KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Właśnie biję się z myślami czy oglądać (potwornie mnie ciągnie) czy dać sobie na wstrzymanie i poczekać do początku października i mieć wielką niespodziankę... Ehh... Żadna gra nie wzbudza we mnie takich emocji jak GTA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 19:58, Marcin08 napisał:

Właśnie biję się z myślami czy oglądać (potwornie mnie ciągnie) czy dać sobie na wstrzymanie
i poczekać do początku października i mieć wielką niespodziankę... Ehh... Żadna gra nie
wzbudza we mnie takich emocji jak GTA...


Oglądaj, bo to nie jest ostatni gameplay, który będzie pokazany przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 19:58, Marcin08 napisał:

Właśnie biję się z myślami czy oglądać (potwornie mnie ciągnie) czy dać sobie na wstrzymanie
i poczekać do początku października i mieć wielką niespodziankę

Wolisz kupować grę w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 01:21, Madoc napisał:

Wolisz kupować grę w ciemno?


Zakup 5 czesci jednej z najlepszych serii gier trudno nazwac zakupem w ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 01:57, Kamiloos napisał:

Zakup 5 czesci jednej z najlepszych serii gier trudno nazwac zakupem w ciemno :P

Niby tak, ale mimo wszystko nie wyobrażam sobie kupowania gry bez obejrzenia chociaż gameplayu, żeby zobaczyć, jak to w praniu wygląda.

I jakbyś nie wiem jak liczył, to nie jest piąta część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moja szczęka? Gdzieś ją upuściłem. Mam nadzieję, że to nie gameplay z PC, lecz z konsol, bo grafika jest zacna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 16:15, woko27 napisał:

Gdzie moja szczęka? Gdzieś ją upuściłem. Mam nadzieję, że to nie gameplay z PC, lecz
z konsol, bo grafika jest zacna.


Zacna jak zawsze, lecz nie urywa dupy (też jak zawsze :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie bd wymagania na PC, kiedy premiera na blaszakach, w tym samym czasie co na konsolach? Super, pozycja obowiązkowa. Pamiętam jak w pierwsze GTA grałem jeszcze chyba, dwójka była super, no i potem w 3D, na tą serie można liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 01:21, Madoc napisał:

> Właśnie biję się z myślami czy oglądać (potwornie mnie ciągnie) czy dać sobie na
wstrzymanie
> i poczekać do początku października i mieć wielką niespodziankę
Wolisz kupować grę w ciemno?


Wiesz, w przypadku GTA V nie boję się kupować w ciemno. Przy każdej odsłonie bawię się rewelacyjnie, a przy okazji premiery IV trochę żałowałem jednego, że w momencie kiedy grę zakupiłem wiedziałem jak wygląda pierwsze 30 minut gry, miałem ogarnięte zasady, to co mnie może spotkać. Wiem że V będzie mega, ai informacje o tym, że gra będzie miała miejsce w Los Santos oraz że będzie 3 bohaterów mają być jedynymi jakie poznam przed premierą gry. Dla mnie premiera kolejnej części GTA jest swego rodzaju świętem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 16:41, Paoro napisał:

Jakie bd wymagania na PC,


Tego nikt nie wie. Wersja PC-towa nie została jeszcze zapowiedziana.

Dnia 09.07.2013 o 16:41, Paoro napisał:

kiedy premiera na blaszakach,


Patrz wyżej.

Dnia 09.07.2013 o 16:41, Paoro napisał:

w tym samym czasie co na konsolach?


Zapowiedź wersji na PC to kwestia czasu, ale spodziewałbym się jej dopiero po premierze wersji konsolowej. Gra powinna ukazać się od pół roku do roku od premiery konsolowej. Także dopiero w przyszłym roku.

Spędziłeś ostatni rok w dżungli/jaskini/ Korei Północnej, że nie wiesz jaki jest stan wersji PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 16:52, Kraju napisał:

Spędziłeś ostatni rok w dżungli/jaskini/ Korei Północnej, że nie wiesz jaki jest stan
wersji PC?

Nie śledziłem informacji o GTA V, ale po obejrzeniu tego "gameplaya" naszła mnie ochota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o wersji PC GTA V jest niemal porównywalny do częstotliwości publikowania newsów o transferze Lewandowskiego. Ciężko to przeoczyć, stąd moje zdziwienie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się