Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobaczcie co zastąpiło Kill Streaki w Call of Duty: Modern Warfare 3 - nowy zwiastun gry już w sieci

49 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2011 o 09:40, Afro69 napisał:

Tak? A CoD nie? DLC, DLC, DLC+często trzeba mieć konto bankowe.

1. BF3 też będzie miał DLC
2. A ktoś cię zmusza do kupowania tych DLC?
3. Można kupić kartę/kod PSN/XBL, nie potrzeba konta
4. A kto w dzisiejszych czasach nie ma takowego? Ja mam swoje od wieku ~13-14 lat, może wcześniej, a te naście lat temu oferty nie były nawet w przybliżeniu tak dobre (no, pomijając oprocentowanie - 11% na ROR :) )

A fakty są takie, że super grafika jest na nic w kontekście shootera PC, bo ludzie grający na wyższym poziomie będą i tak zbijali detale, efekty i wszelkie inne bajery do minimum, które można ustawić zanim serwer ich wykopie, żeby dało się łatwo odróżnić przeciwnika od ściany, czy krzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 09:40, Afro69 napisał:

Tak? A CoD nie? DLC, DLC, DLC+często trzeba mieć konto bankowe.

Taaa, bo BF3 takowych DLC miał nie będzie - ciekaw jestem jak wytłumaczysz przedstawiciela EA, który na długo przed premierą wiedział, ile DLC będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 12:34, Henrar napisał:

Taaa, bo BF3 takowych DLC miał nie będzie - ciekaw jestem jak wytłumaczysz przedstawiciela
EA, który na długo przed premierą wiedział, ile DLC będzie...

Im nie przetłumaczysz. Próba dyskusji z kimś takim, to jak próba dyskusji z radykalnym prawicowcem, że w Smoleńsku nie było zamachu. Nieważne co powiesz "on i tak wie swoje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 13:23, Lisun napisał:

prawicowcem, że w Smoleńsku nie było zamachu.

Eeee, ekhm, yhy. Poko. Tak na powanie... dlc jest be. Nie wazne, czy to EA, czy acti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze, że niektórzy to normalnie narzekają jak dzieci, gry służą wyłącznie jako dodatek, zeby przyjemnie spędziec czas ze znajomymi, a tu tylko eee nie podoba mi sie, to jest kotlet, zal mi takich komentarzy czytać, jakbyscie ludze nie mieli nic do roboty tylko granie w gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Zapomnieliście dodać, że DLC do Bfa są darmowe.... To chyba robi różnicę. Więc prosiłbym abyście najpierw się doinformowali zanim jakąkolwiek głupotę napiszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 17:28, patryk6667 napisał:

Heh... Zapomnieliście dodać, że DLC do Bfa są darmowe.... To chyba robi różnicę. Więc
prosiłbym abyście najpierw się doinformowali zanim jakąkolwiek głupotę napiszecie.

Back to Karkand będzie płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 17:29, Dared00 napisał:

> Heh... Zapomnieliście dodać, że DLC do Bfa są darmowe.... To chyba robi różnicę.
Więc
> prosiłbym abyście najpierw się doinformowali zanim jakąkolwiek głupotę napiszecie.

Back to Karkand będzie płatne.


dla PreOrderowców darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 17:32, Liptox napisał:

> Back to Karkand będzie płatne.
dla PreOrderowców darmowe.

I tylko dla nich. Oficjalnie jest płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 17:28, patryk6667 napisał:

Heh... Zapomnieliście dodać, że DLC do Bfa są darmowe....

Ciekaw jestem w jakim wymiarze. Bo w tym DLC są płatne, wraz z tym jakże darmowym B2K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Nie wierze jakie tępaki tu przesiadują :) Back to Karkand jest JEDYNYM płatnym dodatkiem TYLKO i wyłącznie dla tego, że jest on dodawany dla tych, którzy zamówili wersję przed premierową ! taki dodatek dla preorderowców w cenie normalnej ! Jest nazwany edycją limitowaną.. To tak jakbym powiedział, że dodawane bonusy do wersji limitowanej są płatne.. No nie rozumiem ! Przecież to by nie trzymało się kupy skoro wabili preorderowców darmowym map packiem, żeby po premierze dać go każdemu ZA DARMO. Ogarnijcie się bo myślenie nie boli, ale widocznie boli, bo jak przeczytałem powyższe komentarze to myślałem, że spadne z krzesła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą co tu gadać... Kto tykał BC1 czy BC2 chyba doświadczył tego, że DICE daje darmowe map packi. Tak to jest wypowiadać się o czymś o czym nie ma się pojęcia. Z resztą spodziewałem się tego na tym forum o Codzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 18:17, Dared00 napisał:

> Back to Karkand jest JEDYNYM płatnym dodatkiem
Dowody, że inne będą darmowe masz?


Tak, mam. Był o tym wywiad. Coś jeszcze? Nie pisz głupot i rzeczy o których nie masz pojęcia dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 18:17, patryk6667 napisał:

Z resztą co tu gadać... Kto tykał BC1 czy BC2 chyba doświadczył tego, że DICE daje darmowe
map packi. Tak to jest wypowiadać się o czymś o czym nie ma się pojęcia.


A wiesz co chociaż było w tych map packach? Bo do takiego BC2 darmowych NOWYCH mapek za wiele nie było. Trudno więc, by EA zaczęło rżnąć kasę na przerobionych do innych trybów mapek z tej samej części gry, c'' nie?

Poza tym - dawaj źródło, z którego wynika, że DLC do BF3 będą darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować