KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 23:07, Chester001 napisał:

Dacie na tą grę 149 zł ?

"Chciałbym tyle za nią zapłacić... już nie pamiętam kiedy ostatnio dałem tyle za grę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

149zł to mi się już bardzo niebezpiecznie zbliża do granicy, z którą trudno będzie się uporać. Jeszcze GTA V można przeżyć, bo to wiadomo- otwarty świat, można grać długo. Ale jak inne gry (te bez multi nawet- fajnego multi) pójdą w ślady cen w okolicach 150zł to już nie tak fajnie będzie. 129zł można przeżyć, a 119 jest bardzo ok :)
Z racji, że nie jest to potwierdzona cena, nie ma dokładnej daty premiery to jeszcze nie zamówiłem. Jak będą informacje dotyczące polonizacji (po cichu na napisy liczę.......) i wspomnianych dwóch rzeczy gra znajdzie się na mojej półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będą informacje dotyczące polonizacji (po cichu na napisy liczę.......)

Dnia 04.11.2011 o 13:07, Radekl2 napisał:

i wspomnianych dwóch rzeczy gra znajdzie się na mojej półce :)


To niestety przestań liczyć. Żadna gra od R* nie ukazała się w naszym języku i nic nie wskazuje na to, żeby to się miało zmienić (nie licząc oczywiście gier w reedycji, parę lat po premierze i to tylko na PC). Nawet L.A Noire nie spolszczyli, gdzie jeśli ktoś nie zna angielskiego, to może wywalić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już akurat nie wina nawet tej cholernej cenegi, tylko Rockstar, bo nie pozwalają spolszczyć gry. A dziwne bo taki niemiecki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 10:20, rtyrtyrty napisał:

Za GTA V? Jasne. Ale jak będzie taniej to nie będę narzekać.


Dla mnie chyba 249 PLN na X360. Rockstar zawsze wysoko sie ceni ale zazwyczaj prawidłowo. Na GTA nigdy nie będę żałował pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2011 o 14:39, Luk04229 napisał:

Dla mnie chyba 249 PLN na X360. Rockstar zawsze wysoko sie ceni ale zazwyczaj prawidłowo.
Na GTA nigdy nie będę żałował pieniędzy.

Kilka dni po premierze pewnie na ultimie już będzie po 200PLN na PS3/X360. :)

Ta gra jest tego warta, starczy zawsze na naprawdę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyć jednak będę... L.A Noire mnie interesowała do czasu, gdy zdałem sobie sprawę, że R* kpi sobie ze mnie nie robiąc głupich napisów, które mogą "zepsuć klimat gry"- jak? To opcja "wyłącz napisy" jest teraz nie do zrobienia? Szkoda mi takich fajnych gier, gdzie wydawcy lecą w kulki z nabywcami, bo ich marka/firma jest na tyle znana, że mogą sobie pozwolić na wypuszczenie niedorobionego gniota (nie piszę o GTA V, L.A, tak ogólnie), a i tak się sprzeda.
Jak pisałem- nie będzie napisów, poczekam parę miesięcy, aż fani coś z tym zdziałają.
Gram dla relaksu, a brak tych durnych napisów jakąś radość mi odbiera.
Sorry- musiałem się wypisać :)

PS. Jeśli ktoś ma zamiar składać winę na Cenegę to proszę się zastanowić i przyglądnąć trochę polityce wielkich marek komputerowych- mogą one wszystko i nic nawet nie próbuje im się zrobić... Wyższa siła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:10, Radekl2 napisał:

Liczyć jednak będę... L.A Noire mnie interesowała do czasu, gdy zdałem sobie sprawę,
że R* kpi sobie ze mnie nie robiąc głupich napisów, które mogą "zepsuć klimat gry"- jak?
To opcja "wyłącz napisy" jest teraz nie do zrobienia?


Nie ma napisów w L.A. Noire??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:21, kryst90 napisał:

Ja jestem ciekaw czy będzie jakaś edycja kolekcjonerska GTA V . Czwórki była fajna.


Żeby tylko w razie czego nie zapomnieli o wersji PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A są? :) Pewnie fanowskie tak. Pisałem, że samą grą interesowałem się do czasu ogłoszenia, że nie będzie napisów. Potem przestałem. Jeśli się mylę i R* zrobił napisy to odwołuję wcześniejszą wypowiedź (ale jakoś mi się wierzyć nie chce, że to prawda). No nic.
Czekam na więcej informacji o GTA V i mam nadzieję rezerwuję kasę w 2012 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 17:13, Luk04229 napisał:

> Liczyć jednak będę... L.A Noire mnie interesowała do czasu, gdy zdałem sobie sprawę,

> że R* kpi sobie ze mnie nie robiąc głupich napisów, które mogą "zepsuć klimat gry"-
jak?
> To opcja "wyłącz napisy" jest teraz nie do zrobienia?

Nie ma napisów w L.A. Noire??


Polskich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:21, kryst90 napisał:

Ja jestem ciekaw czy będzie jakaś edycja kolekcjonerska GTA V . Czwórki była fajna.


Oczywiście że będzie, wydawanie EK to standard w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No :)
A ja przez relaks rozumiem to, że bez problemu mogę przyswoić fabułę i tylko sobie spokojnie grać. Nie znam angielskiego w 100% (poziom podstawowy-średni raczej). Jestem zbyt nerwowym człowiekiem, żeby wkurzać się gdy czegoś nie rozumiem, kawałka, zdania, słowa... Jeśli coś robisz to rób to dokładnie- nie będę grał na pół fabuły :)
Tak do tematu- może mi ktoś napisać jak długo mniej-więcej powstawały napisy do GTA IV, bo ja kupowałem nieco później niż była premiera (chyba w grudniu jeśli dobrze pamiętam- nie dam sobie głowy uciąć, bo nawet nie wiem dokładnie kiedy gra pojawiła się w sklepach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się