KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

W związku z oficjalną zapowiedzią GTA V na stronie Rockstar''a, postanowiłem założyć niniejszy wątek.

Póki co wiemy niewiele, Rockstar ujawnił oficjalne logo gry, które możemy znaleźć pod adresem:

http://www.gram.pl/news_8AflGuq2_Rockstar_zapowiedzial_przed_chwila_GTA_V_pierwsze_trailer_zadebiutuje_we_srode.html

Jakie są Wasze oczekiwania wobec ww. gry? Gdzie chcielibyście aby akcja się toczyła? Kogo widzielibyście w roli głównego bohatera?

Dyskusję najwyższy czas zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 13:41, Damianuss1 napisał:

> Dyskusję najwyższy czas zacząć.
Byłem pierwszy :p hihi.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71830&u=1



Ale utworzony przez Ciebie temat dotyczy tylko oficjalnej zapowiedzi GTA 5. Ten wątek został utworzony aby (jak sama nazwa wskazuje) dyskutować ogólnie na wszystkie tematy związane z GTA 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo wygląda tak jakby wszystko miało się wydarzyć w... Vegas? Las Venturas w nowym GTA? Moze powrót do San Andreas?

Chętnie zobaczyłbym coś w tym klimacie, San Andreas było świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 13:54, Ifym napisał:

Logo wygląda tak jakby wszystko miało się wydarzyć w... Vegas? Las Venturas w nowym GTA?
Moze powrót do San Andreas?

Chętnie zobaczyłbym coś w tym klimacie, San Andreas było świetne.


Samo logo mnie też bardziej pasuje do San Andreas niż Vice City.

BTW: Chciałbym, żeby plotki dotyczące głównego bohatera, który miałby okazać się policjantem były prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że poważnie podejdą do tematu optymalizacji. W listopadzie zobaczymy jak poradzą sobie z L.A Noire i tutaj już są moje obawy. Co do samej rozgrywki mam nadzieje, że utrzymają wysoki poziom i konsekwentnie będą rozbudowywać serię, czyli więcej interakcji ze światem, więcej misji, więcej terenu - więcej wszystkiego. Oczywiście to Rockstar, więc licze na świetną historię z wieloma smaczkami i specyficznym humorem, do tego muzyka i ogrom świata, a to gdzie będzie ten świat i w jakim klimacie hm... zbyt dużo pomysłów, więc poczekam co będzie na trailerze i skomentuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 13:43, KERMIz napisał:

Ale utworzony przez Ciebie temat

No dobra wygrałeś ;p, mój temat i tak już zamknięty cichaczem przez jakiegoś modka. Jakie wymagania? Wielki teren, większy niż ten z IV, niekoniecznie wolałbym powrót do VC, wolałbym coś nowego, coś świeżego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta piątka(Five)wygląda jak naszywka, która kojarzy mi się z żołnierką. Może bohater będzie byłym żołnierzem? Zrozumiałeby były jego umiejętności posługiwania się bronią i nie wzruszenie na widok śmierci wielu ludzi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczegół jest zbyt ogólny by bezpośrednio trafić co to znaczy, oczywiście komuś się uda bo pomysłów jest wiele ale myślę, że to strata czasu zaprzątanie sobie tym głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 16:01, Vejx napisał:

szczegół jest zbyt ogólny by bezpośrednio trafić co to znaczy, oczywiście komuś się uda
bo pomysłów jest wiele ale myślę, że to strata czasu zaprzątanie sobie tym głowy:)


Tak jak mówi tutaj przedmówca nie ma co tym sobie zakrzątać głowy, najlepiej poczekać i dowiedzieć się w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała nowina :D
nie mogę się już doczekać, ciekawe jak to wszystko będzie wyglądać i gdzie będzie się dziać akcja.
Oby było na pc a nie tylko na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 15:38, Kirabaxior napisał:

Ta piątka(Five)wygląda jak naszywka, która kojarzy mi się z żołnierką. Może bohater będzie
byłym żołnierzem? Zrozumiałeby były jego umiejętności posługiwania się bronią i nie wzruszenie
na widok śmierci wielu ludzi ;d


Wątpię. Były żołnierz był już w GTAIV, Niko Bellic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po głębokim zastanowieniu pomiędzy LA i LV obstawiam jednak Vegas. W sumie się okaże za tydzień. Będzie minutowy trailer z czego pewnie raptem 10 sekund będzie na temat. Zobaczymy kawałek miasta, z którego będzie trzeba się domyślać dalej gdzie będzie się toczyła akcja lecz będzie już prościej. Nie wykluczone, że przez jakiś ułamek sekundy pojawi się też główny bohater. Śmiem twierdzić, że będzie to jakiś meksykaniec (nie wiem czemu, jakoś tak mi się kojarzy LV :D). Jednak to takie moje snucia różne. Mam cichą nadzieję, że trailer będzie trwał chociaż koło dwóch minut i żeby na koniec pisało coś więcej niż "Coming 2012" albo "Autumn 2012" lub "October 2012"... Mogliby też miło zaskoczyć ikonką Games For Windows prócz PS3 i XBOX. Tyle czasu mieli, że wręcz wypadałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się