Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

Świetne DLC promowane jest równie świetnym, premierowym trailerem – tak w skrócie można podsumować ostatni materiał wideo prezentujący Deus Ex: Bunt Ludzkości – Brakujące Ogniwo, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Przeczytaj cały tekst "Premierowy zwiastun Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun całkiem fajny ale jednak ten do podstawki był dużo bardziej klimatyczny.
Na to DLC jeszcze trochę sobie poczekam, najpierw muszę skończyć podstawkę drogą odmienną niż ''merciful soul'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie to można dostać jakoś inaczej niż przez Steam, np. jakieś aukcje z kodami na alledrogo itp. Nie mam zamiaru specjalnie po to zakładać konta PayPal i się bawić w przelewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze cena jest tak odstraszajaca. Okolo 50zl ? No way. To polowa lub ciut mniej za BF3, CoDa, Skyrim czy Batmana na PC. A nawet inaczej tyle co Arkham City na Allegro !! Dla mnie niestety dalej to bedzie brakujace ogniwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"podobnym czasie można ukończyć którąkolwiek odsłonę serii Call of Duty. "

ja odpowiem tylko tak:
"w tym samym czasie możesz przejść każdą część bfa. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 16:06, 1t4chi napisał:

"w tym samym czasie możesz przejść każdą część bfa. "


Ja tam, nie wiem. Ale pierwszy bf, ktory miał normalną kampanię z tego co pamietam, to dopiero pierwszy BC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować