Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony Pictures blisko zdobycia praw do filmowej adaptacji Assassin`s Creed!

14 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Dobry film na podstawie gry wideo w drodze? Wszystko wskazuje na to, że tak. Jak donosi Variety firma Sony Pictures już niedługo powinna zacząć pracę nad obrazem Assassin's Creed. Ale to nie koniec dobrych wieści!

Przeczytaj cały tekst "Sony Pictures blisko zdobycia praw do filmowej adaptacji Assassin's Creed!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 10:35, Devan28 napisał:

niech tylko nie popełnią tego błedu co przy Prince of Persia... film totalnie odbiegający
od gry i nie ma nawet co liczyć na dusze wojownika :F


Kurczę bladę, czyli jestem jedynym, który liczył, że filmowy Prince of Persia będzie adaptacją pierwszej części, kiedy to jeszcze książę biegał w białych szmatkach na czas? Cholera :/

Co do Asasynowego filmu - nah. Kiepsko to widzę. Znaczy się, jest szansa, że będzie git, ale kiedy patrzę na dotychczasowe ekranizacje gier, to aż się nóż w kieszeni otwiera, portfel jęczy i język zawija w pętelkę... Toteż nie ma co się podniecać na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film wysokobudżetowy =/= film dobry.
Oczywiście duży budżet pozwoli twórcom na więcej ale w dzisiejszych czasach nader często oznacza to więcej efektów i więcej visualgazmów a nie ciekawszego scenariusza.

A jeśli chodzi o setting filmu, to zdecydowanie wolę Altaira w średniowieczu niż Eizo w renesansie. Choć obie postacie i epoki mogą być bardzo ciekawie i fajnie przedstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wolę Altaira,a film zrobiony w stylu " Kingdoom of Heaven " / scenografia,kostiumy,zdjęcia,muzyka /,ale nie jestem hura optymistą go " egranizacje " są tak kiepskie,jak i gry na podstawie filmów.

A tak z innej beczki: marzy mi się egranizacja Uncharted wyprodukowana przez duet Spielberg / Jackson ( jak obecnie przygody Tin Tina / z efektami od Vety i z muzyką Johna Williamsa - ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-renderowane trailery z Assassin''s Creeda wychodzą naprawdę dobrze, jest w tym masa potencjału. Jeżeli film się ukaże to chętnie odwiedzę sale kinowe :)
No i mam nadzieję, że nie wprowadzą durnego 3D "dzięki" któremu nie można spokojnie obejrzeć filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że Altair przejdzie, już kiedyś o tym mówiono. Na początek mogliby zatrudnić tego modela który użyczał asasynom swojego wizerunku. Pewnikiem wyjdzie cuś takiego jak wspomniany wyżej PoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy gwóźdź do trumny ekranizacji gier = Super Mario Bross
Ostatni = Wing Commander
Dobijający = Resident Evil od 2 do 4 oraz Uwe i jego adaptacje.

Więc nie, ja dziękuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować