KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2011 o 16:51, Smileyer napisał:

Sam jeszcze nie wiem czy podoba mi się logo, wolałbym bardziej klimaty Vice City ale
zobaczymy co pokaże trailer.

Ja, też jestem za tym, żeby w vice city, san andreas jakoś mi nie wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście najbardziej obawiam się tego, że GTA V będzie zbyt przypominało poprzednika. Więc nie tylko muszą zaskoczyć lokacją ale i fabułą.

San Andreas miało bardzo charakterystyczny klimat, który mógł się albo spodobać albo nie. GTA IV mimo że usiłowałem się jakoś wgłębiać to nie wciągnęło mnie, Liberty City było dla mnie za sztywne.

Ale Vegas... Tam mogło by się sporo dziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli według nowego newsa, akcja nowego gta może rozgrywać się w LA. Tak się składa że to jest moje ulubione miejsce i chciałbym tam życ, lecz jako gra to średnio. To już wolałbym chyba Vegas albo Tokio O_O Te neony wszedzie! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 21:17, Piotr13PL napisał:

Czyli według nowego newsa, akcja nowego gta może rozgrywać się w LA.

Biorąc pod uwagę że w niusie poza logiem i datą zwiastuna nic innego nie ma, może to równie dobrze być dowolne miasto na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vice City było idealne. Najbardziej klimatyczne GTA. Ale snując jakieś wnioski opierając się o logo nowego GTA... cóż do klimatów Vice City to nie pasuje :P

@Darkstar181 Czemu nie, np. w Urugwaju, Pakistanie czy Kambodży... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi marzyłoby się odświeżone Vice City - najbardziej klimatyczna część serii. Może Rockstar postawi na schemat, mianowicie GTA 3 i 4 rozgrywały się w Liberty City, analogicznie następne dwie to VC i SA, byłoby miło.
Aha, i pewnie ten tytuł "five" to chyba bardziej roboczy... chociaż GTA: Vice City 2 chyba nie brzmi zbyt marketingowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po Vice City, GTA nie istnieję. Może coś jak Las Vegas o którym pisałeś spowodowałoby żebym wrócił do tej serii.Szkoda, że poza Amerykę to GTA się raczej nie przeniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zważ na to, że GTA Vice City było swego rodzaju wyjątkiem, taka perełka odstająca od reszty.
Dla mnie też ważne jest na co postawią twórcy. No i sprawa pierwszorzędna czyli ile przyjdzie czekać na wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 23:04, Eff3ctiv3 napisał:

I jak będzie wyglądała sprawa optymalizacji, która kulała w GTA V.


Jeśli chodzi o konsole to bym się tym nie martwił xD

Chyba chodziło Ci o GTA IV, które rzecz jasna dzięki jakże wspaniałej optymalizacji do dziś dnia nie przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 23:08, Smileyer napisał:

Jeśli chodzi o konsole to bym się tym nie martwił xD

Chyba chodziło Ci o GTA IV, które rzecz jasna dzięki jakże wspaniałej optymalizacji do
dziś dnia nie przeszedłem.

Tak pochrzaniły mi się numery, jestem trochę śpiący xD.
Ja przede wszystkim gram na PC, dlatego się martwię.
Denerwuje mnie też fakt Rockstara, że nie pozwala na dołączenie rodzimych języków do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie co wy tak hejtujecie GTA IV? Według mnie to świetna gra była. Poważny klimat, aczkolwiek z tym Rockstarowym poczuciem humoru. Liberty City było fajnym miastem... No i ogólnie, całokształt.

A co do samego GTA 5, to fajnie by było jakby dali nowe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 23:36, Lord_Polish napisał:

Właściwie co wy tak hejtujecie GTA IV? Według mnie to świetna gra była. Poważny klimat,
aczkolwiek z tym Rockstarowym poczuciem humoru. Liberty City było fajnym miastem... No
i ogólnie, całokształt.

A co do samego GTA 5, to fajnie by było jakby dali nowe miasto.


No mogli by dać nowe miasto, umiliłoby to grę użytkownikom...Ale to czy będzie nowe miasto i co będzie w ogóle w grze pozostawiamy twórcą gry "Grand Theft Auto V" czyli Rockstar Games ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 23:36, Lord_Polish napisał:

(...) Liberty City było fajnym miastem...


A ja mam w sumie dosyć Nowego Jorku w grach. Było przecież GTA III, GTA: LCS, Ojciec Chrzestny, Driver: Parallel Lines, True Crime: NYC, Mafia II i wiele innych. Chciałbym, żeby akcja toczyła się w jakimś mieście po za Ameryką np. Moskwa, Rzym, Rio de Janeiro, choć zdaje sobie sprawę, że szanse na to są zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie żeby kiedykolwiek seria GTA przeniosła się do jakiegoś innego miasta niż amerykańskiego. Stany mają swój klimat, który świetnie nadaje się do tego typu gier. Gdyby miejscem akcji było Tokio czy Paryż (takie kiedyś widziałem snucia) to ta gra stała by się prościej mówiąc żałosna. Może w dalekiej przyszłości gdy już będzie wychodziła jedna część rocznie... Ale póki co mamy już NY, który na pewno teraz na długo nie powróci do GTA, za to w kolejce wciąż LA, Miami, SF, LV czy Chicago. Proszę bardzo. Wspaniałe miasta na 5 kolejnych części tej kultowej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się