Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic: Clash of Heroes PC w wersji pudełkowej już w sprzedaży

13 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

W tej chwili spora część pecetowej braci zagrywa się już w Might & Magic: Heroes VI. Jak się jednak okazuje nie jest to jedyna produkcja z uniwersum "hirołsów", która pojawiła się w październiku na PC - swoją premierę miało też Might & Magic: Clash of Heroes.

Przeczytaj cały tekst "Might & Magic: Clash of Heroes PC w wersji pudełkowej już w sprzedaży" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 23:49, Zb4wiciel napisał:

Na steamie podstawka + dlc kosztuje raptem 18€ - w zasadzie tyle samo(ba, nawet
jest po polsku) ;)


Tu też po polsku w pudełku. A DLC co tam dodaje ? nowego bohatera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 01:17, vegost napisał:

> Na steamie podstawka + dlc kosztuje raptem 18€ - w zasadzie tyle samo(ba,
nawet
> jest po polsku) ;)

Tu też po polsku w pudełku. A DLC co tam dodaje ? nowego bohatera ?

Nie jednego, a czterech (bossów z kampanii), którymi możesz grać przez sieć i w trybie potyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 08:39, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Nie jednego, a czterech (bossów z kampanii), którymi możesz grać przez sieć i w trybie
potyczki.


To nazywasz DLC ? To jakaś kpina :) Myślałem, że jakaś kampania dodatkowa nie wiem, cokolwiek. A tu bohaterów lol :) Zaraz dodadzą nam nowego konia jako DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie 75 zł za gierkę wyglądającą jak indie to dla mnie za dużo, właśnie przyszła do mnie "piątka" z oboma dodatkami, za którą zapłaciłem niecałe 50 zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko jest bardzo fajne (choć zawiera tylko tutorial i kilka potyczek), pograłem z przyjemnością. Niektórych może odrzucić stylizacja graficzna (rysunkowo-mangowa), sam wolałbym coś nieco bardziej tradycyjnego. Niemniej jednak jest ładnie i kolorowo, efekty cieszą oczka, wygląd potworków też. Gra może się wydawać prosta(cka), ale wstrzymuję się przed takimi opiniami - w świetnego Puzzle Questa przegrałem mnóstwo godzin i wciągnął mnie straszliwie (a w Herosach i gameplay, i mechanika, i nawet strona wizualna są nieco podobne).
Niestety, cena jest na razie za wysoka. Poczekam, aż minie hype na wszystko co związane z Herosami i się zobaczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 07:30, Rizzan napisał:

> zacna gierka, tylko grafika paskuda.

No tak, bo nie wygląda jak Crisis.... to wszystko wyjaśnia.


aż z ciekawości sprawdziłem co to za gra Crisis - bo nie znam tego tytułu.
Brawo! Masz rację - nie wygląda jak Crisis!
szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować