KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

- "Przejechanie samochodem z jednego końca miasta na drugi zajmie +/- 30 minut".
- "Świat gry będzie większy niż w San Andreas, GTA IV i Red Dead Redemption RAZEM"

Jeśli GTA V wyjdzie na PC, obstawiam, że będzie zajmowało 60-70GB. Już sam Max Payne 3, którego akcja toczyła się w zamkniętych lokacjach ważył ~ 35GB. Szykuje się rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Trzeba szukać odpowiednich newsów na serwisach growych. Może napiszą coś więcej, niż same suche informacje wypisane w punktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:44, Hommicide napisał:

Jeśli GTA V wyjdzie na PC, obstawiam, że będzie zajmowało 60-70GB. Już sam Max Payne 3, którego akcja toczyła się w zamkniętych lokacjach ważył ~ 35GB. Szykuje się rewolucja.

Max ważył tyle, tylko ze względu na tekstury HD, w GTA V jako, że będziemy mieli otwarty świat to takie ostre tekstury są czymś niemożliwym, bo żaden PC tego nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Zgodnie z przypuszczeniami w V nie pojawią się żadni bohaterowie z gier na poprzednią generację, ale twórcy nie wykluczają pojawienia się kilku twarzy z IV (ale o Bellicach można zapomnieć)
- Nie będzie można kupować nieruchomości, ale twórcy zapewniają, że będzie co robić z pieniędzmi
-Nie będzie romansów, bo wg. twórców nie pasują one do bohaterów, powróci za to spędzanie czasu ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:46, kesik93 napisał:

> Jeśli GTA V wyjdzie na PC, obstawiam, że będzie zajmowało 60-70GB. Już sam Max Payne
3, którego akcja toczyła się w zamkniętych lokacjach ważył ~ 35GB. Szykuje się rewolucja.

Max ważył tyle, tylko ze względu na tekstury HD, w GTA V jako, że będziemy mieli otwarty
świat to takie ostre tekstury są czymś niemożliwym, bo żaden PC tego nie pociągnie.


Ano fakt, zapomniałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:46, kesik93 napisał:

takie ostre tekstury są czymś niemożliwym, bo żaden PC tego nie pociągnie.

R* jakoś nie mają problemu z grami, których żaden PC nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:44, Kraju napisał:

Nie. Trzeba szukać odpowiednich newsów na serwisach growych. Może napiszą coś więcej,
niż same suche informacje wypisane w punktach.


Eh to trza będzie po angielsku czytać zapowiedź =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 21:44, Hommicide napisał:

Jeśli GTA V wyjdzie na PC, obstawiam, że będzie zajmowało 60-70GB. Już sam Max Payne
3, którego akcja toczyła się w zamkniętych lokacjach ważył ~ 35GB. Szykuje się rewolucja.

Nie do końca. Sandboksy rządzą się innymi prawami niż korytarzowe strzelanki - głównie tym, że w tym rodzaju gier można używać tych samych tekstur wiele razy i nic wielkiego się nie stanie. Obstawiam max. 40GB na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi się nie podoba ten pomysł z wieloma bohaterami.

Ale te screeny są świetne, czuć kalifornijski klimat. Wiem co piszę, widziałem dużo filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie strasznie pozytywnie jestem nastawiony do gry, ale pomysł z przełączaniem się miedzy bohaterami w każdym momencie gry totalnie mi nie leży... Obawiam się, że nie pozwoli to na "zżycie się" z bohaterem. chociażby tak jak było z Nico. 3 osobne wątki byłyby ok, a to jakoś niekoniecznie - jeszcze w sumie zobaczymy jak to bedzie rozwiązane.

I tak myślę, że trzeba będzie się zastsanowić nad zakupem Xboxa, bo przy tak rozbudowanej grze ryzyko, że Rockstar się "potknie" jest ogromne. Zdecydowanie wolałbym grać na PC, ale w tym wypadku chyba będzie trzeba zrobić wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak będzie poprowadzona historia bohaterów. Jeżeli będą dobrze napisani to nic nie stoi na przeszkodzie, by "zżyć się" z całą trójką, a co jak co, ale tworzyć ciekawe postacie to Rockstar akurat świetnie potrafi, więc ja jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Mnie osobiście najbardziej interesuje Michael, bo faceta z życiem rodzinnym (g*wnianym, bo g*wnianym, ale zawsze) jeszcze w serii nie mieliśmy. Stało się to czego się najbardziej obawiałem, jestem niesamowicie nakręcony, a do premiery jeszcze tyle czasu. Ech...

Jeżeli miałbym wskazać, co mnie lekko niepokoi to ta gigantyczna mapa. Już ta w San Andreas była ciut za duża na mój gust, a tu ma być większa niż w SA, IV i RDR razem (sic!). Ogromne wyzwanie przed Rockstar, by to dobrze zagospodarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 08:36, mati285 napisał:

Jeżeli miałbym wskazać, co mnie lekko niepokoi to ta gigantyczna mapa. Już ta w San Andreas
była ciut za duża na mój gust, a tu ma być większa niż w SA, IV i RDR razem (sic!). Ogromne
wyzwanie przed Rockstar, by to dobrze zagospodarować.


Bedzie pewnie pustynia, jakies duże lotnisko etc. Tylko oby dali podróże taksówką to mi bardzo ułatwiało podróże między wyspamii w GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam czy R to wszystko pogodzi. Cały ten wielki świat gry ( w sensie urządzenia go ) Czy będą lasy lasy, pustynie pustynie czy będzie wszystko ze smaczkiem jak to mówią. Kolejna sprawa różnorodność misji ( może i fajnie było by zacząć jednym bohaterem, a skonczyć drugim ) Tylko to wydaje się trochę głupie. No, ale zobaczymy jak twórcy to pogodzą ... I kolejna chyba najważniejsza rzecz ogólna ocena ( jestem pewnien że wielu graczy znajdzie dużo haków na tę grę ) w sensie moim zdaniem nie będzie można w takiej produkcji o wszytsko zadbać zawsze będą problemy z teksturami itp. itp.
A sądze że takowe problemy mogą być ;P
Takie moje sugestie :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 14:57, Becamer napisał:

> Czas sie pogodzic ze IV byla ostatnim gta wypuszczonym na PC. W GTA V juz na kompie
nie
> zagramy.

Skąd tacy ludzie jak Ty się biorą?


Widze ze jeszcze nie pogodziles sie z faktem ze tym razem posiadacze PC nie zagraja w nowa odslone gta. niestety ale tak wlasnie bedzie i tego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się