KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Tez uwazam, ze GTA: SA miala NAJGORSZY klimat ze wszystkich czesci. I wierz mi, ze nie jestem odosobnoiny w tej opinii. GTA: Africa? Niestety, ale za to Rockstar mojej kasy by nie dostal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 08:43, Piotrek_K napisał:

Tez uwazam, ze GTA: SA miala NAJGORSZY klimat ze wszystkich czesci. I wierz mi, ze nie
jestem odosobnoiny w tej opinii. GTA: Africa? Niestety, ale za to Rockstar mojej kasy
by nie dostal ;)

A czy ja cokolwiek napisałem o klimacie? Chodziło o głównego bohatera, nie pasuje mu że był czarny, nikt o klimacie nawet nie wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 08:43, Piotrek_K napisał:

Tez uwazam, ze GTA: SA miala NAJGORSZY klimat ze wszystkich czesci. I wierz mi, ze nie
jestem odosobnoiny w tej opinii. GTA: Africa? Niestety, ale za to Rockstar mojej kasy
by nie dostal ;)


Tu się z tobą nie zgodzę. IMO wszystkie części GTA miały swój unikalny klimat i myślę że trudno tutaj porównywać. Ale SA mi się bardzo podobało no bo pokazywało "gangsterke" od tej biedniejszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 08:43, Piotrek_K napisał:

Tez uwazam, ze GTA: SA miala NAJGORSZY klimat ze wszystkich czesci. I wierz mi, ze nie
jestem odosobnoiny w tej opinii. GTA: Africa? Niestety, ale za to Rockstar mojej kasy
by nie dostal ;)


A ja nie jestem odosobniony w opinii, że SA miało NAJLEPSZY klimat. Takie dyskusje są bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 11:14, Budep napisał:

A ja nie jestem odosobniony w opinii, że SA miało NAJLEPSZY klimat. Takie dyskusje są
bez sensu :)


Dokładnie. Jedni uważają, że VC jest najlepsze, inni, że SA. Opinie są podzielone, ale nie można mówić, że, w którejś części brakuje klimatu, bo tak nie jest. Vice miało świetny klimat lat 80, a San Andreas fenomenalny, gangsterski klimat początków lat 90 z Los Angeles. Tak naprawdę te dwie części mają najliczniejsze grupy fanów, a ja akurat nie mam nic przeciwko, aby tym razem akcja toczyła się w VC, ale generalnie wolałbym Los Angeles i powrót do Los Santos, bo kocham to miasto, jednak niewykluczone, że przeniesiemy się do Las Venturas tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie klimat SA i główna postać to minusy tej części. Widzę że obrońca uciśnionych już od razu doszukuje się u mnie rasizmu, a to że pierwszy raz słyszysz , że to komuś przeszkadza jest mało znaczące.
Tym komentarzem kończę już wątek, która część lepsza, która gorsza bo widzę że zaczynam być podejrzewany o jakieś rasistowskie podteksty,a nie mam zamiaru nikogo przekonywać czy rasistą nie jestem czy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 11:52, Kwasu93 napisał:

Dokładnie. Jedni uważają, że VC jest najlepsze, inni, że SA. Opinie są podzielone, ale
nie można mówić, że, w którejś części brakuje klimatu, bo tak nie jest. Vice miało świetny
klimat lat 80, a San Andreas fenomenalny, gangsterski klimat początków lat 90 z Los Angeles.

Pewnie. Do momentu ucieczki z Los Santos. Potem nie było klimatu w ogóle. Gdyby zrobili całą grę w tej gangsterskiej otoczce, byłoby świetnie.
SA było bardzo dobre pod względem swobody, możliwości i zabawy poza fabułą, ale klimat i główny bohater były chyba najsłabsze w serii.

I nie, nie chodzi mi o to, że CJ był czarny, bo na przykład Vic Vance z VCS jest świetny, ale był strasznie nijaki i bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 18:47, Budep napisał:

Nie rozumiem w czym to przeszkadza, pierwszy raz słyszę, że komuś to przeszkadza.

Mi na przykład też to przeszkadzało. Ale nie konkretnie CJ ale wszystkie postacie, te wszystkie "yo nigger" i cała ta rapowa otoczka - zupełnie nie mój klimat po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień przed ukazaniem się pierwszego i wyczekiwanego zwiastuna już pojawiają się dość wiarygodne ploteczki.
http://www.gram.pl/news_8AfeJOm1_Siec_plotkuje_GTA_V_w_San_Andreas_z_co_opem_multi_i_na_PC.html

Powrót do SA, latynoski bohater, 2012 rok i premiera równocześnie na PC i konsole? Ciekawy jestem czy to się potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś napisał San Andreas to głównie ta swoboda. To co można było robić w singleplayerze ( nie mówiąc już o SAMPie gdzie robiło się prawie wszystko :), to głowa mała. Poprostu uwielbiam tę część. Dla mnie Vice City jest całkiem inna, chociaż jest to jedna z trzech moich ulubionych gier. Oby tylko fani zrobili VMP, a będzie trzeba zbierać ekipę z Sanandreasowegomultiplayera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 13:43, Chemik1856 napisał:

Ciekawe jakie będzie mieć wymagania??

Plotki mówią, że optymalizacja ma być o wiele lepsza niż ta w IV więc o ile oprawa nie będzie się różnić znacząco od IV to na obecnych w miarę dobrych PC powinno ruszyć. Nie opiszę dokładnie, bo ja należę do tych co tylko płytkę wkładają i grają. Ciekawi mnie tylko jakie tym razem zabezpieczenie antypirackie zastosują w wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 20:06, Sipso2008 napisał:


Jeszcze trochę. Już nie mogę się doczekać. Myślę że trailer rozwieje wszelkie wątpliwości.

@Nikodem95
W V na pewno będzie multiplayer już w grze. Wątpię żeby Rockstar dało w IV multi a w V już nie. To nie miało by sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 20:06, Sipso2008 napisał:

Tutaj oto macie licznik do trailera:

Czyli jutro o 17:00 ; p, ahh to będzie piękna chwila. Stronka pewnie padnie i nic się nie zobaczy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer za 9 i 44 minuty, ciekawy jestem jak cholera, pierwszy raz chyba tak czekam na cokolwiek związanego z taką głupotą jak gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż już niedługo wszystko się okaże. Ale moim zdaniem nie będzie to powrót do Los Santos. To będzie całkiem inna historia... Co do grafiki to na pewno nie będzie się wiele różniła od IV, a wymagania mogą być bardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to na pewno nie będzie się wiele

Dnia 02.11.2011 o 07:55, The_Deker_10 napisał:

różniła od IV, a wymagania mogą być bardzo podobne


Blehehehe. Grafika pewnie nie będzie się wiele różniła - racja - ale wymagania i tak będą dwa razy wyższe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się