jednak głupio by było gdyby takie miało sens dopiero od wymaksowanego Confluxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 12:06, Geeko napisał:

A mnie zastanawia Lucas jedno. Jak się ma Conflux ze wszystkimi bonusami, itemami itp.
do sieciowego multi?

Zakładając grę, jej właściciel ustawia, czy mogą być wykorzystywane bonusy rodowe czy nie - no a my dołaczajac się możemy uznać, ze nam taka zasada nie pasuje i poszuka innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 22:35, Lucas_the_Great napisał:

Zakładając grę, jej właściciel ustawia, czy mogą być wykorzystywane bonusy rodowe czy
nie - no a my dołaczajac się możemy uznać, ze nam taka zasada nie pasuje i poszuka innej
gry.

Uff, dobrze, że o tym pomyśleli. W takim razie na święta HoMM pewnie będzie priorytetem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ma zainstalowaną grę na 1 kompie i chcę żonce zainstalowaće na innym czy darady to zrobić na 1 cd keyu a jak nie to co mam zrobić i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałam się zobaczyć tak pozytywnej recenzji, patrząc jak w internecie gnoją tę grę. Aż miło było czytać : ) Jestem osobą, która skosztowała wszystkich herosów. I nawet II nie wciągnęła mnie tak mocno, jak właśnie ta część. Fabuła genialna, choć miejscami... chce się powiedzieć "wtf?!" ^ ^" Nie wiem, czemu w końcowych plusach nie ma nic o muzyce... w porównaniu do V jest o wiele lepsza. Za każdym razem jak słucham tematu Przystani mam ciarki... Grafika i tak jest lepsza niż w V. I ogólnie cała gra spoważniała... Jeśli chodzi o zmiany, to faktycznie na początku ma się wrażenie, czy naprawdę gra się w Herosów, czy w coś innego. Ale po paru misjach dochodzisz do wniosku, że nie wyobrażasz już sobie życia bez strefy kontroli, czy portalu miejskiego w zamku (a to był dla mnie szok). Dlatego mimo bugów, które na szczęście nie crashują gry, ale nieestetycznie wyglądają, gra jest naprawdę dobra. To chyba będą moi pierwsi Herosi, w których przejdę wszystkie możliwe kampanie, a jak je już przejdę, to zacznę je jeszcze raz. Do tego stopnia fabuła wciąga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować