Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 – zapowiedziano demo i multiplayerową betę

24 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2011 o 09:50, Nalfein napisał:

Miesiąc dwa i okaże się, że dema na PC jednak nie będzie.

Origin jest teraz zbyt ważny dla EA, by olali PC. Będzie na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie miło :)
Demo + beta na miesiąc - dwa przed premierą to dobre posunięcie, zwłaszcza jeśli ktoś jest nieprzekonany (ja jako fan i tak kupiłbym bez tego ;-). No i jeszcze nie oleją PC, gdzie demko jest szczególnie ważne, ze względu na pierdyliard konfiguracji, więc będzie wiadomo "jak to konkretnie u mnie chodzi" (sprawdzę z ciekawości, full''a i tak biorę na iksa). Przy okazji wytrącono z ręki argument złodziejaszkom (słynne: "nie ma dema, ściagne pirata żeby zobaczyć jak działa" -tja....).

Nie powiem - jestem dość miło zaskoczony, bo EA zalicza ostatnio faila za failem, a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordpilot, tak jest niestety prawda, ja nie lubię kupować kota w worku. Nie ma dema nie biorę, lub ściągam, żeby sprawdzić. Nie wiem ile masz lat i co robisz, więc może i się mylę, ale jak zaczniesz pracować zawodowo i zarabiać kasę to się przekonasz, że każda złotówka się liczy. Zwłaszcza jak się ma rodzinę, a takich graczy jest od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 10:19, Maczeti napisał:

Lordpilot, tak jest niestety prawda, ja nie lubię kupować kota w worku. Nie ma dema nie
biorę, lub ściągam, żeby sprawdzić. Nie wiem ile masz lat i co robisz, więc może i się
mylę, ale jak zaczniesz pracować zawodowo i zarabiać kasę to się przekonasz, że każda
złotówka się liczy. Zwłaszcza jak się ma rodzinę, a takich graczy jest od groma.


Pfff, hahaha. Akurat Lordpilot do najmłodszych nie należy. Już od kilku lat siedzi w czwartej dekadzie wieku. Więc się troszeczkę omyliłeś :)

A co do piractwa, to przepraszam, ale recenzji nie ma? Filmików na tubie też nie? Kolegów nie masz?
Jest tysiąc i jeden sposobów aby dowiedzieć się jaki kot siedzi w tym worku, bez uciekania się do piractwa czyli kradzieży.

Batony w sklepie też najpierw kradniesz bo nie wiesz czy Ci będą smakować jak kupisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pfff, hahaha. Akurat Lordpilot do najmłodszych nie należy.

Ano. Latka lecą ;-)

Już od kilku lat siedzi w

Dnia 21.10.2011 o 10:45, Phobos_s napisał:

czwartej dekadzie wieku.


W trzeciej :D. Oj tu mi kilka lat dodałeś - haha, jestem stary, ale nie aż tak ;-)

Więc się troszeczkę omyliłeś :)

Owszem - kilka(naście) lat się kropnął ;-)

Pod resztą posta też się podpisuje oburącz. Tym bardziej, że są gatunki gier, do których naprawdę ciężko zrobić demo (chocby sandboxy). No, ale pirat zawsze znajdzie jakieś usprawiedliwienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 10:58, Lordpilot napisał:

W trzeciej :D. Oj tu mi kilka lat dodałeś - haha, jestem stary, ale nie aż tak ;-)


No jak? :) 1-10 pierwsza, 11-20 druga, 21-30 trzecia, 31-40 i tak dalej :)

Dnia 21.10.2011 o 10:58, Lordpilot napisał:

No, ale pirat zawsze znajdzie jakieś usprawiedliwienie....


Niestety. Ja też nie mam kasy na wszystko co bym chciał i wszystkie tytuły, które bym chciał, bo kredyty, czynsze, rachunki itp. itd, ale wtedy nie kupuję wszystkich gier, czekam na promocje, czekam na pełniaki w czasopismach.
A jak nie wiem jaka gra jest to czekam na recenzje, opinie i tak dalej.
Ale widać niektórzy bez gry to jak bez jedzenia: nie przeżyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> No jak? :) 1-10 pierwsza, 11-20 druga, 21-30 trzecia, 31-40 i tak dalej :)

Zwracam honor :) Ja się kropnąłem ;-) Cóż - nigdy nie byłem specjalnie dobrym matematykiem, niestety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 11:52, Maczeti napisał:

Wypraszam sobie nazywanie mnie piratem czy złodziejem ja Was nie obrażam i siebie też
nie pozwolę obrażać!


Gdyby producenci samochodów / sprzedawcy na giełdzie / nie oferowali możliwości jazdy próbnej, to podkradałbyś na chwilę samochody przed zakupem, żeby sprawdzić jak działają? Jeśli ktoś przyznaje się do złodziejstwa, to nazwanie go złodziejem nie jest obrazą, tylko stwierdzeniem faktu.

Przy okazji - jeśli poczułeś się obrażony, zgłoś się do moderacji. Powodzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 11:52, Maczeti napisał:

Wypraszam sobie nazywanie mnie piratem czy złodziejem ja Was nie obrażam i siebie też
nie pozwolę obrażać!


Ekhm... Twoje słowa: "ja nie lubię kupować kota w worku. Nie ma dema nie biorę, lub ściągam, żeby sprawdzić."
Ściągasz, czyli pobierasz piracką kopię, czyli jesteś piratem, czyli jesteś złodziejem.
Nikt Cię nie obraził. Nazwaliśmy tylko rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 12:12, Maczeti napisał:

Zgłosiłem

Oj żeby ci to zgłoszenie tylko bokiem nie wyszło...

A co do dema to faktycznie trzeba będzie oblookać jeśli faktycznie wydadzą. Ciekawe czy będzie można do niego zaimportować save''y czy może będzie tylko jakimś wyciętym fajnym kawałkiem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2011 o 10:03, lordfett napisał:

Origin jest teraz zbyt ważny dla EA, by olali PC. Będzie na 100% ;)


Tak... Jest tak ważny, że od wczoraj nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować