Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna data premiery Batman: Arkham City na PC ujawniona

19 postów w tym temacie

Pepsi jest to ciekawe, bo dostałem maila z Waszego sklepu z informacją, iż premiera jest przesunięta na 18 listopad. To świadczy też o cenedze, iż na ich stronie nadal jest stara data...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem meila a i w internetowych reklamach gry pisze o 18 listopadzie,więc news o niczym
swoją drogą,musimy na swoją kopię gry czekać jeszcze równiutki miesiąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marcin-malysza---> Spokojnie nie gry są z jednej strony najważniejsze, ważne jest to ze grę mam już na STEAM-ie, w moim przypadku nie zdziwię się jak w owa grę zagram dopiero w grudniu bo w listopadzie czeka mnie przeprowadzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 17:33, Sebo1020 napisał:

marcin-malysza---> Spokojnie nie gry są z jednej strony najważniejsze, ważne jest
to ze grę mam już na STEAM-ie, w moim przypadku nie zdziwię się jak w owa grę zagram
dopiero w grudniu bo w listopadzie czeka mnie przeprowadzka

Ja wiem, dla mnie gry to dobra forma odstresowania się po pracy <picie "mleka" z kumplami też>. Ale jak na horyzoncie pojawia się taki tytuł to budzi się we mnie mały chłopczyk który czeka na to jak na gwiazdkę<czyli prezenty> i każdy dzień oczekiwania jest dla niego <w brew pozorom> dłuższy niż 24h. Cóż, w każdym z nas jest dziecko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka gier, które grzecznie czekają w kolejce na swoją kolej (wciąż w folii), następne ukażą się lada chwila, więc osobiście mogę czekać i do grudnia. Zwłaszcza, jeśli wersja PC utrzyma poziom poprzednika.

Za stary jestem, by rwać włosy z głowy z powodu opóźnienia gry komputerowej o marne kilka tygodni, mam co robić - czas szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna sensacja, już nawet na gramie reklamy podają tą datę ;-)
Na moim koncie Steam gra już czeka do odblokowania xD
Ciekawi mnie czy będzie ją można sobie zainstalować przed 18 a zagrać dopiero 18... Kilka gier na Steamie tak miało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 17:23, marcin-malysza napisał:

Ja pierdacze, nie zazdroszczę tym którzy czekają na wersję PC. Niby to tylko miesiąc
ale przy takim tytule to te dodatkowe 28 dni może się wydawać wiecznością :|


Kilka dni temu dostaliśmy nowych Herosów do ogrania (a z recek wynika, że czas gry jest duży), przeżyjemy :) A ja sam mam na dysku tyle klasyków kupionych na GoGu i nie ruszonych, że strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 20:44, Bambusek napisał:

Kilka dni temu dostaliśmy nowych Herosów do ogrania (a z recek wynika, że czas gry jest
duży), przeżyjemy :) A ja sam mam na dysku tyle klasyków kupionych na GoGu i nie ruszonych,
że strach.

Sam bym pograł ale mój Laptop już przy Becie mulił niemiłosiernie, na nim pozostaje mi Borderlands :|. Hirołsy poczekają aż będę bogatszy i kupie sobie blaszaka.
Co do oczekiwania to co ja poradzę iż jestem niecierpliwy i miesiąc więcej przy tak wychwalanej grze jest dla mnie wiecznością :).
A teraz Batman AC a następnie Uncharted 3, łała łiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 19:24, CrysisPl napisał:

Teraz tylko czekać:/......Ale warto;)Ja to mogę czekać byle żeby dali coś Mistrzowskiego
i wykonali PERFECT:DXD

Mogliby dać DLC z Robinem i

Spoiler

Nightwingiem

(nie wiem, czy to jeszcze spoiler, bo wszyscy chyba wiedzą, że jest w grze, ale wolę nie psuć komuś przypadkowo zabawy) za darmo. Albo którąś z dodatkowych map jako dodatek za miesiąc czekania. Byłoby miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 20:49, NemoTheEight napisał:

E, tam. Odświeżę sobie system walki i całą resztę grając w Arkham Asylum przez ten czas.
P.S. Dziwne. Na Steamie pisze, że 15. listopada.


W takim razie pozostaje się tylko cieszyć a nie marudzić ;-)
Pisze również że GFWL jest wymagany tylko do gry online a nie normalnej... Tylko że w AC nie będzie grania online, chyba że o challenge mode chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nawet cieszę. I tak mam jeszcze sporo gier do skończenia. W międzyczasie wychodzi Skyrim więc lista się jeszcze wydłuży.
Ehh... Tyle gier a tak mało czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w gry i tak ze sporym opoznieniem (bo tyle tego wychodzi) wiec nie rozumiem jak mozna sie az tak niecierpliwic zeby jednego miesiaca nie moc poczekac. U mnie niektore gry czekaja i po kilka lat na swoja kolej (np. dopiero w zeszlym miesiacu skonczylem Crysisa 1) wiec i Batman pewnie poczeka z rok albo dluzej.
Tymczasem zabieram sie za Mass Effect 2 i Dragon Age: Origins:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować