Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odbierz grę, zgarnij Red Bulla!

55 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2011 o 15:58, Major_Doktor_Upiorna napisał:

> To 16 to tak "na oko", czy na dowód/legitymacje? Swoją droga bardzo fajny gratis,
jutro
> lecę odebrać BFa.

Oczywiście należy mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek.


Buu, dzisiaj odbierając zamówienie nie dostałem Red Bulla. No trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja o swoją puszkę przy odbiorze musiałem się dopominać!
Sprzedawca twierdził, że puszka RedBulla powinna być dodana do faktury, a jeśli tam nie widnieje to nie będzie dodana, po dłuższej rozmowie puszkę otrzymałem, ale należy się dopominać, bo jeśli nie wydadzą kilku osobom to pewnie biorą dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 16:55, absmak napisał:

Nie polecam pić tego świństwa. Sprzedaż Red Bull''a jest już zakazana m.in. we Francji
i Norwegii. Są ofiary śmiertelne. Rozdawanie tego nieletnim to nie tyle nieodpowiedzialność
ze strony gram.pl, co zwykła głupota. Polecam zapoznać się z zagrożeniami, zanim ktokolwiek
otworzy puszkę.
http://www.medicalnewstoday.com/releases/5753.php
http://www.balancedhealthblueprint.com/574/dangers-red-bull/

Propo ofiar śmiertelnych


The inquest jury later ruled that the teenager had died as a result of Sudden Adult Death Syndrome,

Jakoś nie słychać by ktoś umarł z powodu kawy, więc dosyć sceptycznie bym do tych "rewelacji" podchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 15:43, Bobo napisał:

Phi, za darmo bym tego świństwa, trucizny nie wziął:P



Ja tak samo, moja puszka skończyła w kiblu :P

Ze wszystkich rzeczy naprawdę musicie taki syf rozdawać? Jeszcze jak ktoś siedzi przed kompem i ruchu nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna akcja!
Kocham Red Bulla za to, że promuje sporty ekstremalne, a ostatnio - także e-sport! ♥

Na polskim rynku pełno można znaleźć energetyków kosztujących 20% ceny Red Bulla, ale ich smak i jakość wiele pozostawia do życzenia. Nie wspominając o tym, że kupując Red Bulla część naszych pieniędzy idzie właśnie w sponsorowanie sportów ekstremalnych, w tym tak świetne produkcje jak "The Art of Flight" - http://youtu.be/kh29_SERH0Y

Na temat jego szkodliwości myślę, że nie ma co siać paniki - różne badania dają różne wyniki (zależy kto zlecił/wykonywał :P), ale Red Bull w poprzednim roku sprzedał 4.2 biliony puszek i nic nie słychać o masowych problemach zdrowotnych spowodowanych spożywaniem tego napoju. A od 16 lat, bo zawiera kofeinę - jak kawa, a przecież kawy nie daje się do picia młodym.

Ciekaw jestem czy wszyscy tutaj nazywający Red Bulla "świństwem" tak samo mówią o słodzonych napojach gazowanych (typu cola, fanta, sprite), fast foodach (McDonald, KFC, budka z kebabem, itp.), słodyczach i wypiekach cukierniczych, tłuszczach trans, alkoholu i nikotynie... Hipokryci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze nie sprawdziłem tego, że można dostać puszkę Red Bulla i pewnie dla tego, że nie przypomniałem sprzedawcy o tym nie dostałem tego prezenciku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować