KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Co do premiery na PC. Czytałem, że mają być odniesienia do końca świata w grudniu 2012 roku. Trochę głupotą byłoby wydanie gry po tej dacie- nie uważacie? Opóźnienia mogą być, ale raczej nie takie, żeby przekroczyły zakończenie istnienia naszego świata. W końcu kto po jego nastąpieniu pójdzie do sklepu i kupi grę?
Ja tak po prostu biorę to na rozum, który mam nadzieję panowie z R* też mają :)
Jeśli mi się gry mylą i to nie w GTA mają być te odniesienia to przepraszam- nie chce mi się szukać newsów, bo już późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest modny temat :) Mi nie chodzi o to, że cała fabuła będzie oparta na tym lecz jakieś pojedyncze wydarzenia- takie żarty od twórców czy coś podobnego.
No, ale nie wiem. Tak sobie tylko gdybałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak się składa, że aktualnie ogrywam GTA IV na komputerze i jedyne co mi się ciśnie na usta a propos konwersji GTA V na PC to: "Ojeju, konkretnie przemodelujcie skład za to odpowiedzialny". Na rocznym sprzęcie gra ma problemy z chodzeniem na najwyższych detalach. Me doesn''t like it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie żarty bardziej pasują mi do luźnego klimatu w Saints Row 3, niż GTA. Po czwartej części mam nadzieję że R* jeszcze bardziej postawi na fabułę i bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prawda. Chciałbym w V zobaczyć poważnego mafijnego kolesia, który z mistrzowską precyzją szykuje napady itd. Jakoś marzy mi się pojeździć po mieście w czarnym garniturze, czarnych okularach, w czarnym aucie. Podjechać szybko, zrobić co trzeba i pięknie odjechać :) Oczywiście nie wszystkie takie misje, bo GTA bez nagłych zmian w misjach była by niczym- jednak takie coś mi się śni :)
Chciałbym również w V, żeby była możliwość napadania na jakieś małe sklepiki, żeby w ogóle takie były. Ogólnie, żeby gra była dwa razy lepsza od IV, żeby tylko nie cofała się w rozwoju, a ciągle szła do przodu.
Dużo oczekuję od tej gry, bo na 99% kupię wcześniej czy później (oczywiście jak na PC będzie, bo konsoli nie mam). Nie zawiodę się- wiem to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę o tym zwiastunie i wydaje mi się, że narrator wcale nie musi być głównym bohaterem gry. Być może będzie tylko jakąś istotną dla fabuły postacią, być może przyjacielem głównego bohatera. Przypuszczam tak dlatego, że narrator jest już doświadczonym gangsterem, a GTA zawsze opierało się na schemacie od zera do bohatera, zaczynaliśmy z pięściami, pustym portfelem i bez znajomych, a kończyliśmy z bogatym arsenałem, fortuną na koncie i długą listą "przyjaciół". Chyba że Rockstar chce zmienić schemat, co by mnie w sumie nie zdziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V wydaje się najpoważniejszą grą z całej serii, dlatego też pasuje tu schemat wielkiego gangstera, który nagle traci wszystko i w akcie zemsty chce odbudować swoje imperium i zniszczyć swoich wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie by było dla odmiany zagrać postacią która już kiedyś coś znaczyła w tym mieście, straciła wszystko i teraz chce to odzyskać i przy okazji zemścić się na wrogach.

Wolałbym nie zaczynać po raz kolejny jako nic nieznaczący gość który dopiero co tu przyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że motyw poważnego gangstera, niczym Tony Montana ze Scarface bardzo by pasował do specyfiki gry. Chociaż wtedy możliwości znane z GTA:SA znów byłyby ograniczone a gra przypominała by możliwościami czwartą odsłonę serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na jakieś nawiązania/inspiracje "Entourage". W IV misje u Włochów przypominały trochę "Rodzinę Soprano" a wątek u niggasów "The Wire". Więcej takich odniesień proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 21:55, Kraju napisał:

Trzeba przyznać że motyw poważnego gangstera, niczym Tony Montana ze Scarface bardzo
by pasował do specyfiki gry. Chociaż wtedy możliwości znane z GTA:SA znów byłyby ograniczone
a gra przypominała by możliwościami czwartą odsłonę serii.

Raczej możliwości będą większe, na razie tylko wydaje mi się, że tak naprawdę to nic tu nie pasuje. Z jednej strony wiadomo, że R* zamierza skupić się na fabule, a z drugiej mamy odrzutowce itp. I pozostaje sama kwestia samolotów, bo póki co mamy tylko potwierdzone Los Santos i okolice, chyba, że te okolice będą wystarczająco duże aby znalazły się tam lotniska.

Zresztą, ciężko by tu było dopasować postać zaczynającą od kompletnego zera, bo tym razem ma być "pogoń za pieniądzem". Można tylko mieć nadzieję, że i tym razem R* nie zawiedzie i gra będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten wyciek to w większości prawda...to mamy oto grę, o jakiej marzą miliony, czyli taką która imituje prawdziwy świat - przynajmniej na tyle na ile pozwala technologia. Jeśli mapa będzie chociaż 2x większa niż ta z GTA IV to będzie świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 20:31, KERMIz napisał:

Odnośnie rozbijania samolotów to wydaje mi się, że chodzi bardziej o rozbijanie ala 11
września 2001 r. Czyli może pojawi się opcja całkowitego znniszczenia danego budynku.
Już wyobrażam sobie misję, gdzie chcąc pozbyć się przeciwnika z wrogiej organizacji sprawiamy,
że ich siedziba, olbrzymi wieżowiec się zawala po zorganizowanym przez nas ataku :).

I naprawdę sądzisz, że PS3 albo Xbox360 by wytrzymały takie obciążenie??? Na takie rozwiązanie nie ma szans.

Dnia 06.11.2011 o 20:31, KERMIz napisał:

Odnośnie przewodu paliwowego i doprowadzania do wybuchu to ja uważam zupełnie odwrotnie
a mianowicie bardzo mi się ten pomysł podoba.


Pytanie tylko jak to twórcy zrobią. Jeśli będę jechał szybko to ogień też będzie nienaturalnie przyspieszą, czy po prostu zostanie w tyle i zgaśnie bo benzyna będzie ulatywała w zbyt małej ilości? A może zrobią, że paliwo będzie się tracić tylko pewien czas, a potem można jechać normalnie (kto ich tam wie...)? Albo np będzie tak, że dopóki będziemy jechać szybko paliwo będzie ulatywać i płonąć bez końca? Ten element można zrobić fajnie, ale istnieje tez ryzyko, że go spartolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 22:59, Sarturias napisał:

Jeśli ten wyciek to w większości prawda...to mamy oto grę, o jakiej marzą miliony, czyli
taką która imituje prawdziwy świat - przynajmniej na tyle na ile pozwala technologia.
Jeśli mapa będzie chociaż 2x większa niż ta z GTA IV to będzie świetnie :)


Jaki wyciek? Co w nim takiego pokazującego jak świetna będzie to imitacja prawdziwego świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nikt tego nie wrzucal tutaj a tu juz wczoraj na yt pojawil sie pierwszy trailer i to ch*lera nie byle jaki trailer:D.Jezeli bylo to pardone


http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs&feature=relmfu

Grafika technologią najbardziej przypomina BF3,co byc moze zwiastuje ze PC-ety beda priorytetami dla Rockstara skoro z tej generacji konsol juz wycisneli wszystko co najlepsze?Grafika poprostu miazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 09:00, Dared00 napisał:

...żartujesz sobie. Nie mogłeś przeczytać ani jednej innej strony? Albo sprawdzić daty
trailera?



Wlasnie na kanale rockstara data wrzucenia filmiku byla z wczoraj a na poprzedniej stronie w tym temacie nie widzialem linku wiec:D.Dopiero pozniej zobabczylem ze byl juz wczesniej ten trailer wrzucany.No nic tak to jest jak sie bylo 3 miesiace bez internetu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się