KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Ja sam nie wiem co mam robić :( Kupować konsole i GTA V i później sprzedać. Czy czekać na PC ale nie wytrzymam bez oglądania żadnych gameplay''i/let''s play''i ... Co tu robić jak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już Ps3, pózniej X360, obie konsole sprzedałem i teraz znowu kupuje PS3 :D
Właśnie głównie, ze względu na GTA V, ale i w inne gry się pogra i na razie PS3 nie sprzedam.
A PS4 kupi się za 1,5 roku, będzie już trochę gier i będzie wiadomo o co ''kaman''.

Sericulum - a czemu sprzedawać ? Jest tyle gier wartych uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu szarpnąłem się na preorder czegokolwiek. Wczorajszego dnia udało mi się ustrzelić na allegroszu za niecałe 207zł z darmową wysyłką. W porównaniu do cen na innych serwisach - taniocha. Obym się tylko nie zawiódł, oby gra trwała, i oby to multi było takie jakim twórcy zwykli je opisywać, a szykuje się najlepszy blockbuster obecnejslashstarej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, od czasu Red Dead Redemption żadnej premiery tak nie oczekiwałem jak GTA V. Swoją drogą żałuję, że nie zdecydowali się na serię kilku filmików opisujących poszczególne elementy gameplayu tak jak to było w przypadku RDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując zwykła edycje permanentnie pozbywam się możliwości sterowania sterowcem i dostępu do broni, tatuazy itp?
Chodzi mi o to czy jest to kontent który w trakcie rozgrywki się tak czy siak odblokuje czy będę musiał po prostu podokupowac odzdzielńie poszczególne Dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2013 o 15:01, Marcin08 napisał:

Czy kupując zwykła edycje permanentnie pozbywam się możliwości sterowania sterowcem i
dostępu do broni, tatuazy itp?
Chodzi mi o to czy jest to kontent który w trakcie rozgrywki się tak czy siak odblokuje
czy będę musiał po prostu podokupowac odzdzielńie poszczególne Dlc.

To jest tak. Jeśli kupisz gre w pre-odrerze, obojętnie jaką wersie, to potem będziesz miał dostęp do sterowca i dodatkowych broni, tatuażu itp. . Więc jeśli pójdziesz do sklepu i normalnie kupisz grę to już sobie nie polatasz sterowcem i nie bedziesz miał dostępu do tych ciuchów.
A co do odblowokwania to raczej będzie wraz z postępami w grze chodź w ostatnim wywiadzie wspominali coś o tym że mają w planach wydać DLC ale mam nadzieję że będzie to coś w stylu TBOGT ;)

Link ze zniżką na 20zł do wszystkich edycji i platform w sklepie muve.pl ;D
http://gta-five.pl/watek-wspolpraca-gta-five-z-muve-pl?pid=83829#pid83829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując to co napisałeś:
-kupując w sklepie nie mam tych "bonusów" na starcie, ale nie będzie problemu z ich odblokowaniem w toku gry?
Bo w sumie odpowiadając na moje pytanie nie odpowiedziałeś na moje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupisz grę w pre-orderze - masz te wszystkie dodatki.
Kupisz grę po premierze - nie masz tych dodatków.
Kolega Sareth nie ma informacji, czy będzie się dało później te dodatki odblokować wraz z postępami w grze, ale przewiduje, że będzie się dało. W jakimś wywiadzie przeczytał wypowiedź, że twórcy przewidują osobne DLC z tymi dodatkami. Także póki co nie wiadomo jak to będzie ze sterowcem, bronią i tatuażami, jeżeli nie kupi się gry w pre-orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień 2009 - 23 sierpnia 2013...


^^ Tyle przechodziłem (z przerwami oczywiście) GTA IV, wczoraj w końcu skończyłem - uznałem, że wypada przed premierą piątki ;-)

Powrót zaczął się dwa tygodnie temu i po ograniu wzdłuż i wszerz RDR był bardzo trudny ;-). Coś jak przesiadka z Ferrari do Fiata 126 p. W RDR po prostu poprawiono wszystkie rzeczy, które mnie w GTA IV irytowały - począwszy od spapranego systemu zapisu, a na mechanice strzelania i animacjach skończywszy...

... Najwekszy ból był podczas ostrych strzelanin kiedy Niko schowany za osłoną przemieszczał się do następnej osłony - ciśnienie mocno mi się podnosiło kiedy bohaterski Serb spokojnie wstawał i brał na klatę pociski ;-)

Słyszałem, że w piątce ten element będzie poprawiony - na mam nadzieję ;-). Preorder złożony, czekam i zacieram już ręcę, postaram się tym razem przejść w krótszym czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelaniny w V mają korzystać z mechaniki użytej w Max Payne 3 (oczywiście bez shootdodge itd.), więc można spać spokojnie, bo MP3 to jeden z najprzyjemniejszych shooterów ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda to, że Sony dało tyłka i wyciekł preload na PS3 ? I cała ścieżka dzwiękowa ?

^^ Bo jeśli tak to zaczynam omijać internety, nie chce sobie psuć zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się