Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mamy już pierwszy trailer z World of Warcraft: Mist of Pandaria

51 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Blizzard ogłosił nowy dodatek do gry World of Warcraft o nazwie Mist of Pandaria. Poza kilkoma szczegółami na jego temat studio to podzieliło się z nami pierwszym zwiastunem tego rozszerzenia. Zapraszamy do oglądania!

Przeczytaj cały tekst "Mamy już pierwszy trailer z World of Warcraft: Mist of Pandaria" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi: Czy to jest jakaś kpina?
Spodziewałem się po tytule misiów w WoWie itd., ale to chyba lekka przesada... Jednak powiedzenie "każdy następny dodatek do WoWa jest coraz gorszy" jest prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w WoW, ale patrząc po trailerach ten dodatek jest chyba pierwszym który dodaje faktycznie coś "świeżego". W przeciwieństwie do pozostałych jest taki... miśkowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUNG-FU PANDAAAA!!!
Kupiłbym wowa ponownie z tym dodatkiem dla samej frajdy grania Pandą i obżerania się makaronem... ale nie kupię, bo cholerstwo drogie, a monotonne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe siara straszna, liczba placących spada to trzeba iść w pandowe klimaty coby żółte dzieci skoczyły do sklepów. Mój acc już wystawiam na sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że mało kto grał w Warcraft 3 i dziwią go "miśki".

Polecam strony traktujące o WoW, tam jest wszystko pięknie wyjaśnione (ang.), dodatek na miare TBC, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować