KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 16:52, Janek_Izdebski napisał:

Zamknij się i przestań obrażać innych, gimbusie!

Rozumiem z czego wynika ten wybuch ale mimo wszystko nie jest to akceptowalna odpowiedź więc otrzymujesz ostrzeżenie za ulegnięcie prowokacji, pamiętaj że dokarmianiem trolla nigdy nic nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 17:51, Karharot napisał:

> Izdebski, malo ci jeszcze? Wystarczy ze dzisiaj w szkole sprowokowales bojke bo
typ nie oddal ci ksiazki od WOSu.
> Spokojnie, Izdebski! Nie szalej, tu nie szkoła! Naprawde trudno zdzierżyć chamstwo
Izdebskiego w ławce i na forum...
Za nagminny brak szacunku do rozmówcy (nie tylko w tym temacie) oraz ciągłe prowokacje
dostajesz degrad -1.

Przeciez to jakies chore i niesprawiedliwe. Jaki brak szacunku? Sam ma w nicku "Izdebski" i degrada dostalem bo zwrocilem sie do niego po nicku? I jeszcze jakies "prowokacje". Moge wiedziec jakie? Bo do tej pory tylko zadawalem pytania albo wyrazalem wlasne zdanie na jakis temat nikogo nie obrazajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ja okazuję brak szacunku. Przeczytaj proszę całość tej żenującej dyskusji, Karharot. To ja uważam się za osobę poszkodowaną - nie ja notorycznie w różnych wąkach po chamsku zwracam się po nazwisku, nie ja czynię głupie wycieczki osobite. Owszem, użyłem słowa "gimbus", ale po raz n-ty prosiłem o kulturalną wymianę poglądów. Do tamtego człowieka to niedocierało jak widać! Rozumiesz moją frustrację, Karharot? Uprzejmie proszę o przywrócenie poprzedniego statusu. Czy to możliwe? Z góry dziękuję.

Oo linki do jego innej podobnej odzywki:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58862&pid=104

Za słowo "gimbus" w tym miejscu przepraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem tyle razy byś nie zwracał się do mnie po nazwisku i to w takim napastliwym tonie. Ale Ty najwyraźniej tego nie rozumiesz. Co więcej, nie umiesz się dostosować do netykiety na forum. Ja chcę normalnie z Tobą dyskutować, ale to chyba jednak niemożliwe. :( Zmień nastawienie i nabierz więcej szacunku do swoich rozmówców, to wtedy porozmawiamy. :) Pozdrawiam, mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie placz bo nie ty dostales degrata tylko ja. Na dodatek wystrzelałeś na mnie z ucha jak z armaty kapusiu... Nie bede sie do ciebie wiecej odzywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 18:11, eSieNDeO napisał:

Nie placz bo nie ty dostales degrata tylko ja. Na dodatek wystrzelałeś na mnie
z ucha jak z armaty kapusiu... Nie bede sie do ciebie wiecej odzywal.

No tak, ja jestem winny. Jeszcze czego... Wielokrotnie prosilem Ciebie o coś, a Ty dalej swoje. Nie potrafisz okazać szacunku rozmówy, tylko robisz jakieś głupie wycieczki osobiste. Za "gimbusa" przeprosiłem. :) Chcesz normalnie podyskutować, to dostosuj się do zasad na tym forum. To przecież takie proste. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 18:17, eSieNDeO napisał:

Przeciez jestesmy kolegami a ty zachowales sie jak najgorszy wrog i donosiciel.
Mimo wszystko wybaczam ci takie zachowania.

Kolegami? Nie byliśmy sobie nigdy przedstawieni. Nie piliśmy razem bruderschafta... Trollujesz i naigrywjsz się z innych na tym forum po prostu. Najwidoczniej nic innego nie sprawia Ci takiej przyjemności, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby zamknąć tą dyskusję muszę znowu rozdać jakieś nagrody? Proszę się trzymać tematu wątku.
Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do mojej decyzji proszę je wysłać na skrzynkę moderatorską, jeśli chcecie coś wyjaśnić między sobą to też zróbcie to za pośrednictwem maili albo gg bo forum to nie czat a inni bywalcy tego tematu raczej nie są zainteresowani tą kłótnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrącam, ale na cholerę masz nazwisko w nicku? Nie możesz mieć nikomu za złe że pisze do Ciebie ''Izdebski''. Trzeba było sobie wymyślić nick a nie wpisywać imię i nazwisko... Sam sobie jesteś winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 13:33, PanSzpieg napisał:

Sorry że się wtrącam, ale na cholerę masz nazwisko w nicku? Nie możesz mieć
nikomu za złe że pisze do Ciebie ''Izdebski''. Trzeba było sobie wymyślić nick a nie wpisywać imię
i nazwisko... Sam sobie jesteś winny.

Taki nick sobie wybrałem i to moja prywatna sprawa, nie widzę powodu by się tłumaczyć z tego powodu. Zresztą tak samo jest ze Steam i PSN w moim przypadku.

To, że wybrałem taki nick, a nie inny, nie zwalnia nikogo od dostosowania się do reguł oraz regulaminu panujących na forum. A podstawową regułą jest szacunek dla rozmówcy, a także kultura i forma wypowiedzi. Kiedyś spotkałem tutaj osoby występujące pod imieniem i nazwiskiem i jakoś ich nikt nie obrażał, tak samo jak nikt nie obraża nikogo na Fan Page''ach mediów growych na FB - a tam wszyscy występują pod imieniem i nazwiskiem. Ja nie zwracam się do ludzi, których nie znam per "Kowalski! Coś tam coś tam...", "Nowakowski! Coś tam coś tam..." Jak znam czyjeś imię to zwracam się po imieniu, jak tylko nick to po nicku, jeśli jestem z kimś na "Ty" zawsze piszę to z dużej litery... Czy to takie trudne do zrozumienia? Czy takie zasady są trudne do przyswojenia?

Kulturę i elementarne zasady kindersztuby wynosi się z domu. Czy naprawdę trzeba tego kogoś uczyć?

Poza tym Twój tok rozumowania jest jakiś dziwny, naprawdę. Wg Ciebie sam jestem sobe winny, że wbrałem taki, a nie inny nick. Analogicznie to ofiara gwałtu jest winna temu, że została zgwałcona, bo prowokowała sprawcę, tak? Naprawdę dziwny to sposób rozumowania... <rozkłada bezradnie ręce>

A teraz end of off-top. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, w trailerze drugim z GTA V była scena z psem przebiegającym po masce samochodu, jak sądzicie bd takie sceny oskryptowane czy że się tak wyrażę na porządku dziennym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 13:52, Eternal101 napisał:

Mam takie pytanko, w trailerze drugim z GTA V była scena z psem przebiegającym po masce
samochodu, jak sądzicie bd takie sceny oskryptowane czy że się tak wyrażę na porządku
dziennym?

Psy mają być na porządku dziennym, a co ''takich akcji'' - Nikt Ci nie powie bo nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Gdy nauczyciel czyta listę obecności po nazwisku to wyraża w ten sposób brak szacunku do uczniów?
PO ZA TYM kij to kogo obchodzi czy jest to Twoje nazwisko, czy też nie. Dla forumowiczów i internetowej społeczności jest to NICK i mamy prawo go używać przy bezpośrednim zwrocie.

I kompletnie mnie nie obchodzi to, że postanowiłeś odsłonić swoje dane osobowe. Kompletnie.

Eternal
Myślę, że pieski na porządku dziennym będą tak się tak poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 14:06, Becamer napisał:

Nie.

Gdy nauczyciel czyta listę obecności po nazwisku to wyraża w ten sposób brak szacunku
do uczniów?
PO ZA TYM kij to kogo obchodzi czy jest to Twoje nazwisko, czy też nie. Dla forumowiczów
i internetowej społeczności jest to NICK i mamy prawo go używać przy bezpośrednim zwrocie.

I kompletnie mnie nie obchodzi to, że postanowiłeś odsłonić swoje dane osobowe. Kompletnie.

Kultura i forma wypowiedzi są uniwersalne. Regulamin i niepisane zasady regulują dyskusję na tym forum. Jakoś innym nie przeszkadza zwracać się do mnie per "Janku". Najwidoczniej tylko Tobie i jeszcze paru innym jednostkom (będącym w mniejszości na szczęście) to bardzo przeszkadza. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego?

Przy okazji polecma lekturę wątków o "Windows 8" oraz o możliwej konwersji "GTA V" na PC i Wii U. Osoba, której dotyczy sprawa cały czas trollowała, obrażała i zwracała się notorycznie w chamski sposób i po nazwisku, notorycznie olewając uwagi nie tylko moje, ale także moderatorów. Nie reagowała na prośby, by zaprzestać powyższych działań. Sprawa jest jednak zakończona i nie chcę do niej wracać.

Jeśli Ty nie rozumiesz na czym polega przestrzeganie regulaminu forum oraz ogólnie przyjętych zasad zachowania kultury i formy wypowiedzi, to jest mi tylko przykro z tego powodu.

Zastanawia mnie tylko, co chcesz mi udowodnić? Masz coś do mnie i chcesz mi na siłę udowodnić, że "czarne jest białe, a białe jest czarne"? Jeśli tak, to raczej robisz to na próżno...

Mimo wszystko pozdrawiam i definitywnie kończę ten off-top. Tobie też to radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 13:35, Darkstar181 napisał:

Wersja na PC została potwierdzona, że każdy już sklep ma ją w ofercie, nawet gram.pl ?

Nie. Po prostu na zapas dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 14:17, Janek_Izdebski napisał:

[M-Cięcie cytatu]
Kompletnie.
Kultura i forma wypowiedzi są uniwersalne. Regulamin i niepisane zasady regulują dyskusję
na tym forum. Jakoś innym nie przeszkadza zwracać się do mnie per "Janku". Najwidoczniej
tylko Tobie i jeszcze paru innym jednostkom (będącym w mniejszości na szczęście) to bardzo
przeszkadza. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego?

Przy okazji polecma lekturę wątków o "Windows 8" oraz o możliwej konwersji "GTA V"
na PC i Wii U. Osoba, której dotyczy sprawa cały czas trollowała, obrażała i zwracała
się notorycznie w chamski sposób i po nazwisku, notorycznie olewając uwagi nie tylko
moje, ale także moderatorów. Nie reagowała na prośby, by zaprzestać powyższych działań.
Sprawa jest jednak zakończona i nie chcę do niej wracać.

Jeśli Ty nie rozumiesz na czym polega przestrzeganie regulaminu forum oraz ogólnie przyjętych
zasad zachowania kultury i formy wypowiedzi, to jest mi tylko przykro z tego powodu.

Zastanawia mnie tylko, co chcesz mi udowodnić? Masz coś do mnie i chcesz mi na siłę udowodnić,
że "czarne jest białe, a białe jest czarne"? Jeśli tak, to raczej robisz to na
próżno...

Mimo wszystko pozdrawiam i definitywnie kończę ten off-top. Tobie też to radzę.


Nie wplątuj mnie proszę w swoje krzywe akcje drogi Janku Izdebski bo znowu starasz się sprowokować. I odbiegając od tematu nie ładnie posługiwać się czyjąś fotografią w swoim avatarze. Brak ci ogłady i dobrego wychowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się