Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Need for Speed: The Run - wrażenia z dema i EA Showcase

12 postów w tym temacie

gram.pl

Harpen ograł konsolowe demo Need for Speed: The Run, natomiast Myszasty miał okazje pościgać się w Londynie na czterech nowych trasach. Oto ich zebrane razem wrażenia z obcowania z nowym dziełem studia EA Black Box.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Need for Speed: The Run - wrażenia z dema i EA Showcase" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli trailery mówiły prawdę - Frostbite 2.0 oznacza wysokie wymagania, ale niekoniecznie dobrą grafikę, a NFS od długiego już czasu nie potrafi podnieść się z kolan, oferując rozrywkę, która nawet w gatunku "dla mas" stanowi straszną papkę...

Błąd:
, przenosimy się do śnieżnej lokacji, a naszym głównym przeciwnikiem jest lawa
O rly? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niech ktoś mi powie, że ten Run to nie odgrzany kotlet. Za chwilę będziemy walczyć w NFSie z zombie, ufo, robotami i kij wie czym jeszcze. Zero ciekawych pomysłów, koncepcja gry: trasa, jedź do przodu, brak zakrętów, skrzyżowań, drift gdzie popadnie i jak popadnie, przeciwnik przed tobą...czuję się jak w jakimś matrixie i szukam szybko wyjścia z tego syfu. Autolog to kolejne gówno... A pamiętam jeszcze jak zbliżała się jesień i czekało się pełnym emocji na nowego NFSa, a po premierze znikało na kilka dni by się nim nacieszyć i przejść choć kawałek. I w dupie miałem jakieś tam fabuły i inne duperele, chciałem miasto, chciałem jeździć, ścigać się, tuningować i odpicowywać bryki, kupować nowe itd...Od jakiegoś czasu dostajemy kompletny syf rodem z simsów (choć pewnie tam są większe rewolucje i zmiany z części na część niż w NFSie), w dodatku ktoś wykłada kasę na produkcję tego gówna...jednak najgorsze jest to, że KTOŚ to gówno(!) kupuje skoro robią kolejne gówniane części.


No to chyba na tyle. Przepraszam, grzeczniej się nie dało, bo jak patrzę co oni zrobili z marką NFS to żal ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 18:11, KhazarOne napisał:

ktoś wykłada kasę na produkcję tego
gówna...jednak najgorsze jest to, że KTOŚ to gówno(!) kupuje skoro robią kolejne gówniane
części.
jak patrzę co oni zrobili z marką NFS to żal ściska...

Powiem ci szczerze, że tak samo czułem się w erze U2/MW/Carbon. Przywykniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[4]
Skoro tak, to ciekawe, jaka czesc TY uwazasz za dobra. Ok, Carbon byl sredni (pisk opon, sterowanie i dlugosc gry wkurzaly), ale U2 i MW byly wporzo. ProStreet i Shift nie spelnily oczekiwan, bo byly na torach. Zawiodl tak naprawde tylko Undercover. A Hot Pursuit? To w sumie ograniczony NFS World. Nie jest zle, ale moglo byc duzo lepiej.

Z The Run''em wiazalem spore nadzieje na powrot do korzeni (a raczej czasow pierwszego Undergrounda). Wsciekalem sie, ze nie mam kasy na upgrade kompa (grafika i procek dopiero po OC siegaja minimalnych wymagan, ale BF3 i tak sie cial), a tu okazuje sie, ze moge sobie jeszcze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 18:50, Takeya napisał:

Skoro tak, to ciekawe, jaka czesc TY uwazasz za dobra.

Wszystko od trójki do Hot Pursuit 2, zwłaszcza Porsche. Podszedł mi też Underground 1. Shift był dobry, ale gdyby był niezależną grą, wyszedłby na tym lepiej, niż przy doczepieniu go do serii NFS.

Nie znoszę otwartych miast, bo jak dla mnie, to jest to przedłużanie gry na siłę. Tak, jakby zrobić menusy, w których przejście z okna do okna trwa 2 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 od razu można skorzystać z nowej 911. Nie trzeba nikomu niczego polecać. Demo jest nawet fajne. Mogli pokazać choć trochę jakieś miasto. Fajnie, gdyby była swobodna jazda. Coś w stylu nowego Hot Pursuit, ale z jakimiś pobocznymi misjami, jak w Driver: SF.
Ogólnie fajnie, ale nie wiem, czy jest lepiej niż w HP. Lawiny śnieżne zrzucają głazy zawsze w to samo miejsce, więc można pozapamiętywać i wiedzieć, gdzie spadnie kamień. No nie wiem. Chwilami jest dość nierealistycznie. Ale może to nowe spojrzenie na gry wyścigowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przeczytalem ze model jazdy przypomina Undercovera pomyslalem ze redaktor bredzi, a kiedy juz porownal grafike do UC to juz jestem pewien ze sie nie zna. I te ''nierealistyczne" dźwięki. Oho, zapewne NIE NAGRYWALI ICH PROSTO Z PRAWDZIWYCH SAMOCHODOW xD

Bardzo chętnie zobaczę, jak przejezdza trasę trzymając tylko wciśnięty klawisz gazu, zwłaszcza etap górski, naprawdę. Model jazdy jest znacznie trudniejszy niz w ostatnim Hot Pursuit, gdzie na poslizgach szybciej sie pokonywalo zakret niz normalnie. I bylo super, bo model choc arcade''owy, dostarczal sporo frajdy. I ten z the run tez jest spoko, przypomina kompromis pomiedzy tym z HP a tym z ja wiem - most wanted niech bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu dema na PS3 miałem podobne odczucia co do niego jak Harpen. Modele samochodów chyba ucierpiały na rzecz otoczenia, co wg mnie nie jest dobrym posunięciem, przy większych prędkościach nie zwraca się uwagi na takie detale. Przez co jak zobaczyłem obydwa auta dostępne w demie złapałem się za głowę, no ale nie grafiką gra stoi, ciągle wierzyłem że gra powali mnie grywalnością ... znowu się zawiodłem. Po włączeniu wyścigu zgasł ostatni płomyk nadziei. Czy EA nie sprawdza jakości gier ?? Wyścig można ukończyć odbijając się od ścian, sam model jazdy też zupełnie nie trafił w mój gust, nawet nie wiem jak go określić, mogę napisać tyle że nie daje żadnej frajdy, jest nużący i odrzucił mnie od dema po pierwszym wyścigu. Cóż, może doczekamy się NFS''a który przejmie pałeczke na next - genach po Underground i Most Wanted. Zapewne po premierze EA przeprosi nas za jakość The Run i obieca nam powrót do formy przy następnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu się rozczulać. Ten tytuł to tylko kolejny dowód na to w jaką stronę nieuchronnie podąża Electronic Arts...hmmm... arts??? ...wątpliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować