KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2012 o 18:01, Crew_900 napisał:

NIe ma bata by na PC nie wyszło. Fani by im tego nie wybaczyli.

I co z tego? RDR jakos nie wyszło a Rockstar dalej ma się doskonale.
Pewnie wyjdzie ale gdzies po roku dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na te screeny i mam cichą nadzieję na to, że twórcy skorzystają z technologi z LA Noire, czyli tego zaawansowanego motion capture, szczególnie przy ujęciach twarzy. Graficznie na pewno będzie lepiej, widać że twarze są dużo bardziej szczegółowe niż w GTAIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli już chyba potwierdzone. V będzie wielkości 3.5 RDR (jedno RDR = 2x SA), czyli jakieś 7 GTA San Andreas (sam ląd), bo jeżeli wziąć pod uwagę wodę to będzie 5x RDR, czyli 10 GTA San Andreas.

<rzygam tęczą>

PS. Po ludzku (w kwadraciku): jakieś 50x50km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 21:28, Hommicide napisał:

Ciekawe czy pójdą o krok dalej i wprowadzą jeszcze jakieś zwierzęta oprócz psów.

Jak by było jakieś zoo to może jakieś drapieżniki :p, w RDR było ich trochę, mogły naprawdę nieźle poharatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 10:15, mati285 napisał:

Przerażają mnie te rozmiary mówiąc szczerze, ale zobaczymy.


Dlaczego? :)

Ja się jaram jak małe dziecko. Lubię duże, "puste" przestrzenie, gdzie mam nadzieję będzie można poszaleć na np. crossie. Im więcej, tym lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 10:36, Becamer napisał:

Dlaczego? :)

Bo obawiam się czy będzie tam co robić czy po prostu część terenu zostanie tam upchana na siłę, by Rockstar mogło powiedzieć: "Patrzcie jaką to my mamy wielką mapę". Osobiście preferuję jakość niż ilość, ale poza tymi drobnymi wątpliwościami też jaram się nowym GTA jak małe dziecko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar musiał się chyba mocno wziąć na optymalizację. Już GTA IV momentami nie wyrabiało a było mniej otoczenia do wyrenderowania. Tutaj będzie więcej tego, mam nadzieję że nie spierdaczą sprawy i podczas premiery pogramy sobię komfortowo a nie odstawimy gry na półki "w oczekiwaniu na patcha" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 15:37, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> Ciekawe czy na Gramie ukaże się osobny artykuł/news zatytułowany
> "GTA V: Analiza drugiego trailera"... :D
>
Jeśli będzie warto...

A za kilka lat, w przypadku kolejnego hiciora, będzie nawet artykuł "o analizie teasera trailera..." Co za czasy nastały... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, zwiastun chociaż krótki to świetny. Od razu poczułem ten klimat. Dziwi mnie jak ta gra wygląda, nie chce mi się w to wierzyć. Strasznie się podjarałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się jarają nowym trailerem, a ja się pytam. Gdzie jest dupstep?! Trailer gry bez tego rodzaju muzyki. Czy to możliwe?! Tak na poważnie, to spodziewałem się lepszego trailera. Grafika nie jest aż tak rewelacyjna. Pierwszy trailer wyglądał o wiele lepiej i myślałem, że grafika w grze będzie trochę tę przypominać, a wyraźnie widać na drugim trailerze, że grafika to mocno podrasowana czwórka. Nastawiłem się na coś o wiele lepszego. Reszta elementów gry będzie napewno świetna, więc nie ma co się martwić o jakość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się