KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2012 o 20:15, eSieNDeO napisał:

Nie wplątuj mnie proszę w swoje krzywe akcje drogi Janku Izdebski bo znowu
starasz się sprowokować. I odbiegając od tematu nie ładnie posługiwać się czyjąś fotografią w
swoim avatarze. Brak ci ogłady i dobrego wychowania...

Jeszcze Ci mało? Ty chyba nigdy nie potrafisz przestać trollować i ubliżać innym... A tak ogólnie, to kiepski żart był... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 22:17, Janek_Izdebski napisał:

> Nie wplątuj mnie proszę w swoje krzywe akcje drogi Janku Izdebski bo znowu
> starasz się sprowokować. I odbiegając od tematu nie ładnie posługiwać się czyjąś
fotografią w
> swoim avatarze. Brak ci ogłady i dobrego wychowania...
Jeszcze Ci mało? Ty chyba nigdy nie potrafisz przestać trollować i ubliżać innym... A
tak ogólnie, to kiepski żart był... :(


Mnie mało? To ty dalej ciągniesz tą gadkę i na nowo zaczynasz. I gdzie ja niby "ubliżam innym". Dobrze ci radzę połóż się, zastanów, odpocznij i pomyśl. Twoje zachowania najlepiej świadczą o tym, więcej NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ. Ten internet Ci chyba całkiem namieszał w głowie, skoro się tak wyrażasz i tak piszesz... I o jakim żarcie mówisz? Napisałem, że używasz CZYJEGOŚ wizerunku w swoim avatarze i jest to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 20:15, eSieNDeO napisał:

Nie wplątuj mnie proszę w swoje krzywe akcje drogi Janku Izdebski bo znowu starasz się
sprowokować. I odbiegając od tematu nie ładnie posługiwać się czyjąś fotografią w swoim
avatarze. Brak ci ogłady i dobrego wychowania...


Po pierwsze tniemy cytaty, nie robimy kilometrowych postów składających się z 90% z cytatów.
Po drugie od zwracania uwagi jest Moderator nie zwykły użytkownik.
Po trzecie proszę skończyć z tym offtopem.
Po czwarte BAN za powyższe wykroczenia oraz za ignorowanie poleceń Moderatora, 20.11.2012, 22:50 zwracałem Tobie uwagę byś skończył tego typu dyskusje, ale widzę, że nie dociera to do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić o usunięcie postów tych dwóch panów, którzy do tematu nic nie wnieśli, a tylko zaśmiecili temat? Źle się przegląda takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Fake jest. Każdy może se wydrukować okładkę z internetu i wpakować w opakowanie. Poza tym gra jeszcze nie trafiła do tłoczni i na dodatek nie ma jeszcze potwiedzonej wersji na PC xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 19:02, Crew_900 napisał:

Przecież to Fake jest. Każdy może se wydrukować okładkę z internetu i wpakować w opakowanie.
Poza tym gra jeszcze nie trafiła do tłoczni i na dodatek nie ma jeszcze potwiedzonej
wersji na PC xD



Przeczytaj jeszcze raz co tam napisali.
To jest preorder a nie gra.

Zwykłe opakowanie z okładką którą jak kupisz to w dniu premiery idąc do kasy z paragonem zapłacisz za GTA V mniej o wartość tego preordera.

Tłocznia nie ma nic do tego. Amerykańce tylko się pospieszyli i tyle.
W Polsce jak są preordery w sklepach to na kilkanaście dni przed premierą i zawierają zazwyczaj wewnątrz pudełka jakiś kod na bousy do gry, tu jest tylko pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 22:48, Mafioso_PL napisał:

Wiadomo już czy Cenega będzie Polskim wydawcą ? Reklamują swój sklep, więc coś w tym
chyba jest :P


Na pewno Cenega wyda GTA V w Polsce. Ostatnio wydali Max Payne 3, a to też gra R*. BTW. Gra będzie miała polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 17:49, Madoc napisał:

> BTW.
> Gra będzie miała polskie napisy.
Skąd wiesz?



Notka na stronie Rockstara z ogłoszeniami o pracę:
"Rockstar Lincoln jest angielskim studiem, które odpowiada za lokalizowanie gier. Wszystkie nasze wysiłki koncentrują się na zapewnianiu "integralności", w szczególności w głównych językach europejskich - angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim, a także w innych zagranicznych językach, takich jak japoński, chiński, rosyjski i polski. (...)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie nieźle. Chociaż nie przeszkadzały mi w GTA angielskie napisy, można się nauczyć sporo potocznego języka z dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 18:01, maAtis9988 napisał:

> > BTW.
> > Gra będzie miała polskie napisy.
> Skąd wiesz?


Notka na stronie Rockstara z ogłoszeniami o pracę:
"Rockstar Lincoln jest angielskim studiem, które odpowiada za lokalizowanie gier. Wszystkie
nasze wysiłki koncentrują się na zapewnianiu "integralności", w szczególności w głównych
językach europejskich - angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim, a
także w innych zagranicznych językach, takich jak japoński, chiński, rosyjski i polski.
(...)".


No było coś takiego, więc na jakieś 80% bd PL wersja, chociaż mi tam napisy EN nie przeszkadzają ale fajnie zobaczyć drugą z gier GTA w PL języku, tłumaczoną przez oficjalnego wydawce niż fanów serii ;]. Co do wersji PC''towej to hmm pewne jest że takowa bd po pre orderach w Ameryce tylko pytanie kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam do was takie pytanie odnosnie GTA 5 mianowicie : wiecie może czy w GTA 5 bedzie rozbudowany system walki taki jaki jest w Sleeping Dogs ? bo w GTA IV system walki był bardzo kiepski , mam nadzieje że producenci 5 częsci sie bardziej przyłożyli i wzieli przykład z Sleepig Dogs .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 14:09, Kraju napisał:

Raczej nie ma na to szans. Walka Sleeping Dogs opierała się na sztukach walki, w GTA
są to strzelaniny.


Nom, ale mogliby zrobić motyw że jeden z trójki bohaterów chodził np na lekcje z walk kung-fu ;p, fajnie by było uciekają z napadu na bank np z pół obrotu policjantowi w szczękę walnąć ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 14:09, Kraju napisał:

Raczej nie ma na to szans. Walka Sleeping Dogs opierała się na sztukach walki, w
GTA są to strzelaniny.

Ale mogą dać jakieś podstawowy zestaw ciosów ręcznych i nożnych + ewentualne combosy, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się