Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar zapowiedział przed chwilą GTA V, pierwsze trailer zadebiutuje we wtorek

55 postów w tym temacie

A mnie intryguje fakt, że V jest owinięte swoim słownym odpowiednikiem. Może dostaniemy pięciu bohaterów... całą ekipę z poprzednich części plus kogoś nowego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już miałbym wybierać, to wolałbym coś jak San Andreas, ale bez tych bezsensownych dodatków typu jedzenie czy siłownia itp.

Nie ma nic gorszego niż zginąć w czasie trwającego już kilka godzin pościgu policyjnego bo nie jadłeś.


Mam tylko nadzieję, że będzie na PC, i że optymalizacja będzie choć trochę lepsza od GTA 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 15:45, luzac napisał:

A mnie intryguje fakt, że V jest owinięte swoim słownym odpowiednikiem. Może dostaniemy
pięciu bohaterów... całą ekipę z poprzednich części plus kogoś nowego. :P

Ciekawy pomysł. I faktycznie, to "five" to znak, że coś się święci.
Z drugiej strony zastanawia mnie czemu nie będzie GTA z podtytułem. Chyba nie będzie to nic na tyle innowacyjnego, by zasłużyć sobie na kolejny numerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 14:55, Crew_900 napisał:

Co ty ślepy ? przecież jest rzymskie V

Mu raczej chodzi o to, że w GTA IV ta rzymska czwórka była taka zwykła, beż żadnych kolorów i dodatków, a piątka ma napis "five", jest zielona i tak dalej. Mi tam się podoba, bo póki co jest olbrzymią zagadką. Jedyne co możemy zrobić to domyślać się w jakich klimatach będzie nowa część właśnie na podstawie tej "V". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To logo nawiązuje klimatem raczej do San Andreas. A szkoda, bo ja bym wolał Vice City. Chociaż w sumie wiele rzeczy jest możliwych, być może nawet jakieś zupełnie nowe miasto się trafi. Tak myślę, ponieważ bardziej logiczne byłoby, gdyby Vice City i San Andreas zaliczały się raczej do GTA IV, tak jak poprzednie odsłony tych gier zaliczały się do serii GTA III. Tak więc skoro R* mówi GTA V, to dla mnie to oznacza coś zupełnie nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 15:51, rtyrtyrty napisał:

Nie ma nic gorszego niż zginąć w czasie trwającego już kilka godzin pościgu policyjnego
bo nie jadłeś.

Zdarzyło ci się coś takiego? Bo ja przez całą fabułę nie jem i nic się nie dzieje. Zajście do knajpy raz na 30 godzin gry to nie jest coś wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego wy się tak dopatrujecie w tym logo. Jak dla mnie ta piątka przypomina po prostu motywy z dolara amerykańskiego. No a niech mi ktoś poda choć jedno GTA w którym dolce nie odgrywały kluczowej roli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC kolejny port który nie będzie działał i wyglądał, a na konsoli przemilczając jakość wykonania też się będzie rżnęło? Dzięki...wolałbym, żeby zrobili to jak RDR i żeby w życiu nie zobaczyć wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 15:51, rtyrtyrty napisał:

Nie ma nic gorszego niż zginąć w czasie trwającego już kilka godzin pościgu policyjnego
bo nie jadłeś.


W SA nie mogłeś zginąć z głodu. Zdrowie traciłeś, to prawda, ale nigdy nie spadało do zera, zostawała ci zawsze minimalna zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na gram.pl. Czytam newsy i nagle bum! GTA V zapowiedziane! Jest, no wreszcie :D Tyle czekania. 3 i pół lata po wydaniu GTA IV wreszcie jest jakaś informacja o nowym Grand! Uff...

Teraz tylko patrzę się na logo i zastanawiam się czy jest jakieś nawiązanie do lokalizacji. Tak naprawdę są tylko trzy możliwości: Los Angeles, Miami i Las Vegas. Jak, ktoś słusznie zwrócił uwagę, że jest nawiązanie do $, ale ta bandana? Jak to interpretować? Rzeczywiście nasuwa się LA, ale jednak może tym razem LV? Ja widzę tylko te dwa miasta. Vice odpada ewidentnie. Jednego jestem pewien. Na pewno tym razem zafundują nam inne lata. I jeszcze tak ponownie patrząc na logo obstawiał bym lata 70 :)

Nic, tylko poczekać tydzień i wszystko się wyjaśni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko, czy Rockstar tradycyjnie oleje PC mówiąc przy tym, że konwersja nie ujrzy światła dziennego. :) Nie to, żebym czekał, wręcz przeciwnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 16:58, Cygi napisał:

> Nie ma nic gorszego niż zginąć w czasie trwającego już kilka godzin pościgu policyjnego

> bo nie jadłeś.

W SA nie mogłeś zginąć z głodu. Zdrowie traciłeś, to prawda, ale nigdy nie spadało do
zera, zostawała ci zawsze minimalna zawartość.

Być może zginąłem dla tego, że życie sobie zeszło do minimum, a potem coś mnie raz trafiło. W każdym razie, takie rzeczy, przynajmniej mnie, bawią przez pierwsze kilka godzin, później to tylko denerwuje. Tak samo wolałbym nie mieć paliwa w samochodach.

A co do miasta, wierzę ,że R* zrobi swoje i jakiekolwiek miasto wybiorą, będzie się fajnie grało. Co do jakości portu na PC już nie jestem przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować