KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Czyli tereny poza miejskie powracają jak widzę.

Niech tylko jeszcze ogłoszą, że wersja PC będzie równocześnie z konsolowymi i już mogę czekać na grę.

A tak poza tym...może i lepiej, że San Andreas, przynajmniej Vice City dopracują i będzie miało najwięcej bajerów ze wszystkich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ludziska! Na poczatku tez myslalem,ze vice city (biegające dupeczki), ale pozniej troche bardziej san andreasowo sie zrobilo, ale to nic! Czuc klimacik, nareszcie zniknela ta szarość z gta IV i swieci piękne sloneczko!
-Zauwazyliscie psa w pierwszych sekundach? Ciekawe czy w finalniej wersji tez sie pojawi.
Nareszcie tereny pozamiejskie, piekne góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten murzyn uciekający psom to CJ chyba, co? :)

A trailer rozzzzzp****. Coś czuje że cały Stan będzie do zwiedzenia, Los Santos, jakieś Las Puertas, Vice City, tereny pozamiejskie, wioski, bary przy autostradach, jakieś plantacje. Będzie hit, w dzień premiery kupuje, jedyna gra która zasłuży żebym kupił ją w ten dzień. Może i być kilku bohaterów, chociaż IMO trochę zły pomysł jak na GTA. Ale jestem dobrej myśli i już widzę że gra skopie dupy innym. Grafika w ogóle, to w końcu wygląda naprawdę zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bohaterem pewnie będzie ten nieco starszy koleś, który puka w bok furgonetki - również pojawia się kilkukrotnie na trailerze. No i zapowiada się, że w przeciwieństwie do IV spędzimy sporo czasów w wysokich sferach, fragment o kupnie domu może też sugerować powrót inwestowania w budynki znany z VC. Chociaż w sumie niewiele to dawało, uwielbiałem ten element ;) Poza tym bohater wspomina o tym, że się przeprowadził, jest więc spoza SA. Całkiem możliwe, że pojawią się jakieś epizody rozgrywające się w innych miastach. Sam akcent, jak i to, co mówi nie wskazuje raczej na Latynosa, więc plotki raczej się nie potwierdzą. I całe szczęście, bo kilku bohaterów to imo poroniony pomysł. Od tego są dodatki. Odpada także powrót bohatera z poprzednich części - ci raczej nie byli typami rodzinnych gości ;) Kto wie, może to właśnie śmierć rodziny/porwanie/cokolwiek będzie osią dla gry. A może zwyczajna chęć "rozerwania się" (fragment o "nieżyciu").

Aha - nie każdy murzyn w podkoszulku to CJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jakie San Andreas? Graliście w tą część czy coś przespaliście? Póki co na trailerze mamy tylko Los Angeles i trochę gór czyli Los Santos. Żadne San Andreas. W sumie też nie wiem, jak można myśleć, że to będzie Vice City na początku. Nie wiem jak wam, ale mi ta budka się skojarzyła z Baywatch - Słoneczny patrol, który leciał kiedyś w polsacie. Za chwilę z resztą można szybko się potwierdzić, że to Los Angeles!!! Moje kochane miasto. Jak ja się cieszę! :D Będą zwierzęta, wracają samoloty, epic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że powrócą też samoloty. Moment w 1:01. :) Klimat aż wycieka z tego trailera. Oby gra wyszła jeszcze w 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że trochę myliłem się co do GTA V. Wygląda apetycznie, nawet bardzo i trochę zaciąga klimatem Vice City aka San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było raczej żadnych elementów związanych z Las Venturas (czyt. kasy, bądź temu podobnych) oraz San Fierro (te dzikie drogi) więc akcja raczej będzie się toczyć w Los Santos przy czym raczej będzie to raczej trochę bardziej rozbudowane Los Santos, niż to które było w San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się