KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Jak już, to wolałbym rozwiązanie jak w Kane & Lynch, jest dwóch bohaterów ale ty sam sterujesz jednym. Drugi tylko pomaga i drze mordę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie obecność dwóch bohaterów to same plusy. Przede wszystkim większe pole do popisu w kwestii fabuły i różnorodności rozrywki. Wiadomo, że czterdziestoletniego faceta nie kręcą te same rzeczy co młodego chłopaka (choćby tuning samochodów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tego pod względem mechaniki. Weźmy na przykład nieruchomości- kupiłeś dom jedną z postaci, to druga nie może go kupić, logiczne. Więc albo masz dostęp każdą postacią do wszystkich nieruchomości, niezależnie od tego, kto ją kupił, co jest trochę bzdurne pod względem klimatyczno-fabularnym, albo każdy ma dostęp tylko do swoich, co z kolei będzie mocno męczące, gdy będziemy potrzebowali do czegoś konkretnego miejsca, ale nie będziemy mogli z niego skorzystać.

Tak samo z pieniędzmi- jedną postacią się nachapiesz, a drugą nagle będziesz spłukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jakie będą relacje między tymi postaciami. Jeżeli będą nazwijmy to "partnerami biznesowymi" to obaj mogliby mieć dostęp do niektórych nieruchomości i w pewnym stopniu "dzielić się" finansami. Na pewno dwójka bohaterów to byłby powiew świeżości w serii, który ja osobiście przywitałbym z otwartymi rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 22:51, Becamer napisał:

Drugi trailer 14 listopada ;)

Ładnie każą sobie czekać xd, mam nadzieję, że z gameinformera się posypie coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 22:56, Damianuss1 napisał:

> Drugi trailer 14 listopada ;)
Ładnie każą sobie czekać xd, mam nadzieję, że z gameinformera się posypie coś fajnego.


Też mam nadzieję :D

Ale skoro będzie 18 stron to muszą tam być konkrety. Pewnie znajdziemy tam sporo informacji o nowinkach takich jak zwierzęta, aktywności, ogromie terenu i kilku szczegółach historii głównych bohaterów (bo twierdzę, że będzie ich dwóch) :P

Bardzo chciałbym zobaczyć mapkę, ale na to chyba nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:16, Damianuss1 napisał:

Taka tam ciekawostka, pomyślałem, że się pochwalę. Na uczczenie nadchodzącej kolejnej
części! :)

Fajna :D skąd taką masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:57, TerrorHurtz napisał:

Fajna :D skąd taką masz?

Dzięki. Z alledrogo za 37zł, to koszulka z nadrukiem. Gdy tylko zobaczyłem, że mają koszulki od firmy z tymi owocami na metce od razu widziałem, że koszulka będzie fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 10:59, Damianuss1 napisał:

Dzięki. Z alledrogo za 37zł, to koszulka z nadrukiem. Gdy tylko zobaczyłem, że mają koszulki
od firmy z tymi owocami na metce od razu widziałem, że koszulka będzie fajna.


Mi się bardzo szybko starł obrazek na koszulce tej firmy, więc czy ja wiem czy będzie taka fajna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 11:38, Becamer napisał:

Mi się bardzo szybko starł obrazek na koszulce tej firmy, więc czy ja wiem czy będzie
taka fajna xD

Ćśśśś, jak coś powieszę ją na ścianie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy GTA 5 wyjdzie na PC? Ja obstawiam że jesienią 2013 roku. GTA IV też tak wyszło więc może zastosują taką samą politykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 16:37, KoNy730 napisał:

Jak myślicie czy GTA 5 wyjdzie na PC? Ja obstawiam że jesienią 2013 roku. GTA IV też
tak wyszło więc może zastosują taką samą politykę


pewnie za rok w zimę... więc do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się