KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2013 o 02:04, Mafioso_PL napisał:

Myślicie że będzie możliwość gry COOP do 3 osób, ze względu na 3ch bohaterów?

Przedstawiciel R* powiedział że nie bd możliwości niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie czytał Newsów, na Francuskim amazonie dodali pre order GTA V na PC.
Zapewne zostanie usunięty i przeproszą za "pomyłkę", ale jak to bywa - jakiś wyciek jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 15:25, Mafioso_PL napisał:

Jakby ktoś jeszcze nie czytał Newsów, na Francuskim amazonie dodali pre order GTA V na
PC.
Zapewne zostanie usunięty i przeproszą za "pomyłkę", ale jak to bywa - jakiś wyciek jest
:P



Widziałem to, pewnie usuną i umieszczą ją z powrotem jak R* łaskawie ogłosi w końcu zapowiedź na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:30, Sandro napisał:

Oficjalna data premiery - 17 wrzesien 2013. Ech, troche sobie poczekamy...

Ja się tam bardzo ciesze, mam nadzieje że będzie warto. Powoli mnie już denerwuje wydawanie gier co roku. Wolę sobie trochę poczekać, z resztą rockstar chociaż podał datę premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie późno, miała być zdaje się wiosna? Mi to w sumie nawet na rękę, bo na początku roku wychodzi masa innych gier, którymi jestem zainteresowany, ale zapewne wiele osób będzie niepocieszonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:39, Kedzoj napisał:

> Oficjalna data premiery - 17 wrzesien 2013. Ech, troche sobie poczekamy...
Ja się tam bardzo ciesze

Ja może nie bardzo, ale też mi to na rękę. I tak nie mam teraz za dużo czasu na granie, a jak już coś znajdę to gram w gry "z doskoku" - godzinka, półtora i powrót do obowiązków. We wrześniu będzie jeszcze trochę luzu zanim materiał na uczelni rozbuja się na dobre więc będzie się dało poświecić na GTA trochę więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 18:18, Eternal101 napisał:

Może przesunęli datę premiery by dopracować wersje PC i wydać razem z konsolowymi wersjami?
;p


Niee, wersja PC wyjdzie później od wersji konsolowej tak jak poprzednie części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żeby była polska wersja, choć na to nie liczę. Wydaje Cenega, a oni byli na tyle leniwy, że Bordelands 2 nie spolszczyli. Jak było można?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 18:29, Isildur napisał:

> Może przesunęli datę premiery by dopracować wersje PC i wydać razem z konsolowymi
wersjami?
> ;p

Niee, wersja PC wyjdzie później od wersji konsolowej tak jak poprzednie części :)



Ahh szkoda, szkoda, ale był by miły ukłon gdyby nam niespodziankę zrobili ;p.

Kraju Z tego co kiedyś czytałem Rockstar poszukiwał pracowników znających dobrze język polski więc kto wie, kto wie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 19:23, Kraju napisał:

Tylko, że nic z tego nie wynikało, a Cenega dalej milczy odnośnie polskiej wersji.



Pewnie z polecenia Rockstara, jak mnie wkurza to studio takie nie zdecydowane jak kobieta... Inne studia umieją określić w
a)Na jakie platformy bd tytuł
b) w jakich językach bd tytuł
a R* się czai jak pies do jeża ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 20:08, mati285 napisał:

Przecież określili na jakich platformach: X360 i PS3.



Yhy a miesiąc po premierze "o nie wiecie co słuchajcie, jednak bd na PC", po za tym Rockstar nie powiedział że wyda tylko na konsole :), więc nie, nie określili na jakich platformach wydadzą, przynajmniej nie podali wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 21:17, Eternal101 napisał:

> Przecież określili na jakich platformach: X360 i PS3.


Yhy a miesiąc po premierze "o nie wiecie co słuchajcie, jednak bd na PC", po za tym Rockstar
nie powiedział że wyda tylko na konsole :), więc nie, nie określili na jakich platformach
wydadzą, przynajmniej nie podali wszystkich.


Rockstar najpierw musi zrobić cyrk i pieprzenie o szopenie w stylu "Skupiamy się na wersjach PS3/Xbox360, prosimy nie zamieszczać pytań o wersję na PC". Na dodatek przełożyli datę premiery, co dodatkowo opóźni wyjście gry na PCty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 21:29, TerrorHurtz napisał:

> > Przecież określili na jakich platformach: X360 i PS3.
>
>
> Yhy a miesiąc po premierze "o nie wiecie co słuchajcie, jednak bd na PC", po za
tym Rockstar
> nie powiedział że wyda tylko na konsole :), więc nie, nie określili na jakich platformach

> wydadzą, przynajmniej nie podali wszystkich.

Rockstar najpierw musi zrobić cyrk i pieprzenie o szopenie w stylu "Skupiamy się na wersjach
PS3/Xbox360, prosimy nie zamieszczać pytań o wersję na PC". Na dodatek przełożyli datę
premiery, co dodatkowo opóźni wyjście gry na PCty.


No dokładnie ;/, oni z ludzi idiotów robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się