Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z serią Battlefield - Battlefield 2142 + dodatek Northern Strike

15 postów w tym temacie

gram.pl

"Jutro to dziś, tyle że jutro" miał powiedzieć Sławomir Mrożek pytany o to, czym jest przyszłość. Nie jestem pewien czy ekipa DICE miała kiedykolwiek szansę zapoznać z tym cytatem, ale świetnie nadaje się on do opisania Battlefield 2142.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z serią Battlefield - Battlefield 2142 + dodatek Northern Strike" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Chyba najsłabsza gra z całej serii, zdecydowanie nie mój klimat.

Najsłabsza część dlatego że nie mieściła się w ramach twoich preferencji?
Głupio to zaargumentowałeś.

Również dla mnie był to najlepszy battlefield.
Co prawda okroili klasy, ale dali do wyboru sporą liczbę unlocków które niwelują negatywny efekt tej decyzji.
No i co jeszcze? Świetne hitboxy, dobry odrzut, ciekawe mapy, zaprojektowane z pomysłem pojazdy. Coś świetnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 10:33, Malitor napisał:

Najsłabsza część dlatego że nie mieściła się w ramach twoich preferencji?
Głupio to zaargumentowałeś.

Również dla mnie był to najlepszy battlefield.
Co prawda okroili klasy, ale dali do wyboru sporą liczbę unlocków które niwelują negatywny
efekt tej decyzji.
No i co jeszcze? Świetne hitboxy, dobry odrzut, ciekawe mapy, zaprojektowane z pomysłem
pojazdy. Coś świetnego.


No tak, kurna, głupi argument jak na wyrażanie opinii w imieniu graczy z całego świata.

Mnie 2142 wciągnął w pewnym momencie bardziej niż BF 2. Głównie z powodu bardziej dynamicznej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 09:41, enerkom napisał:

Chyba najsłabsza gra z całej serii, zdecydowanie nie mój klimat.


Zdecydowanie spaliłeś to zdanie :P dobrze, że dodałeś chociaż "chyba", dzięki temu jesteśmy pewni, że ty nie jesteś :)

Moją ulubioną częścią był właśnie BF2142, dopóki nie wyszedł BC2, a BC2 jest moją ulubioną częścią, dopóki nie wyjdzie BF3 najpewniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, bardzo lubię w nią grać.
Plusy
-dobrze dobrane 4 klasy, (choć kilka rzeczy bym zmienił np. dla mechanika dodał bym do wyboru Karabin Lamberta itp.),
-grafika bardzo przyjemna,
-bronie zadają duże obrażenia,
-tryb tytanów (chyba w żadnej grze do tej pory tego nie było),
-mapy nieprzekombinowane dzięki czemu rośnie aspekt taktyczny rozgrywki.
Minusy
-grze brakuje pewnego lekkiego szlifu (kilka rzeczy powinno zostać poprawione/zmienione),
-brakuje mapy na której był by absolutnie wszystkie pojazdy razem,
-różnice między stronami konfliktu (KPA nie ma odpowiednika Goliata itp.),
-brak autoregeneracji zdrowa (choć w momencie wydania gry to jeszcze nie było zbyt popularne w grach FPS, z rok temu wyszedł patch mogli w nim ten element dodać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki wyskok w przyszłość był ciekawym posunięciem. Gra posiadała wiele babolków (szczególnie nieszczęsny tryb tytanów), ale mimo to przyciągała do ekranu. Szczególnie dzięki masie bajerów, jakie można było odblokować, co z kolei przekładało się głównie na intensywną walkę piechoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować