Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mist of Pandaria - nowy dodatek do World of Warcraft w drodze!

47 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2011 o 23:27, Koski napisał:

Fakt faktem że Pandareni grają istotną rolę w fabule Warcrafta.

Teraz, zaczynają. W TFT, był to raczej easter egg. A, ze sie panda spodobała - to wyrosło :)
Mi sie to raczej nie podoba.

Dnia 21.10.2011 o 23:27, Koski napisał:

Ja chcę mroczniejszego Warcrafta IV!

+1. Choć jak maja jechac dalej jak z wowem, to raczej juz nie chce WIV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię orientalny klimacik, ale bez przesady, cały dodatek będzie nim ociekać :/ Ja jakoś tego nie widzę, podobnie jak przed Cataclysm, tak i przed tym nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony. Blizzard przedstawił sporo ciekawych i chyba dobrych zmian, ale jednocześnie też znowu upraszcza mechanikę gry, a scenariusze PvE w ogóle nie brzmią interesująco póki co. Boli też brak głównego złego, no ale to chyba nie dziwi, skoro uśmiercili już tyle postaci. Cataclysm przyciągnął mnie z powrotem na niecałe pół roku, Mists of Pandaria pewnie i tak kupię, ale nie widzę siebie grającego w to dłużej niż 2 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mniej więcej w którym roku? Bo Kung Fu Panda powstawała tak naprawdę gdzieś od 2004. Nie, żeby coś to zmieniało, ale może wyjść na to, że wcale nie o tak wieeeele wcześniej Samwise rysował te swoje pandy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 12:50, Valium napisał:

Osoby ktore chca mrocznego Warcrafta niech sie zastanowia czemu od tak dawna graja w
WoW''a. Wskazowki (grafika, nawiazania do popkultury co krok).


O ile grają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 10:10, Demagol napisał:

A mniej więcej w którym roku? Bo Kung Fu Panda powstawała tak naprawdę gdzieś od 2>004.
Nie, żeby coś to zmieniało, ale może wyjść na to, że wcale nie o tak wieeeele wcześniej
Samwise rysował te swoje pandy :P.


Mozliwe, ze jest w art of warcraft z 2002, choć głowy nie daje (tego akurat na oczy nie widzialem)
Jak northrend się pojawia w nastepnym z 2005, to czemu mialoby go nie byc? ;)

Dnia 22.10.2011 o 10:10, Demagol napisał:

Osoby, które chcą mrocznego WarCrafta niech zagrają w jedynkę. O ile temu podołają :D.

No, wlasnie strasznie archaiczny, ale dwojka tez niczego sobie, nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 13:12, Zgreed66 napisał:

No, wlasnie strasznie archaiczny, ale dwojka tez niczego sobie, nawet.


Archaiczny, ale klimat jest najcięższy z całej serii, muzyka rewelacyjna, no i w przeciwieństwie do takiej kampanii w TFT jedynka mnie naprawdę wciągnęła na długi czas. Dwójka to rewelacja, ale już tam zrobiło się kolorowo. Nie, żebym narzekał, bo styl graficzny ma niesamowity, podobnie jak i muzykę. Szkoda, że WoW to już ani nie ten stary dobry styl, ani nie taka rewelacyjna muzyka. Kilka utworów z WoW-a co prawda niszczy obiekty, ale najczęściej nie mają wiele wspólnego z klimatem WarCrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że uniwersum WarCrafta spotyka ten sam smutny los, co uniwersum Gwiezdnych Wojen? Dodawanie dziwnych stworków, rozwalanie klimatu... GW to nie wyszło na dobre (vide znienawidzony przez wielu Jar-Jar), oby WoWowi również nie wyszło bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 13:33, Demagol napisał:

Archaiczny, ale klimat jest najcięższy z całej serii, muzyka rewelacyjna, no i w przeciwieństwie
do takiej kampanii w TFT jedynka mnie naprawdę wciągnęła na długi czas.

Trudno sie nie zgodzić. Muzyka jakby ktos dziś usiadł do tego to nie wiem co by powiedzial ;d

Dnia 22.10.2011 o 13:33, Demagol napisał:

Dwójka to rewelacja,ale już tam zrobiło się kolorowo.

Kolorowo, czy nie. Nie było słitaśnych pand w kolorowym świecie w którym przez lata ludzie wraz elfami i
krasnalami ostro się wyżynali z hordziakami. Potem to mi przypomina własnie jak wyżej wspomniał Ring5,
Mandalorian-pacyfistow z SW i kompletnie zapomnieli kto jest kim w tym konfikcie od długich, dlugich lat :)
[Elfy w Hordzie - dalej tego nie łapie. Jeszcze sie nawet oni tluka miedzy soba]
A ten Jar-Jar to taki pandaren z TFT :P Wiele zmian wydaje mi sie conajmniej dziwnych :)

Dnia 22.10.2011 o 13:33, Demagol napisał:

Nie, żebym narzekał, bo styl graficzny ma niesamowity,
podobnie jak i muzykę.

Muzyki z WII dalej słucham :)

Dnia 22.10.2011 o 13:33, Demagol napisał:

Kilka utworów z WoW-a co prawda niszczy obiekty,
ale najczęściej nie mają wiele wspólnego z klimatem WarCrafta.

