Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire: The Complete Edition na konsolach w listopadzie

25 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2011 o 21:24, Pile napisał:

Na to czekałem. Ciekawe jaka będzie cena.


Prawdopodobnie tyle samo, co RDR GOTY - czyli gdzieś koło 149-169 złociszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 22:11, vegost napisał:

Bez napisów to nawet niech się nie ośmieszają w tym kraju :)


Że Polacy nie znają angielskiego czy co?
Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no znaja, ale nie wszyscy na takim poziomie, zeby w lot tlumaczyc cale sentencje- czasem jakies slowko ucieknie i cale zdanie traci sens, a zanim zdazysz pomyslec o co moglo chodzic padaja kolejne i ostatecznie drapie sie czlowiek w glowe, podczas gdy Angol w tym samym momencie tarza sie ze smiechu ;) Tlumaczenia w formie -przynajmniej- napisow powinny byc;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 22:18, Daelor napisał:

Że Polacy nie znają angielskiego czy co?
Hehehe.


W takiej grze brak napisów = brak sprzedanych kopii. To nie jest BF czy CoD, że idziesz bezmyślnie i strzelasz do wszystkiego. Tutaj trzeba myśleć, czytać i zgadywać. Tu umiejętność angielskiego na poziomie wyższym niż podstawowy to podstawa dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, próba tłumaczenia sobie w locie na Polski może być problematyczna dla sporej części naszego społeczeństwa. Na szczęście nie mam takiego problemu, nie tłumaczę już sobie a tak bardziej rozumiem w taki sposób jakby angielski był moim językiem ojczystym.
Szkoda, że w szkołach nie uczą Angielskiego pod kątem rozumienia a nie <jak to jest teraz> przetłumaczenia sobie gdyż dotychczasowy system troszkę miesza w takich przypadkach jak pójście do kina w kraju anglojęzycznym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski wydawca tu nie ma nic do gadania. Rockstar tak zarządził, by ich gry nie były tłumaczone, oprócz paru języków, które tłumaczą pewnie wewnątrz. Po prostu w taki sposób mają pewność, ze tłumaczenie będzie na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 00:53, TheZbyszeK napisał:

Polski wydawca tu nie ma nic do gadania. Rockstar tak zarządził, by ich gry nie były
tłumaczone, oprócz paru języków, które tłumaczą pewnie wewnątrz. Po prostu w taki sposób
mają pewność, ze tłumaczenie będzie na najwyższym poziomie.

Omg, na pewno fani zrobią tłumaczenie ale będzie trzeba poczekać na nie trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, gratuluję byka w artykule. Otóż do L.A Noir wyszło więcej dodatków DLC niż te wymienione i nie wiem czy wiecie ale to jest gra spod skrzydeł Rockstar a nasze kochane Rockstar nie zezwala na wydawanie i tłumaczenie swoich gier na język polski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 01:22, AnDrI91pl napisał:

Po pierwsze, gratuluję byka w artykule. Otóż do L.A Noir wyszło więcej dodatków DLC niż
te wymienione i nie wiem czy wiecie ale to jest gra spod skrzydeł Rockstar a nasze kochane
Rockstar nie zezwala na wydawanie i tłumaczenie swoich gier na język polski ...


Nie zupełnie, bo poprzednie części były tłumaczone. Wystarczy parę lat w tył.. GTAIII, San Andreas. Myślę, że Rockstar nie pozwala tłumaczyć hitów :) A syfy oddaje w dowolne ręce. Z resztą co tam, nie kupie bez lokalizacji więc nie wiem jaki sens jest wydawać grę u nas po angielsku ? Czyżby Rockstar był aż tak tępy i nie wiedział, że w Polsce mówi się po polsku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować