KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Nie karm trolla :)

Na nowe GTA jakoś specjalnie nie czekam, ale pewnie zagram jak wyjdzie. Obawiam się tylko o wielkość mapy, już w SA była o wiele za duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:00, TerrorHurtz napisał:

Widze ze jeszcze nie pogodziles sie z faktem ze tym razem posiadacze PC nie zagraja w
nowa odslone gta. niestety ale tak wlasnie bedzie i tego nie zmienisz


Przepraszam, że zapytam, ale masz 10 lat, czy po prostu nie masz co robić, chodzisz po forach i sobie bredzisz? :)

PS. @Ray, bycie trollem, a pisanie głupot to dwie różne kwestie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:08, ray757 napisał:

Nie karm trolla :)

Na nowe GTA jakoś specjalnie nie czekam, ale pewnie zagram jak wyjdzie. Obawiam się tylko
o wielkość mapy, już w SA była o wiele za duża


Nie pozwalaj sobie. Trollem to wiesz kogo możesz sobie nazwac? wiesz? Nie wiem dlaczego tak wierzycie w premiere gta na PC-ty. Po sprzedazy max payna 3 na komputery raczej bym na to nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:10, TerrorHurtz napisał:

Nie pozwalaj sobie. Trollem to wiesz kogo możesz sobie nazwac? wiesz? Nie wiem dlaczego
tak wierzycie w premiere gta na PC-ty. Po sprzedazy max payna 3 na komputery raczej bym
na to nie liczył.


A historię wydań GTA chociaż w małym stopniu znasz? Bo jak widać - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:12, Becamer napisał:

> Nie pozwalaj sobie. Trollem to wiesz kogo możesz sobie nazwac? wiesz? Nie wiem dlaczego

> tak wierzycie w premiere gta na PC-ty. Po sprzedazy max payna 3 na komputery raczej
bym
> na to nie liczył.

A historię wydań GTA chociaż w małym stopniu znasz? Bo jak widać - nie.


Znam pewnie lepiej od ciebie. GTA VC, GTA SA byl sens wydawac na pc bo wtedy jeszcze nie kazdy mial internet a piractwo nie bylo az tak rozwpowszechnione. GTA 4 spiracili równo, Maxa Payna jeszcze bardziej. Na dodatek ilosc sprzedanych kopii na pc byla bardzo mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:13, TerrorHurtz napisał:

Znam pewnie lepiej od ciebie. GTA VC, GTA SA byl sens wydawac na pc bo wtedy jeszcze
nie kazdy mial internet a piractwo nie bylo az tak rozwpowszechnione. GTA 4 spiracili
równo, Maxa Payna jeszcze bardziej. Na dodatek ilosc sprzedanych kopii na pc byla bardzo
mala


Ah, jak ja kocham argumenty z pupci. No popatrz IV tak równo "spiracili", że aż w nagrodę za to zrobili dwa dodatki, które również O DZIWO wyszły najpierw tylko na konsole. GTA zawsze od III w górę było najpierw zapowiadane i wypuszczane na konsole. Rynek PC jest zbyt duży, aby panowie R* z niego rezygnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:00, TerrorHurtz napisał:

Widze ze jeszcze nie pogodziles sie z faktem ze tym razem posiadacze PC nie zagraja w
nowa odslone gta. niestety ale tak wlasnie bedzie i tego nie zmienisz

Przy premierze GTA IV mówiłem tak samo. Na szczęście wyrasta się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 15:23, TerrorHurtz napisał:

Ty naiwniaku. zobaczysz ze bedzie tak samo jak z RDR


Jak ja dobrze znam te "wasze" mądrości, ale ok - wierz w swoją wersję.
A gdy GTA V wyjdzie na PC to będziesz twierdzić, że pewnie to szczęście iż R* się zlitował i pewnie zrobił to ostatni raz, bo VI NA PEWNO na PC się nie ukaże.

Z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dobrym pomysłem byłoby założenie osobnego tematu dotyczącego wersji pecetowej tak jak to ma miejsce w przypadku IV. Już teraz zaczyna się tu powoli robić śmietnisko i przekrzykiwanie się w stylu "V wyjdzie na PC", "nie, właśnie, że nie wyjdzie", a co dopiero będzie po premierze (bo w tą nie wątpię) : "czy GTA V pójdzie na takim i takim komputerze i na jakich ustawieniach" tudzież rozwiązywanie rozmaitych problemów technicznych. Myślę, że gracze konsolowi z chęcią podyskutowaliby sobie o samej grze bez konieczności przekopywania się przez setki ww. postów.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.vg247.com/2012/11/09/gta-5-gameplay-reveal-fancy-a-threesome/

Między innymi:
- trzech miast nie ma, bo byłoby to nierealistyczne
- samoloty będą dostępne od początku i latać będziemy mogli tylko Trevorem (czyli chyba miasto będzie w pełni otwarte również od samego początku - akurat ten fakt trochę mnie zasmucił, bo lubiłem eksplorować tereny stopniowo)
- będzie baza wojskowa, góra Chiliad i te wszystkie wiochy
- nie będzie do zbierania żadnych ostryg itp.
- będzie można pójść na Yogę (lul) albo zagrać pełną partię golfa

A co do tych bohaterów to właśnie o ile rozumiem będzie to wyglądało tak, jak ktoś już przypuszczał. Czyli będą misje, w których udział bierze jeden bohater, ale też te, w których bierze udział cała trójka i będziemy mogli się pomiędzy nimi przełączać (nie ukrywam, że to naprawdę dość innowacyjne i ciekawi mnie jak się sprawdzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z profilu facet wygląda

Dnia 12.11.2012 o 13:24, Damianuss1 napisał:

jak małpa.

A według mnie wygląda jak Jack Nicholson ;D

BTW Ten bohater to Trevor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 13:24, Damianuss1 napisał:

Wygląd gościa w tej białej koszulce wyjątkowo mi się nie podoba. Z profilu facet wygląda
jak małpa.

I o to chodzi. On ma się nie podobać, ma wyglądać jak brudny menel ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 13:24, Damianuss1 napisał:

Wygląd gościa w tej białej koszulce wyjątkowo mi się nie podoba. Z profilu facet wygląda
jak małpa.


Wygląda gorzej niż łachmaniarz.

@

http://images.eurogamer.net/2012/articles//a/1/5/2/7/3/2/1/20121112092241_rsg_gtav_screenshot_041.jpg.jpg

O kurde. Ale to będzie musiało mieć wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.11.2012 o 14:28, eSieNDeO napisał:

O kurde. Ale to będzie musiało mieć wymagania



Jak kiedyś wyjdzie na PC to pewnie tak... :)

Cholera, jak ja sie tej gry doczekać nie mogę, w dzień premiery od razu kupuje, albo i pierwszy raz preordera zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się