KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Ludzie liczyli na pewne zmiany. Jak widać R* kontynuuje swoją politykę. Premiera nowego GTA to ważny moment całej branży. Nic dziwnego, że miliony graczy PC-towych na całym świecie, liczyło na premierę V wraz z konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, newsmani Gramu chyba śpią ;-) Wiem, że te informacje nie są potwierdzone, ale mimo to raczej warte zamieszczenia. Ja już mówiłem o tym, że Rockstar chyba inspiruje się Breaking Bad po tym jak pokazali artwork z facetami w kombinezonach i jestem niezwykle zadowolony, że moje przeczucia się sprawdzają. Jeden bohater w średnim wieku i z rodziną do utrzymania na wzór Waltera, drugi młodszy niczym Jesse. Mam nadzieję, że będą między nimi równie genialne, zmienne relacje jak w przypadku serialu AMC. Co tu dużo mówić: jaram się nowym GTA niezmiernie po tych doniesieniach ;-)

@Ecko09
Gram publikował już znacznie mniej istotne i również niepotwierdzone newsy, więc to żaden argument ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie. Wydaję się być, w miarę wiarygodne. Tylko jeszcze fajnie by było, gdyby zrobili niespodziankę PC-towiczą i zrobili dla nich wersje PC. Która oczywiście wyszła by równo z konsolami, ale o tym, ani słychu, ani dychu...
Ale miejmy nadzieje że to się zmieni
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PC będzie tylko nie wiadomo w jakim stanie. Mam nadzieję, że się nauczyli po GTA IV że nie wypuszcza się niezoptymalizwanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwaj bohaterowie: Albert DeSilva, 42-letni latynoamerykanin, rozwodnik z dwójką dzieci oraz Dougie Vejo młody kryminalista z Los Santos. Przełączamy się między nimi przyciskiem Back (na Xboksie 360). Gra zapisuje wówczas stan gry.

Serial "Breaking Bad" jest lekką inspiracją. I tu, i tu potrzeba zarobku sprowadza starszego pana na złą drogę.

Los Santos to jedyne duże miasto. Oprócz tego małe miasteczka i okoliczne tereny.

Odwiedzimy znaną z San Andreas Grove Street. CJ, Sweet i reszta jednak nie powrócą.

Pieniądze odgrywają duża rolę (duh), gdyż Albert traci majątek w jakimś przekręcie.

Powraca kupowanie nieruchomości.

Zmiana wygladu postaci dotyczy tylko ciuchów, fryzur i zarostu. Nie ma siłowni i tatuaży.

Jedna albo więcej postaci z GTA IV zaliczy comeback.

Powraca tuningowanie samochodów.

Kapela Love Fist dalej gra, choć zmienili nazwę na Jezzies.

Potwierdzone utwory: My Michelle - Guns n'' Roses, Magic Power - Triumph, California Dreaming - Beach Boys, Beautiful - Snoop Dogg feat. Pharrell.

Nowe mini gierki: golf, tenis, surfing.

Redaktorzy grali w misję "Alimony", która zawiera scenę z rabunkiem u jubilera widzianą w zwiastunie.

Wraca samochód Stinger.

Możliwe, że komik Aziz Ansari zostanie DJ''em w hip-hopowej stacji radiowej.


http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12800451,Plotki__ktos_podobno_widzial_juz_nowy_numer_Game_Informera_.html?bo=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:34, Dared00 napisał:

Tak, jak na Polygamii napisano: brzmi naciąganie.


Też tak myślę. Zwłaszcza ci dwaj bohaterowie. Nie mam nic przeciwko, ale wole się wczuć w jedną postać. Do tego niektóre informacje się gryzą, na przykład piszą tu o Los Santos, a za chwilę o Love Fist, które raczej było przypisane do Vice City. Lubię czasami takie plotki poczytać, ale mogliby już tego gameinformera wydać, czekam jak na szpilkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:38, Ifym napisał:

> Tak, jak na Polygamii napisano: brzmi naciąganie.
Też tak myślę. Zwłaszcza ci dwaj bohaterowie.

W to akurat jestem w stanie uwierzyć :) Bardziej nie pasuje mi to, o czym wspomniano na Polygamii: napisali tekst na 10 stron, a widzieli jeden samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:34, Dared00 napisał:

Tak, jak na Polygamii napisano: brzmi naciąganie.

Czy ja wiem? Dla mnie brzmi całkiem prawdopodobnie i osobiście mam nadzieję, że te doniesienia się sprawdzą. A przed wszystkim te o: dwójce grywalnych bohaterów inspirowanych BB, wpływie pieniędzy na rozgrywkę (bo to strasznie kulało w IV) i kupowaniu nieruchomości.

Choć ta wzmianka o możliwości przełączania się między bohaterami w dowolnym momencie wydaje mi się trochę podejrzana, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2012 o 19:40, Dared00 napisał:

W to akurat jestem w stanie uwierzyć :)

No może i tak, w RDR już był zalążek takiej opcji,

Spoiler

po przejściu gry gdy ginie John, wcielamy się w jego syna.


Dnia 05.11.2012 o 19:40, Dared00 napisał:

na Polygamii: napisali tekst na 10 stron, a widzieli jeden samochód?

Może akurat tylko Stinger był nowością. Cholera wie, na razie możemy się tylko domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 20:00, Dared00 napisał:

Who...wait...wha... od kiedy jest polski Eurogamer?

Od dzisiaj. :)

Na razie kuleje, forum na przykład brakuje, i zalogować przez fb się nie mogę, ale ogólnie strona na plus. Konto z ''angielskiego'' eurogamera działa też na polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 19:57, Ifym napisał:

I już zdementowali te plotki. :)

Ja dalej nie wątpię, że część z nich jest prawdziwa, a przynajmniej mam taką nadzieję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie widzi obecność dwóch głównych bohaterów. Wolałbym jednego, ten drugi mógłby być mocno związany z głównym bohaterem, ale nie powinien być grywalną postacią. Moim zdaniem narrator ze zwiastuna wcale nie musi być głównym bohaterem- może być przyjacielem, mentorem głównego bohatera, który dopiero będzie się piął w górę w przestępczym półświatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się