Ano, nawet zrobili ostre przetasowanie w wazniejszych bohaterach. Stara gwardia wlasciwie nieistnieje.
A przywrocenie Nelthariona, Azshary i paru innych zapomnianych padak jak np Cho''gall mogli sobie IMO darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... a ja myślałem, że Cata było najgorszym co Blizzard mógł wymyślić. o_O
Kilka miesięcy temu po ponad 5 latach zabawy oficjalnie zakończyłem moją przygodę z WoWem. Nie zaprzeczam, że głównym powodem był tu rozpad znajomej gildii i odejście od gry wielu dobrych znajomych, ale nie umniejszajmy w tym zasługi samemu Blizzardowi... ostatecznie Jego Kataklizm rzeczywiście zniszczył ten świat w moich oczach.
Mimo to gdzieś tam po cichu liczyłem, że kolejny dodatek jak zwykle zrobi swoje, a ja wbrew wszelkim zapewnieniom i tak skoczę do sklepu po kolejnego pre-paida. A jednak... tym razem Blizzard zaskoczył mnie dokumentnie. :-)
Jak się okazuje, nic takiego nie będzie miało miejsca.
Nie mam pojęcia, jak w ogóle mogli wpaść na coś takiego jak... jeszcze Deathwinga byłem w stanie zrozumieć, nawet pomimo tak zaskakujących zmian w mechanice jakie razem z nim przyszły. Ale teraz to już po prostu brakuje mi słów. Przecież to jest nawet gorsze niż wspomniany tu Jar-Jar Binks. :-D
Już gdzieś zobaczyłem reklamę: Kolejny, piąty dodatek do WoWa będzie się nazywał World of Warcraft: Mrglmrglmgrrlgmrl, poświęcony w całości murlockom. O_O

Oczywiście życzę Blizzardowi powodzenia, ale odnoszę wrażenie, że w pogoni za kasą (odcinek czwarty) odrobinę się zagalopowali. Co nie zmienia faktu, że masy głodnych lemingów z wyszytym wielkim "B" na koszulkach i tak łykną potulnie całą zawartość kontentu... i chyba jedynie ta przygnębiająca świadomość pozwala Blizzowi robić ze swoimi markami tak straszne rzeczy.
:-(

PS. Osobiście nie mam nic do Pokemonów (wręcz przeciwnie), ale od WoWa oczekiwałem jednak czegoś zupełnie innego, np. prób przywrócenia mrocznego klimatu serii miast dalszego wdeptywania go w ziemię. O fabułę tego dodatku nawet nie zapytam, bo Cata przeraził mnie pod tym względem dostatecznie dotkliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już spotkało - Disneyowe miotełki, pocieszne potworki... Niezbyt wiele jest w WoW-ie rzeczy, o których mógłbym powiedzieć "tak, to jest WarCraft" lub "to w mojej wizji WarCrafta powinno się znaleźć"...

@Zgreed66
Co oni zrobili z Deathwingiem? Wygląda teraz jak Godzilla Emmericha, za każdym razem jak patrzę na screeny z ś. p. WarCraft Adventures to aż płaczę. Tamten Deathwing był niesamowity i stylowy. Ja wiem, że to przygodówka była, ale ludzie, wciśnięcie czegoś tak kopiącego tyłek do gry akcji czy MMORPG to żaden problem, a i WoW miałby więcej głębi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 15:54, Demagol napisał:

@Zgreed66
Co oni zrobili z Deathwingiem?

<smiech>
Potem sie dziwić, ze jak wychodzi okladka diablo, to potem mylimy to z Deathwingiem, albo Balrogiem :)
Ciekawe jak wyglada w samej grze, z ksiazek i W2 pamietam go jako gienialnego sk3byka.
Zeby nie wyszedl jak Revan, albo Exile w ToR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 14:37, Dann napisał:

Oczywiście życzę Blizzardowi powodzenia, ale odnoszę wrażenie, że w pogoni za kasą (odcinek
czwarty) odrobinę się zagalopowali.


Gdzie tam.

Nowy projekt w drodze, stary zarabia krocie przy minimalnym wkładzie w stosunku do poprzednich.
Ludzie i tak to łykną. Bo przez gardło przejdzie im teraz cokolwiek.

Świetnie sobie radzą ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trzeba zdobywać nowych graczy, ale żeby obrać sobie za target przedszkolaków? Słit i pandy... Żenua. Po zakończeniu prepaida kończę moją krótką i burzliwą przygodę z WoW:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 16:10, Shinigami napisał:

Nowy projekt w drodze, stary zarabia krocie przy minimalnym wkładzie w stosunku do poprzednich.


A ja tak bardzo chcę wierzyć w to, że Oni naprawdę się starali... tylko że im nie wyszło. :-(

Dnia 22.10.2011 o 16:10, Shinigami napisał:

Ludzie i tak to łykną. Bo przez gardło przejdzie im teraz cokolwiek.

Świetnie sobie radzą ;)


I to mnie właśnie niepokoi.

Tak czy inaczej, w zasadzie na Diablo 3 wciąż jeszcze czekam, na HotS już nieco mniej... na miśki już w ogóle. :-)
To już będę wolał dać szansę Guild Wars 2 lub The Old Republic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować