Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Battlefield 3 - silnik Frostbite 2

41 postów w tym temacie

@ww3pl

pewnie masz już BF3 PL to powiedz mi jedno. Jaka jest obsada aktorska polska dubbingujacego w BF3?
Premiera już za rogiem a my nadal nie wiemy jaka obsada. EA Polska milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie dotknąłem jeszcze wersji PC-towej, z tym pytaniem to już do Lucasa/Myszastego. Spróbuję przysłać tu któregoś z nich, może nawet krótką Ci ocenią cały dubbing.
"Spróbuję". Przyślę. Dlaczego mieliby mnie nie posłuchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 18:36, LionelPL napisał:

Jaka jest obsada aktorska polska dubbingujacego
w BF3?
Premiera już za rogiem a my nadal nie wiemy jaka obsada. EA Polska milczy


W zasadzie brak wielkich nazwisk, dlatego nie robią szumu z lokalizacji. Za to dzięki temu nie ma gwiazdorstwa i wszystko brzmi porządnie, wiarygodnie - bo dobry spec od podkładania głosu zwykle sprawdza się lepiej od gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym głosem się zgadzam - zawsze to jakoś dziwnie się gra w poważne gry video gdy wiesz że jeden z żołnierzy brzmi jak "ten śmiechowaty policjant z posterunku 13" (Patrze się na ciebie, Bad Company 2 PL!)

To był świetny dubbing, ale ta świadomość zostaje - przykro mi panie Pazura :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o

ja

cie


Przez pewien czas w becie była destrukcja, ale nie wiedziałem że aż taka - teraz potrzeba jakiejś klasy z drewnianymi palami by to jakoś wyłożyć i mamy trench warfare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh widze ze moja kopia B3 juz zostala przekazana kurierowi ^^ wiec mozliwe ze jutro do mnie dojdzie...

wydaje mi sie ze multi ruszy dopiero 27go i wszystkie serwy...jak tak to pozostanie pogranie w singla do tego dnia a pozniej multi : P

jedynie mnie martwi dubbing... mam nadzieje ze bedzie jakas mozliwosc wyboru wersji jezykowej... kinowe przezyje (angielskie gadanie a polskie napisy)... ale calego po dubbingu trudno zniesc ^^ ale coz zawsze mozna podmienic soundpacki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 17:41, gogiell napisał:

Bohater Bf3 to taki kozak, że nie musi zapinać pasów w samolocie.


a po co mu pasy skoro zaraz i tak wysiadzie z tego samolotu...sam na stopa albo go zmusza do wysiadki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 21:09, ww3pl napisał:

Ulepszona wersja tego, co było przy okazji BFBC2.

Czyli ciągle uwstecznienie względem BF2. Niczego innego się nie spodziewałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwery jakby co już są włączone, ludzie ciupają w mp, niektorzy już przeszli szingle plejera - na miłość boską, nie gra się w SP po to aby go przejść, tylko po to aby mieć zabawę. Ja celuję na 2-3 nocki singleplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 22:59, trootspi2 napisał:

serwery jakby co już są włączone, ludzie ciupają w mp, niektorzy już przeszli szingle
plejera - na miłość boską, nie gra się w SP po to aby go przejść, tylko po to aby mieć
zabawę. Ja celuję na 2-3 nocki singleplayera.

Albo po to by odblokować broń. Część spluw które się odblokuje w kampanii będzie dostępna w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mocnym sprzęcie gra wygląda świetnie, ale w fotel nie wgniata. Destrukcji terenu to ja nie zauważyłem lepszej niż w BC2. Na pececie, który spędza zalecane wymagania grafiką i ramem, a minimalne prockiem grać się absolutnie nie da - nawet na minimalnych. Oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 14:04, Poledouris napisał:

A po co w artykule zrzut z Mirror''s Edge ??? Gra jest na Unreal Engine, a nie na Frostbite...

To nie zrzut z Mirror''s Edge - to kawałek etapu z gry, który został na nowo wyrenderowany przy użyciu Frostbite 2. Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować