Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony Pictures rejestruje domeny związane z filmem Assassin’s Creed

11 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Przed weekendem pojawiła się sensacyjna informacja, że Sony Pictures jest o krok od zdobycia praw do filmowej adaptacji przygód Desmonda i jego przodków. Studio wciąż nie potwierdziło tych doniesień, ale rejestruje domeny, które mówią same za siebie.

Przeczytaj cały tekst "Sony Pictures rejestruje domeny związane z filmem Assassin’s Creed" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SONY mogło by świetnie to wykorzystać więc kibicuje i rzycze mocne GOOD LUCK;):D Gdyż według mnie seria Assasins Creed zasługuje naprawdę na ARCYMISTRZOWSKI i GENIALNY FILM więc mam nadzieje że godne będzie nosić tytuł ,,Assasins Creed"^^XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Uncharted nie najlepiej zrobią do spółki Spielberg z Jacksonem: efekty,miniatury i scenografia od Vety i muzyka Johna Williamsa a sam film w stylu starych części Indiany Jonesa - to by było miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 18:51, lis_23 napisał:

A Uncharted nie najlepiej zrobią do spółki Spielberg z Jacksonem: efekty,miniatury i
scenografia od Vety i muzyka Johna Williamsa a sam film w stylu starych części Indiany
Jonesa - to by było miodzio.


Po tym jak słyszałem, że Ezio będzie grywalną postacią w Soul Calibur V to myślałem, że padnę ze śmiechu hah >xD Film to jeszcze gorszę. To by było niezmiernie trudne, otrzymać cały klimat z serii AC w filmie. I pewnie na jednej części się nie skończy i zobaczymy Trylogie. A jaka obsada ? Znów gwiazdki z Los Angeles czy może jakieś nowe twarze ? Osobiście Jake Gyllenhaal jako książę Persii był świetny i to jedyny film na podstawie gry, który mi się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze wiem to już zrobiono mini film: AC Lineage.. był bardzo dobry więc ci co to robili powinni się za to zabrać... pewnie będzie jak z Prince of Persia... film niby dobry ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować