Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobaczcie co zastąpiło Kill Streaki w Call of Duty: Modern Warfare 3 - nowy zwiastun gry już w sieci

49 postów w tym temacie

Zmiany bardzo fajne, ale istnieje niebezpieczeństwo, że jak już ktoś wbije na początku meczu te 8 czy ileś fragów, to przez resztę mapy będzie miał niezdrową przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:51, Paddy_Lary napisał:

Revan48- nie, zginiesz to od nowa


To, może ja kolesia zle sluchałem, ale wydawało mi sie, ze bonusy sie nie resetuja ze smiercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu może nie będzie tak, że w Dominacji nikogo nie obchodzę flagi, bo "muszę zabijać!!!1111".
Aha, wiadomo jak to w końcu będzie z dedykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:54, Zgreed66 napisał:

> Revan48- nie, zginiesz to od nowa

To, może ja kolesia zle sluchałem, ale wydawało mi sie, ze bonusy sie nie resetuja ze
smiercia.


Z tego co ja wysłuchałem, to nagrody nie będą się resetować tylko dla grupy support, reszta będzie nie zmieniona...

Edit: bleh, nie nagrody tylko punkty dzielące nas do następnej gratyfikacji za kolejne zdobywane flagi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:04, korinek2 napisał:

Z tego co ja wysłuchałem, to nagrody nie będą się resetować tylko dla grupy support,
reszta będzie nie zmieniona...


Ano, tera sie lepiej wsłuchałem :) A mimo i tak wydaje mi sie, ze balansu i tak bedzie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez jaka ta gra jest brzydka, nie wiem na jakiej wersji filmik był robiony, ale pierwszy MW na PC wyglądał dużo lepiej. Crysis 2 był 10 razy ładniejszy, BF3 jest ze 100 razy ładniejszy, jak oni mogą takie gówno wydawać i oczekiwać od fanów darmowej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest fajne, ale nie robi już większego wrażenia. Zabawki do wbicia tych 20 fragów maszynką na gąsienicach, która przemieli wszystko co stanie jej na drodze? Please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:49, Talek napisał:

Geez jaka ta gra jest brzydka, nie wiem na jakiej wersji filmik był robiony, ale pierwszy
MW na PC wyglądał dużo lepiej. Crysis 2 był 10 razy ładniejszy, BF3 jest ze 100 razy
ładniejszy, jak oni mogą takie gówno wydawać i oczekiwać od fanów darmowej kasy?


Jeśli dla ciebie jedynym wyznacznikem jakosci gry jest grafika to życzę powodzenia.

Poza tym dobrze że graficznie się nie zmienia za bardzo. Im ładniejsza grafika tym wyższe wymagania, a poza tym wraz z ilością detali gra z FPS''a zmienia się w grę typu Where is wally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2011 o 22:38, gracz_155 napisał:

Poza tym dobrze że graficznie się nie zmienia za bardzo. Im ładniejsza grafika tym wyższe
wymagania, a poza tym wraz z ilością detali gra z FPS''a zmienia się w grę typu Where
is wally.

This.
Aczkolwiek Bf3 to raczej "Kto ma bogatszego tatę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten materiał teraz wzbudza takie zainteresowanie jak zeszłoroczny śnieg. Niby coś się zmieniło, ale jednak ja to już kiedyś widziałem, pograłem, przeżyłem i mam dość. Kto stoi w miejscu ten się cofa. Rozważam zakup, ale to co widzę to jest lekkie przegięcie. Za takie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:43, gogiell napisał:


> Poza tym dobrze że graficznie się nie zmienia za bardzo. Im ładniejsza grafika tym
wyższe
> wymagania, a poza tym wraz z ilością detali gra z FPS''a zmienia się w grę typu
Where
> is wally.
This.
Aczkolwiek Bf3 to raczej "Kto ma bogatszego tatę".


bardzo dobre stwierdzenie patrząc na statystyki dochodzić można że mamy samych nierobów w kraju.
Sad,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lata mijają a ci dalej klepią w kółko to samo. Podziwiam, że komuś jeszcze smakują te już kilka razy odgrzewane kotlety.
A jak oglądam te wszystkie gadżety to się zastanawiam czemu nie zmienili tytułu na Stupid Warfare 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:43, gogiell napisał:


> Poza tym dobrze że graficznie się nie zmienia za bardzo. Im ładniejsza grafika tym
wyższe
> wymagania, a poza tym wraz z ilością detali gra z FPS''a zmienia się w grę typu
Where
> is wally.
This.
Aczkolwiek Bf3 to raczej "Kto ma bogatszego tatę".


Tak? A CoD nie? DLC, DLC, DLC+często trzeba mieć konto bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować