Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odbierz grę, zgarnij Red Bulla!

55 postów w tym temacie

"Od dziś każdy, kto zgłosi się do jednego z naszych punktów odbioru osobistego po swoje zamówienie, otrzyma darmową puszkę napoju energetycznego Red Bull!"
WOW!
Nie no, promocja fajna. Ale przy singlu BF3 to się raczej nie zdąży człowiek zmęczyć bo jest na 2 lub 3 podejścia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jeśli mam 2 zamówienia to dostanę 2 puszki? I jeszcze jedno pytanie, czy jest jeszcze możliwość zmiany zamówienia na "Battlefield 3 ", bo "omyłkowo"zamówiłem edycję podstawową, a chciałbym mieć limitowaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jednego zamówienia (bez względu na ilość produktów) dostaniesz jedną puszkę. Ale oczywiście przy każdym kolejnym zamówieniu także dostaniesz napój.Jeśli chodzi o grę, to już nie ma EL Battlefield 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam pić tego świństwa. Sprzedaż Red Bull''a jest już zakazana m.in. we Francji i Norwegii. Są ofiary śmiertelne. Rozdawanie tego nieletnim to nie tyle nieodpowiedzialność ze strony gram.pl, co zwykła głupota. Polecam zapoznać się z zagrożeniami, zanim ktokolwiek otworzy puszkę.
http://www.medicalnewstoday.com/releases/5753.php
http://www.balancedhealthblueprint.com/574/dangers-red-bull/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem BF''a 3 i nic nie dostałem, również nie dostałem audiobooku wiedźmina gdy odbierałem wcześniej kolekcjonerkę Hirka VI chociaż na rachunku było napisane jak wół audiobook wiedźmin czy jakoś tak.

Odnośnie jeszcze tego Red Bull''a wiedziałem o promocji przed pójściem do punktu w punkcie był zajebiaszczy plakat że dają Red Bull''a do wybranych produktów, ale dzieckiem nie jestem nie upominałem się o energetyk, stać mnie jeszcze na takie rzeczy :)

Przykro patrzeć że trzeba się upominać o gratisy, choć drugi pan za ladą sam pił Red Bull''a smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, odbierając dzisiaj bf3 także nie dostałem napoju. Drugie moje pytanie tyczy się dodatków oferowanych do tej gry przez gram.pl. W pudełku powinny być kody do odblokowania specjalnych dodatków(umundurowanie) jeżeli zamówiło się podczas bety egzemplarz. Czy ten dodatek powinien być na oddzielnej kartce czy jest już przypisany wraz z otrzymanym cd-keyem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować