Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Hard Reset to dopiero początek - wywiad ze studiem Flying Wild Hog

9 postów w tym temacie

Trzeba przyznać, że chłopaki ze studia wiedzą co robią. Mi osobiście Hard Reset nie przypadł do gustu przez design ale z tego co widziałem to silnik graficzny został naprawdę sprawnie napisany, co daje duże pole do popisu w przyszłości. Zobaczymy co nam FWH zaserwuje w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 16:04, piotr_filip_15 napisał:

"Waszego kolejnej gry!". Nie powinno być "waszej"? :P A wywiad bardzo ciekawy ;)

Strzelam, że w oryginalnym artykule miało być waszego kolejnego projektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hard Reset jest świetną grą(choć bardzo krótką). Przeszedłem ją 3 razy i za każdym razem świetnie się bawiłem. Silnik to najwyższa liga, panowie z id software powinni się chyba od FWH uczyć jak zrobić dobrze działającą grę na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratsy Panowie i Panie. To teraz pytanie - będzie patch dorzucający multiplayer albo chociaż coop? Bo chciałbym kupić, ale 79 PLN za 4 godziny grania tylko w singla to trochę się nie kalkuluje...Multiplayer/coop i od razu idę do sklepu. To jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywiad świetny.Z przyjemnością się go czytało.Co do tych wydawców to zgodzę się z panem z FWH, że wielcy wydawcy robią ciągle odgrzewane kotlety, a twórcy niezależni chcą dać nam troche tej innowacji,inności itd.

@absmak Ja również uważam, że fajnie by było gdyby dorzucili jakiegoś patcha dającego multi.Od razu bym poleciał do sklepu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować