KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dobry zwiastun. Ciekawe postacie, piękna Kalifornia, zróżnicowane misje. Tylko mam wrażenie, że eksplozje były ładniejsze w GTA IV. Ale ogólnie, duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w finalnej wersji gry znajdzie się stacja radiowa z taką muzyką, jak z tego trailera, to się jaram. Jak zwykle Rockstar ma w dupie konkurencję i wypuszcza coś, co zje odbytem te wszystkie pseudo-realistyczne strzelanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 20:43, mati285 napisał:

No to teraz tylko czekać na przyjście wiosny i liczyć, że premiera będzie bliżej marca
niż maja.

Stawiam jednak maj, bo gry Rockstara wychodza ostatnio w maju (LA Noire, RDR, Max Payne 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 21:11, The_Deker_10 napisał:

Chyba wszystkie części GTA wyszły w maju, o ile dobrze pamiętam ... :)

GTA IV wyszło akurat 29 kwietnia, ale to już prawie maj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 21:12, knopfler napisał:

> Chyba wszystkie części GTA wyszły w maju, o ile dobrze pamiętam ... :)
GTA IV wyszło akurat 29 kwietnia, ale to już prawie maj :P.


A to niewiele się pomylilem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to oznacza, że wersja PC-towa wyjdzie na początku grudnia, tak jak miało to miejsce w przypadku GTA IV. Idealny prezent na gwiazdkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 21:40, Kraju napisał:

Czyli to oznacza, że wersja PC-towa wyjdzie na początku grudnia, tak jak miało to miejsce
w przypadku GTA IV. Idealny prezent na gwiazdkę. :D


Dokładnie. Gdy na polu będzie zimno i biało wtedy odpalamy V i od razu przypływ ciepła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem chyba nie wytrzymam i kupię xklocka żeby od razu grać w tą część, nie dam rady czekać pewnie conajmniej pół roku na pecetowe wydanie tym bardziej, że na R4850 z Athlonem X3 435 raczej komfortowo bym nie pograł. Grafa nadaje się do wymiany przy takiej grze jak się domyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 15:51, Janek_Izdebski napisał:

> > Ciekawe czy na Gramie ukaże się osobny artykuł/news zatytułowany
> > "GTA V: Analiza drugiego trailera"... :D
> >
> Jeśli będzie warto...
A za kilka lat, w przypadku kolejnego hiciora, będzie nawet artykuł "o analizie teasera
trailera...
" Co za czasy nastały... ;D

Akurat GTA to specyficzny produkt - wiele osób na niego czeka, a twórcy zdradzają bardzo mało informacji. Radzimy sobie w ten sposób i jak widać po liczbie odsłon - czytelnikom to się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 13:00, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Akurat GTA to specyficzny produkt - wiele osób na niego czeka, a twórcy zdradzają
bardzo mało informacji. Radzimy sobie w ten sposób i jak widać po liczbie odsłon - czytelnikom
to się podoba.

Krzyśku, ja nie mam do Was pretensji, że piszecie takie analizy. Jedynie martwi mnie trochę kierunek, w którym zmierzają wydawcy. Skąpe dawkowanie inforamcji o hiciorach, ekskluzywne materiały tylko dla największych amerykańskich mediów, i jeden trailer raz na rok - tak to wygląda w przypadku wielkiego R*. Dlatego nie dziwię się, że w przypadku "GTA V" zrobiono taką analizę. Bardziej martwi mnie kierunek w jakim zmierza branża i producenci wielkich gier segmentu AAA. Trzeba dodać, że mój poprzedni komentarz podszyty był sporo dawką ironii. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 14:31, Janek_Izdebski napisał:

> Akurat GTA to specyficzny produkt - wiele osób na niego czeka, a twórcy zdradzają
> bardzo mało informacji. Radzimy sobie w ten sposób i jak widać po liczbie odsłon
- czytelnikom
> to się podoba.
Krzyśku, ja nie mam do Was pretensji, że piszecie takie analizy. Jedynie martwi mnie
trochę kierunek, w którym zmierzają wydawcy. Skąpe dawkowanie inforamcji o hiciorach,
ekskluzywne materiały tylko dla największych amerykańskich mediów, i jeden trailer raz
na rok - tak to wygląda w przypadku wielkiego R*. Dlatego nie dziwię się, że w
przypadku "GTA V" zrobiono taką analizę. Bardziej martwi mnie kierunek w jakim
zmierza branża i producenci wielkich gier segmentu AAA. Trzeba dodać, że mój poprzedni
komentarz podszyty był sporo dawką ironii. :) Pozdrawiam.


Izdebski, malo ci jeszcze? Wystarczy ze dzisiaj w szkole sprowokowales bojke bo typ nie oddal ci ksiazki od WOSu. Co do trailerow raz na rok i polityki rockstara to nic nowego. Podczas tworzenia GTA IV bylo tak samo. Po wydaniu gry na PS3 i Xboxa beda milczec przez kolejne pol roku i podsycac atmosfere zanim oglosza kiedy wyjdzie na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:36, eSieNDeO napisał:

Izdebski, malo ci jeszcze? Wystarczy ze dzisiaj w szkole sprowokowales bojke
bo typ nie oddal ci ksiazki od WOSu.

A Ty przestań po nazwisku i to na dodatek w taki chamski sposób!! Zrozumiałeś w końcu?! Gówno wiesz i wcale mnie nie znasz, "kolego"!

Dnia 19.11.2012 o 16:36, eSieNDeO napisał:

Co do trailerow raz na rok i polityki rockstara to nic nowego.
Podczas tworzenia GTA IV bylo tak samo. Po wydaniu gry na PS3 i Xboxa beda milczec przez
kolejne pol roku i podsycac atmosfere zanim oglosza kiedy wyjdzie na pc.

Nie wiedomo jak do końca postąpią. W przypadku "MP3" przez ostatnie pół roku przed premierą, ujawniali sporo informacji na temat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:44, Janek_Izdebski napisał:

> Izdebski, malo ci jeszcze? Wystarczy ze dzisiaj w szkole sprowokowales bojke
> bo typ nie oddal ci ksiazki od WOSu.
A Ty przestań po nazwisku i to na dodatek w taki chamski sposób!! Zrozumiałeś w końcu?!
Gówno wiesz i wcale mnie nie znasz, "kolego"!

> Co do trailerow raz na rok i polityki rockstara to nic nowego.
> Podczas tworzenia GTA IV bylo tak samo. Po wydaniu gry na PS3 i Xboxa beda milczec
przez
> kolejne pol roku i podsycac atmosfere zanim oglosza kiedy wyjdzie na pc.
Nie wiedomo jak do końca postąpią. W przypadku "MP3" przez ostatnie pół roku przed
premierą, ujawniali sporo informacji na temat gry.


Spokojnie, Izdebski! Nie szalej, tu nie szkoła! Naprawde trudno zdzierżyć chamstwo Izdebskiego w ławce i na forum... Nie ma co porownywac MP3 do GTA V, na ktorym skupia sie cala uwaga wszystkich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknij się i przestań obrażać innych, gimbusie! Zrozumiałeś w końcu?! I mówiłem, nie po nazwisku!!! Nic o mnie nie wiesz, nie znasz mnie, pwa nigdy razem nie piliśmy! Dotarło w końcu??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:52, Janek_Izdebski napisał:

Zamknij się i przestań obrażać innych, gimbusie! Zrozumiałeś w końcu?! I mówiłem, nie
po nazwisku!!! Nic o mnie nie wiesz, nie znasz mnie, pwa nigdy razem nie piliśmy! Dotarło
w końcu??!

O co Ci chodzi? Wez sie lepiej uspokoj i nie ublizaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:36, eSieNDeO napisał:

Izdebski, malo ci jeszcze? Wystarczy ze dzisiaj w szkole sprowokowales bojke bo typ nie oddal ci ksiazki od WOSu.
Spokojnie, Izdebski! Nie szalej, tu nie szkoła! Naprawde trudno zdzierżyć chamstwo Izdebskiego w ławce i na forum...

Za nagminny brak szacunku do rozmówcy (nie tylko w tym temacie) oraz ciągłe prowokacje dostajesz degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się