Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III za darmo dla posiadaczy World of Warcraft Annual Pass; zapowiedziano edycję kolekcjonerską

35 postów w tym temacie

Powiem tak: EK z rodzaju tych średnio-bogatych. Jeżeli będzie kosztować do 300 zł, to się pewnie skuszę (taki już jestem, że lubię kolekcjonerki), natomiast jeśli coś jak SC2 (400zł +) to sobie odpuszczę.

A wiadomo coś, czy to w ogóle będzie na polskim rynku? Bo to w sumie chyba najistotniejsza informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP wydaje DIII tak jak inne gry Blizza... może nie będzie aż tak źle, fajnie by było sobie kupić, SCII się przegapiło to chociaż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ceny jakie zaserwuje sam CDProjekt, tak zkrytykowali LEM za to co zrobili z sc2, teraz już wymówek nie będzie, zobaczymy czy to jest zbieranina hipokrytów co maja swoich klientów w dupie, czy to firma która naprawdę dba o polskich graczy i wie na co ich stać i czego oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przedmówcy, ja również jestem ciekaw ceny. Nie ukrywam, że spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego. Znowu pendrive (4 giga w dzisiejszych czasach to trochę mało), znowu poprzednia część, znowu pet do WoW... Tylko ta czaszka Diablo robi wrażenie (o ile można cokolwiek stwierdzić z tak małego obrazka). Powiem tak: do trzech stówek jeszcze się zastanowię. Powyżej - raczej spasuję. Aż takim fanem Diablo nie jestem, pena już jednego mam, drugi mi niepotrzebny, fanatykiem WoW też nie jestem.

Szkoda. Potencjał był, ale, jak widać, się zmył. Kolekcjonerki obu STALKERów były zdecydowanie lepsze. I tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 12:29, Bulkers86 napisał:

Czekam na ceny jakie zaserwuje sam CDProjekt, tak zkrytykowali LEM za to co zrobili z
sc2, teraz już wymówek nie będzie, zobaczymy czy to jest zbieranina hipokrytów co maja
swoich klientów w dupie, czy to firma która naprawdę dba o polskich graczy i wie na co
ich stać i czego oczekują.


Oj też na to czekam. Jak będą sensowne anuluję preordera na Amazonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce
Edycja kolekcjonerska Diablo III będzie dostępna wyłącznie w sprzedaży detalicznej na nośniku DVD-ROM w wersji na komputery z systemami Windows XP / Windows Vista / Windows 7 oraz komputery Macintosh. Data premiery, sugerowana cena detaliczna i inne informacje o grze zostaną udostępnione w najbliższych miesiącach.
http://eu.battle.net/d3/pl/services/collectors-edition/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła ale rewelacji nie ma. Przynajmniej powinna być dostępna w polsce a nie jak to było w przypadku GoW3. Nie dałem się naciągnąć na dodatkowe 200zł kosztów i zadowalam się EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie do końca zrozumieli jak wygląda Annual Pass już tłumacze.

Ma to być zobowiązanie, że przez rok będziesz opłacał WoWa bez przerwy. Musisz to robić przez kartę kredytową, ale o ile słyszałem można zrobić tak,że zmieniasz płatność na kartę a czas gry możesz dalej prepaidem doładowywać (100% pewności nie mam, ale tak słyszałem). W zamian za to, w dniu premiery Diablo 3 masz ją od razu za darmo i gotową do ściągnięcia przez konto na battle.necie. Nie płacisz z góry za rok gry. . Musisz mieć po prostu konto WoWa przez rok aktywne. Jeśli przestaniesz płacić za WoWa i subskrypcja wygaśnie, Diablo 3 znika z twojego konta . I tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 14:21, Saref napisał:

Ma to być zobowiązanie, że przez rok będziesz opłacał WoWa bez przerwy. Musisz
to robić przez kartę kredytową, ale o ile słyszałem można zrobić tak,że zmieniasz płatność
na kartę a czas gry możesz dalej prepaidem doładowywać (100% pewności nie mam, ale tak
słyszałem).


To może zamiast słyszeć to warto poczytać na ten temat, skoro nawet po polsku FAQ jest: http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=pl_PL&tag=D3WoWFAQ&rhtml=true

Czy promocja ta dopuszcza używanie kart czasu gry?
Do spłacenia 12 miesięcy abonamentu można użyć dowolnej dostępnej metody dodawania czasu gry do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie sie zastanawiam nad materialem z ktorego ma byc wykonana czaszka diablo.... jak plastik to ja podziekuje bo 400zl za kawalek plastuku sie poporstu nie oplaca.... wolalbym jakby byla ciezka z metalu albo kamienio-podobny material ^^ (zeby wazyla i nie wygladala jak tani tandetny plastik) tez 4gb usb na dzisiejsze czasy to nieco slabo... mogli dac conajmniej 8gb ^^ jedyna nadzieja ze ten kamien bedzie swiecic jakos po wlozeniu do czachy diablo albo kompa...

sound track ok fajnie... artbook moze byc ciekawie... stuff do wowa i SCII... naprawde niechce tego w paczce gry diablo... to tak jakby premiera diablo byla odwlekana poniewaz trwaja prace nad patchem do WoWa ktory umozliwi uruchomienie tego peta... poprostu czuje ze premiera D3 jest uzalezniona od WoWa...


sie zastanawiam tez nad tymi skrzydlami...czy daja jakis bonus czy tylko tak dla estetyki.. tez jak dlugo beda swiecic....slyszalem ze beda widoczne przez 10sec z 20sec cooldown..... troche slabo no chyba ze jakis buff do dmg czy regenracji daja wiec ok mozna przezyc... chociaz wolalbym miec caly czas wlaczone ^^

ale tez zasnanawiajace sa dla mnie te "dye" o kolorze chmur i dymu (bottled cloud and bottled smoke) czy bedzie to poprostu kolor bialy i czarny dla ekwipunku... czy bedzie jakas dodatkowa animacja ^^ np. cloud jakas biala poswiata albo biala chmurka/aura otaczajaca naszego bohatera...lub ciemna aura (taka jakby animacja jakby z bohatera jakis bialy albo ciemny dym sie wydobywal)

coz zobaczymy jaka cene wymysla... ale pewnie zakladam ze jakbym kupil ta kolekcjonerska wersje to o ile bylaby mozliwosc sprzedalbym ten stuff z WoWa (kod do tego peta) tak samo z tymi portretami do SCII (bo w to nie gram wiec po co mi to ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 17:24, zibi20 napisał:

o ile bylaby mozliwosc sprzedalbym ten stuff z WoWa (kod do tego peta) tak
samo z tymi portretami do SCII (bo w to nie gram wiec po co mi to ^^)


Nie ma opcji, żeby to opchnąć, bo podobnie jak w przypadku kolekcjonerki StarCraft II i WoW: Cataclism bajery te sa po prostu przypisane do konta. Moim zdaniem akurat to jest fajne w kolekcjonerkach Blizzarda, że dodają mały, nieznaczący wręcz bonus do innych gier studia. Portret Taurena Marine, który był w EK WoW: Cataclism zdobi moje konto w grze StarCraft II. Nic za to dodatkowo się nie płaci, a bajer jednak fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak narzekajcie do woli ja swoja sztuka w samotnosci bede sie cieszyl co by mi nikt skarbu nie zakosil :P

Kolekcjonerka na poziomie SC2 a nawet lepsza.

W sumie to za to pudelko w klimatach watykanskich juz maja u mnie preorder :)

Jak dla mnie brakuje tylko zapiskow Caina, ktore bede musial zakupic osobno :(

Albo mogli jakas fajna edycje "the sin war" zapodac.

Ale i tak jezeli artbook bedzie na poziomie sc2 to bajka.

400 pln to nie majatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli to w ogóle będzie na naszym rynku dostępne to szkoda, że nie odświeżą Diablo I też...bo technika do przodu idzie i za chwilę już się jedynki nie odpali a to będzie straszny ból. No i jak cena będzie sensowna do 300zł to jasne, że kolekcjonerska edycja, dlatego czekam z pre orderem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować