Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3 vs Battlefield 3: Najpierw kpiny, potem przeprosiny

33 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2011 o 16:15, patryk6667 napisał:

Po co ma ten news dawać, skoro jest to działanie tylko na terenie Norwegii,

Najpierw taką tezę trzeba udowodnić. Skąd wiesz, że inne redakcje tego nie dostały?

Dnia 19.10.2011 o 16:15, patryk6667 napisał:

o którym EA nie miało zielonego pojęcia? Pacnij się w łeb.


No, nie, wcale nie wiedzili. W końcu to oni to oni rozsyłali gry do recenzji i ankiety.

@pepsi: taa, o tej "niepotwierdzonej" (za te ankiety przepraszał rzecznik EA - czyli sprawa była) sprawie nie piszecie, bo nie jest potwierdzona, ale inne plotki wyssane z palca to potraficie zamieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można napisać, że co mnie obchodzi co powiedział Glen Schofield, skoro nie powiedział tego do mnie. Pieprzenie- norweski skandal to tylko norweski skandal (o którym jednak pisze się na wcale nie gorszych portalach), ale cwaniaczek z Activision który musi przepraszać DICE za swoje uszczypliwości to info na miarę pełnoprawnego newsa. A niby czemu?? Toż to tylko jakiś Glen i -jak się temu bliżej przyjżeć- wcale nie taki cwaniak ani uszczypliwiec. Ważne, że to Acti klęka przed DICE i o tym gracze powinni usłyszeć;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nikomu nie może się zdarzyć wysłanie komentarza, bez jego wcześniejszego przeczytania :). Gdyby uważał, że dobrze napisał, to by nie przepraszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 16:24, pepsi napisał:

Z tego samego założenia wychodzę ja, mój rednacz i większość redakcji liczących się zachodnich
portali, spośród których żadna nie podjęła tej kwestii.


Żarty sobie stroicie? Zamieszczacie durne, często nie mające w zasadzie żadnej treści newsy, równie często wrzucacie teksty tylko po to, aby rozpętać kolejne wojenki, a tutaj "nie ma sensu, bo ktoś inny nie napisał"? To o czym wy będziecie pisać? O skokach spadochronowych w BF3? To jest ważny news? Zmieniacie działkę i bedziecie pisać o tym, co się tylko w Polsce dzieje? Powodzenia w dalszym eskalowaniu konfliktu na linii BF3 vs MW3. Oczywiście na rzecz tego pierwszego. To potraficie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absmak ja już nawet nie patrzę na newsy z Battlefield w tytule. Co do
"Zamieszczacie durne, często nie mające w zasadzie żadnej treści newsy, równie często wrzucacie teksty tylko po to, aby rozpętać kolejne wojenki, a tutaj "nie ma sensu, bo ktoś inny nie napisał""
Zgadzam się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 18:33, Henrar napisał:


Pięknie :) No to faktycznie nikt znany go nie podjął ;) A może ten "nikt znany" nie miał po prostu kampanii reklamowej od EA. Tak czy inaczej - wiarygodność gram.pl właśnie sięgnęła dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe czy to jedyny taki przypadek. Bo szczerze mówiąc, nie zdziwił bym się gdyby za kulisami taka manipulacja ocenami była na porządku dziennym a ten incydent z EA był tylko jednym z wielu. Nie żeby to ich usprawiedliwiało ofc.
Marzy mi się serial w stylu "Entourage" ale w growym półświatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 16:15, patryk6667 napisał:

Po co ma ten news dawać, skoro jest to działanie tylko na terenie Norwegii,o którym EA
nie miało zielonego pojęcia? Pacnij się w łeb.


Wycieczki osobiste? Miło mi, post zgłoszony do modka.
===

Gram.pl ma nadzieję, że my, użytkownicy odpuścimy skandal w Norwegii.

Co wam, gram.pl, tak przeszkadza, żeby opisać sytuację w Norwegii jako pełnoprawny news?
Banknoty od EA zasłoniły wam oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki news nigdy tu nie powstanie, nawet gdyby chcieli być w 100% fair wobec forumowiczów. Po prostu nie może powstać. Ważne, że i tak sporo osób już wie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować