Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar zapowiedział przed chwilą GTA V, pierwsze trailer zadebiutuje we wtorek

55 postów w tym temacie

Chce tylko lepiej zoptymalizowanego silnika i możliwość kupowania nieruchomości. No i może jeszcze żeby działa się w mieście wzorowanym na Europejskich miastach ale na to raczej niema szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to rzeczywiście może być wielkie wydarzenie. Jeśli dobrze rozumiem, do tej pory nie wyciekł nawet jeden screen z GTA V i nikt nie wie, jak ta gra będzie wyglądać. Niezależnie od tego, co zobaczymy, będzie gorąco. Mam tylko nadzieję, że odpuszczą już sobie tych bełkoczących, obwieszonych złotem, ujaranych ziomali. Kolejnej gry w tym klimacie już bym chyba nie strawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie potrafię opisać swoich odczuć po przeczytaniu tego newsa. Przed chwilą narzekałem jeszcze, że jest mi zimno, a a teraz musiałem rozebrać się ze swetra! Osobiście też wolałbym, aby akcja toczyła się Vice City, ale logo ewidentnie przywodzi mi na myśl San Andreas - i jeżeli to tam miałaby toczyć się akcja to niech twórcy nawet nie myślą o obcinaniu świata gry. Główną zaletą SA był dla mnie właśnie ogromny świat gry, a przede wszystkim dzikie tereny pomiędzy Los Santos i San Fierro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się zapowiedzi GTAV na jakiś targach E3 ale to nie ma znaczenia. Dla mnie najważniejszy będzie pojedynek serii CoD i GTA. Wiem że to zupełnie odmienne gatunki ale chodzi o starcie odgrzewanego kotleta z innowacją. Czekam na trailer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 13:59, Fang napisał:

Chce tylko lepiej zoptymalizowanego silnika i możliwość kupowania nieruchomości. No i
może jeszcze żeby działa się w mieście wzorowanym na Europejskich miastach ale na to
raczej niema szans.

Taka możliwość kupowania nieruchomości w Vice City, to była super sprawa. No i te ciekawe misje z nimi związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo raczej nie wygląda jak Vice City więc jak dla mnie słabo. Bardzo liczyłem na Vice City. Osobiście patrząc na logo obstawiam coś w stylu Las Vegas. A premiera to będzie prawdopodobnie wiosna przyszłego roku. Przecież w tym okresie wychodziły GTA 4, RDR, LA Noire więc sądzę i mam nadzieję że będa się chcieli wstrzelić właśnie w taki termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że Los Santos na RAGE''u było w grach Midnight Club L.A. oraz L.A. Noire.

Stawiam, że mają gotowca do wykorzystania.
Pytanie, czy to będzie tylko jedno miasto czy replay z SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować