Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Battlefield 3 to bez wątpienia jeden z najlepszych klipów ostatnich lat!

165 postów w tym temacie

Jak widać na załączonym trailerze, szykuje się nam kapitalna gra akcji, z efektowną grafiką i całkiem niezłą fabułą. Ta gra to będzie niesamowite wydarzenie dla branży gier komputerowych, uważam, że może być swego rodzaju przełomem - postęp technologiczny jest niesamowity, to musi mieć znaczenie. Właśnie ów postęp zmusi graczy, a przynajmniej ich część do zmian i przesiadki - czy to na nowy system czy do upgradu swojego komputera - słowem, każdy będzie chciał zobaczyć to, co przychodzi jako nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 23:35, Zgreed66 napisał:

> słowem, każdy będzie chciał zobaczyć to, co przychodzi jako nowe.
Albo poczeka i kiedyś sobie pogra :)

Można i tak, tak czy inaczej postęp technologiczny zmierza swoim torem i każdy gracz, jeśli zamierza dalej się bawić w gry wideo, musi z tym postępem się zmierzyć lub też podążać razem z nim. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry klip ja się nie zgodzę ze podobne do mw bo po 1 w mw tylko z 1 misji skaczesz w druga sieka koniec tu wygloda o wiele lepiej ludzie wymyślaja plany itp mimika ludzi bardzo dobra. jednak najlepsze jest to ze przeżuczaja sie na bf3 (nie dziwie sie) można tylko pogratulować dice bardzo dobrej roboty i patrzeć co przyniesie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w nim takiego niesamowitego? Taki mocno "codowy" ten trailer. Widać DICE chcę przekabacić część fanów CoDa na swoją stronę. Fajnie, że wrzucili klasyczny battlefieldowy motyw, tylko nie wiem po co go tak udziwnili. Oryginalny theme jest o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:36, Henrar napisał:

BTW. Gram w końcu napisze newsa działaniach EA w Norwegii?


Na tym polega trik, że gram.pl daje teraz tyłek dla sponsoringu od EA, więc klient wymaga, żeby nie było złego PR dla nich samych.

Tak, czy inaczej - gram.pl odstawia teraz przykrą szopkę, gdzie gra dziwnie ślepy i - powtórzę to raz jeszcze - zakłamany portal.

Pytanie do gram.pl - dacie ten news o Norwegii, czy przyznacie się oficjalnie, że jesteście marionetkami EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie wzruszyło. Owszem, niezła ciekawostka - jest jakiś single! Może go ukończę do gwiazdki jak mi czas pozwoli.
Tak czy inaczej, te wszystkie newsy dotyczące BF3 wywołują we mnie wyrzuty sumienia. Przez nagły, niezaplanowany wydatek, prawdopobnie nową kartę graficzną pod BF3 kupię dopiero po premierze. Oh, the horror!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na serio, czy nie wyczuwam po prostu twojej ironii w tym tekście?
TO NIE JEST IRONIA?

Niezła fabuła? Ja nadal nie wiem o czym ma być BF3 (no dobra znowu źli terroryści, ratowanie świata chyba, i te bzdury).
Przełom? Gra wygląda ładnie ale przełomem nijak nie będzie, przynajmniej z tego co widziałem w becie to jest to ładniejsze Bad Company 2. I tyle. Koniec. Gdzie ten przełom, ta rewolucja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 00:02, KamyK_84 napisał:

Ty tak na serio, czy nie wyczuwam po prostu twojej ironii w tym tekście?
TO NIE JEST IRONIA?

Niezła fabuła? Ja nadal nie wiem o czym ma być BF3 (no dobra znowu źli terroryści, ratowanie
świata chyba, i te bzdury).
Przełom? Gra wygląda ładnie ale przełomem nijak nie będzie, przynajmniej z tego co widziałem
w becie to jest to ładniejsze Bad Company 2. I tyle. Koniec. Gdzie ten przełom, ta rewolucja?

Kwestia fabuły.. jak na tego rodzaju produkcje - jest nieźle. Pisząc przełom miałem na myśli ewolucję technologiczną - nie da się ukryć, że gra wygląda niesamowicie. Beta ? Poczekajmy na finalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 00:09, MSPRISON napisał:

Kwestia fabuły.. jak na tego rodzaju produkcje - jest nieźle. Pisząc przełom miałem na
myśli ewolucję technologiczną - nie da się ukryć, że gra wygląda niesamowicie. Beta ?
Poczekajmy na finalną wersję.


Owszem poczekajmy, bo pomimo tego, że hejtuje hype wokół tej gry, to i tak mam zamówioną już.
Bo pomimo tego, że w becie nie zauważyłem z*jebistości silnika to miło się grało.
Po za tym, żyjesz nadzieją, że finalna wersja będzie bardzo się różnić od tej bety? Dobra, mniej błędów i innych buboli na pewno, ale pod względem technologicznym nie wiele już się zmieni. To co widziałem, to jest to co zobaczę w finalnej wersji, z małymi różnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 00:13, KamyK_84 napisał:

> Kwestia fabuły.. jak na tego rodzaju produkcje - jest nieźle. Pisząc przełom miałem
na
> myśli ewolucję technologiczną - nie da się ukryć, że gra wygląda niesamowicie. Beta
?
> Poczekajmy na finalną wersję.

Owszem poczekajmy, bo pomimo tego, że hejtuje hype wokół tej gry, to i tak mam zamówioną
już.
Bo pomimo tego, że w becie nie zauważyłem z*jebistości silnika to miło się grało.
Po za tym, żyjesz nadzieją, że finalna wersja będzie bardzo się różnić od tej bety?
Dobra, mniej błędów i innych buboli na pewno, ale pod względem technologicznym nie wiele
już się zmieni. To co widziałem, to jest to co zobaczę w finalnej wersji, z małymi różnicami.

Jak to mówi życie.. poczekamy, zobaczymy.. możesz mieć rację w tym, że ta gra będzie jak każda inna tego typu produkcja, tyle, że z ciut lepszą grafiką. To co widziałem zwiastuje jednak na jakiś przełom, być może niewielki, ale jednak. Zresztą, może to i lepiej - jeśli tak ma wyglądać gra, która nie będzie przełomem, to już możemy cieszyć się na myśl o tym, jaka będzie ta, która to przełomem będzie. I nie mam tu na myśli wyłącznie grafiki, bo przecież każda gra ma swoją składową i jest to kilkanaście różnorodnych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tych przełomów wolę tradycyjną, wolną ale dokładną i szeroko dostępną ewolucję. Gra wygląda bardzo ładnie ale bez przesady. Widział pan zmodyfikowanego Crysisa? Poza tym pod jakimi jeszcze względami prócz wątpliwie przełomowego silnika graficznego ta gra ma być przełomem?
A co do fabuły to spoko - równie dobrze mogę uznać, że fabuła w reklamach danonka też jest niezła jak na reklamówkę, co nie? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale już mnie takie rzeczy nie rajcują(chyba już z tego wyrosłem) jedyne co mi się w tym trailerze podobało to start z lotniskowca tym myśliwcem reszta jest już dość oklepana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 23:53, Cygi napisał:

> BTW. Gram w końcu napisze newsa działaniach EA w Norwegii?

Na tym polega trik, że gram.pl daje teraz tyłek dla sponsoringu od EA, więc klient wymaga,
żeby nie było złego PR dla nich samych.

Tak, czy inaczej - gram.pl odstawia teraz przykrą szopkę, gdzie gra dziwnie ślepy i -
powtórzę to raz jeszcze - zakłamany portal.

Pytanie do gram.pl - dacie ten news o Norwegii, czy przyznacie się oficjalnie, że jesteście
marionetkami EA?

Nie trzeba od razu tak agresywnie, ale fakt, wkurza brak konkretnego stanowiska gramu w związku z tym tematem. Zapewne liczą aż sprawa sama ucichnie. Jeśli mają podpisany kontrakt z EA, to po takim newsie z miejsca był by pozew :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 23:53, Cygi napisał:

Pytanie do gram.pl - dacie ten news o Norwegii, czy przyznacie się oficjalnie, że jesteście
marionetkami EA?

Newsa z racji, że zdążył się już zwyczajnie zestarzeć, raczej już nie będzie, to po pierwsze. Po drugie, ciężko było o więcej niż jedno, średnio wiarygodne źródło, z którego korzystały później inne serwisy.

Żeby nie było, mówię to w swoim imieniu, nawet jeśli mogę reprezentować Gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nawet nie miałem pojęcia o istnieniu tego niusa, pewnie dlatego, że ostatnio ograniczam się głównie do artykułów, a samą stronę Gramu odwiedzam rzadko.
Rzucam to górze, myślę że najpóźniej w poniedziałek coś powinno z tego się wyrobić (o ile gdzieś to wciśniemy, bo materiału będzie dużo). Jeśli prócz mnie ktoś jeszcze o tym zapomniał, to właśnie wszystkim o tym grzecznie przypomniałem.

Trudne pytania? COME AT ME BRO. WIĘCEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 00:25, Leos8 napisał:

Od tych przełomów wolę tradycyjną, wolną ale dokładną i szeroko dostępną ewolucję. Gra
wygląda bardzo ładnie ale bez przesady. Widział pan zmodyfikowanego Crysisa? Poza tym
pod jakimi jeszcze względami prócz wątpliwie przełomowego silnika graficznego ta gra
ma być przełomem?
A co do fabuły to spoko - równie dobrze mogę uznać, że fabuła w reklamach danonka też
jest niezła jak na reklamówkę, co nie? ...

Nie jestem ekspertem, wyraziłem jedynie swoją opinię. Ci, którzy na grach nie jeden chleb zjedli, wiedzą lepiej, co i jak się święci. Dla mnie produkt o nazwie Battlefield 3 to produkt dobry a przynajmniej wiele wskazuje na to, że taki będzie. Kwestię tego, czy będzie rewolucją zostawiam tym, którzy w temacie gier wideo mogą powiedzieć wiele. Dla jednego ta gra będzie hitem, dla drugiego hitem, dla trzeciego przełomem a dla kolejnego tylko zwykłą grą akcji. Jak to się mówi - gusta są różne, ocenę wystawią gracze. Porównanie reklamy danonków i jej fabuły do tej z Bf''a.. być może trafne, być może i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować