Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Battlefield 3 to bez wątpienia jeden z najlepszych klipów ostatnich lat!

165 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2011 o 21:56, ww3pl napisał:

@Arcling
Najzwyczajniej w świecie mamy jeszcze trochę swobody w wyrażaniu własnego zdania (choć
wciąż do bloga to temu daleko). A że Osti akurat zajarał się tym bardziej od innych,
to wiesz.


Toście sobie nagrabili, że nawet stali Czytelnicy powątpiewają w Wasze słowa/hasła. W sumie to się w ogóle im nie dziwię, jak się patrzy na ten cyrk pod hasłem "BF3 - król zajebistości", który robicie.

ps. Oprócz standardowego "wow" polecam skorzystanie z takich haseł jak: fenomenalny, jedyny w swoim rodzaju, osom, rewolucyjny, mega, redefiniujący gatunek/cokolwiek, jaram się, gniecie wora, o ****** ja ****** jaki ******, czegoś takiego jeszcze nie było, nikt nie dojdzie do takiej perfekcji jak DICE, król powrócił na należny mu tron, jeden by rządzic wszystkimi - BF3, musicie to zobaczyć MUSICIE KONIECZNIE, 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:46, absmak napisał:

Swoją drogą jak widać nikomu nie przeszkadza, że singiel będzie kopią CoD. Przeszkadza tylko przy tytule Acti :>

To chyba wynika z tego, że w kolejne kody "kopiują" same siebie (ogólne założenia), w BFie CODopodobny singiel będzie hmmm...nowością ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:13, Leos8 napisał:

Czyli, że miarą trailera jest grafika wylewająca się z niego tak? Mhm.
Nie.


czyli że miarą trailera jest brak wylewającej się grafiki z niego ? Mhmmmm.
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie sugerowałem, za to twoja jakże obrazowa "zielona sraka" już tak. Skoro dla Ciebie miarą trailera growego jest grafika jaką prezentuje to oglądaj pokazy graficzne i benchmarki, z pewnością będziesz zadowolony.

Jak tak dalej pójdzie to już będziemy oglądali interaktywne filmy graficzne, bo po co więcej?
(Nie, heavy rain to wciąż gra, to nie jest interaktywny film)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem się dziwić, że gry nie oferują niczego nowego. W końcu wystarczy grafika i wszystkie inne niedociągnięcia (vide brak fabuły lub jej totalne zerżnięcie z innego tytułu, niezmieniony gameplay) nie istnieją. Co za czasy.

BTW. Gram w końcu napisze newsa działaniach EA w Norwegii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:36, Henrar napisał:

A potem się dziwić, że gry nie oferują niczego nowego. W końcu wystarczy grafika i wszystkie
inne niedociągnięcia.

Nie wspominając już o tym, że na konsolach gameplay będzie żartem (Ach, ten Battlefield "experience" z 24 graczami), a na piecyku mamy chore wymagania kompletnie nie współgrające z tym co widzimy na ekranie. Owszem, gra jest dość ładna. Ale nie tak jak Crysis, który ma już prawie 4 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak do innych postów może by się odnieść...? :)

PS. @Henrar -- > wygląda na to, że nie. Pepsi jakoś się koślawo tłumaczył w jednym z niedawnych tematów dotyczących BF'a 3 i bardzo mało prawdopodobne, że artykuł się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:51, Leos8 napisał:

A tak do innych postów może by się odnieść...? :)


pogubiłem się, bo nie wiem za bardzo do czego to przykleić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MNIAM, cudne!

Dziwi mnie jedno, trailer ma mniej "fajerwerków" niż trailer Modern Warfare 3 ALE jest lepszy...

Trailer pyszny, mam nadzieję że Activision właśnie zmienia pieluchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:13, absmak napisał:

Toście, że nawet stali Czytelnicy powątpiewają w Wasze słowa/hasła. W sumie to się w ogóle im nie dziwię, jak się > patrzy na ten cyrk pod hasłem "BF3 - król zajebistości", który robicie.
sobie nagrabili
nagrabili
liczba mnoga
mówi o całym Gramie


Osti nie będzie miał mi za złe. Na pewno nie.

@ankle
Chodzi o Homeland Security. W najlepszym wypadku Polska w grze, zgodnie z wyobrażeniem Amerykanów, znajduje się w Rosji, skąd terroryzuje pół świata.

20111021230112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, weszła wersja przed obróbką.

Swoją drogą zrobi się ciekawie, kiedy zacznę kochać zarówno CoD i BF3 (choć dopóki nie zobaczyłem ostatniego trailera, wesoło hejciłem Modern Warfare 3, czego się nawet nie wstydzę), kiedy przyjdzie do pisania newsów o nich. Albo wyjdzie na to, że ugiąłem się pod falą hejtu, albo dowiem się, że sponsoruje mnie EA i ActiBlizz.

Co do natłoku informacji o BF3 - kogo stać na marketing, ten pcha możliwie najwięcej informacji do sieci. Tylko poczekajcie, co będzie dziać się przy Skyrimie/MW3. Mothafakin dragons.

20111021230650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:55, StNimrod napisał:

MNIAM, cudne!

Dziwi mnie jedno, trailer ma mniej "fajerwerków" niż trailer Modern Warfare 3 ALE jest
lepszy...

To typowy fan BF''a nie może pojąć jak trailer bez fajerwerków może być dobry? Heh, niezłe ma community ten BF.

Fajerwerków może i nie ma ale jest cała masa innych tandetnych zagrywek co jest imo bardzo tandetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co BFowi implementowac jakakolwiek fabule. Przeciez ta gra jest zbudowana pod zbijanie kokosow w grze online xd Z reszta BF2 to byla gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować