KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2013 o 08:05, Damianuss1 napisał:

> Nie wiem czy widzieliście jeden z "leakniętych" video z gta 5
Już usunięte :P.

Ehh pewnie pojawi się na stronie rockstara i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2013 o 23:35, Janek_Izdebski napisał:

Pożyjemy, zobaczymy. Miejmy nadzieję, że jednak nie wykluczą "GTA V" z tej zniżki. :)


Prawdopoodbnie nie jest wykluczone, sam pisalem w tej sprawie z muve ;) Dzis dostalem mejla, ze nie wiedza czy bedzie w ogole "cena sugerowana", czekaja na oficjalne info. Jak dowiem sie wiecej - dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc , słuchajcie mam takie pytanie odnosnie gry Gta V ale nietylko , mianowicie . Powiedzcie jak wiecie jak to jest że np: Gta V ma wyjśc 17 września na całym świecie tak ? No ale moim zdaniem już np: nasz kraj Polska pewnie musi mieć tą gre juz od producentów Rock Stara wczesniej pare dni . Wiecie może coś wiecej w tym temacie kiedy np gry : gry czy na PC czy na Konsole wchodzą na rynek juz gotowe przed premierą ? i gdzie np: w tym przypadku Gta 5 robią ? to musi być jakias wielka fabryka gdzie produkuja gry , jak znacie odpowiedz na moje pytania to napiszcie , to takie ciekawostki ale może ktoś zwas wie jak to wszystko sie kręci :-) , pozdrawiam fanów GTA V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 16:24, Kamiloos napisał:

Prawdopoodbnie nie jest wykluczone, sam pisalem w tej sprawie z muve ;)
Dzis dostalem mejla, ze nie wiedza czy bedzie w ogole "cena sugerowana", czekaja na
oficjalne info. Jak dowiem sie wiecej - dam znac.

Dzięki serdeczne. Jak już się czegoś dowiesz, to czym prędzej dawaj znać na forum. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że grę zaczną wysyłać 13-tego po południu i 16-tego powinna być. W końcu to pre-order, więc powinien dotrzeć do klienta przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 14:54, WRQBEL napisał:

Myślę, że grę zaczną wysyłać 13-tego po południu i 16-tego powinna być. W końcu to pre-order,
więc powinien dotrzeć do klienta przed premierą.


nie przed, tylko idealnie na. Np. Sony dostarcza gry do sklepów 2 dni przed premierą, żeby klienci dostali je w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie. Czy GTA ONLINE będzie cross-platformowy? Mam na myśli to, czy posiadając ps3 będę mógł grać z kumplem, który ma xbox''a 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 19:11, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki serdeczne. Jak już się czegoś dowiesz, to czym prędzej dawaj znać na forum. :)
Pozdrawiam.


DOstalem mejla od muve. Zle wiesci: "Jeżeli cena sugerowana się nie pojawi – zniżka na GTA V nie zadziała."

Jestem niemal pewien, ze celowo nie bedzie ceny sugerowanej, zeby nie korzystac z tych kodow.

A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 01:39, Kamiloos napisał:

DOstalem mejla od muve. Zle wiesci: "Jeżeli cena sugerowana się nie
pojawi – zniżka na GTA V nie zadziała."

Jestem niemal pewien, ze celowo nie bedzie ceny sugerowanej, zeby nie korzystac z tych
kodow.

A szkoda.

Wybaczcie, ale tego nie skomentuję. Szkoda tylko nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam z innego forum, enjoy ;-)

Kilka nowych informacji z pierwszych wrazen z pcgames.de

-gra byla odpalona na x360
-przez cala 3 godzinna sesje gra trzymala staly framerate i nie schodzila (nawet podczas duzej rozpierduchy) ponizej 30 klatek
-gra wyglada identycznie jak na gameplay trailerach tylko ze widoczny jest aliasing (porownywalny z tym z RDR)
-kazdy policjant ma swoja trase patrolu
-normalne chodzenie jest wolniejsze niz w 4 przez wzglad na latwiejsze explorowanie budynkow
-samochodom mozna przedziurawic bak, robic slady z benzyny zeby pozniej je podpalic strzalem
-checkpointy sa bardzo dobrze rozstawione
-pojazdy o wiekszej masie znacznie trudniej opanowac
-mozna prowadzic pociag
-do snajperki mozna podlaczyc celownik termalny
- powraca osiagniecie z przelatywaniem pod mostami - teraz jest ich 50 (!)
- filmiki odpalaja sie w locie bez ekranu wczytywania (tak jak w Max Payne 3) przejscie od filmikow do gry tez jest plynne - bez zadnych ekranow wczytywania
- do przegrania bylo tylko 5 misji wyrwanych z roznych stadiow gry

^^ Byleby do 17 września :) Stary koń ze mnie, a już dawno nie miałem takiego ciśnienia na grę jak teraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeże info od Cenegi, tak jak przewidywałem, gta V ze zniżką nie kupimy:

,,CENEGA
[GTA V] Jak na pewno wiecie, premiera najnowszej gry ze stajni Rockstara już za dwa tygodnie. Wielu z Was czeka na informacje odnośnie ceny sugerowanej GTA V. Aby dać Wam czas na spokojną decyzję zakupową, postanowiliśmy wyjaśnić, dlaczego nie jest i nie będzie ustalona cena sugerowana gry GTA V.

Jest to związane ze zmieniającym się, docelowo i długofalowo, modelem sprzedaży dystrybuowanych przez nas gier. Odchodzimy od sugerowania ceny detalicznej sprzedawcom na rzecz indywidualnych ustaleń z poszczególnymi sklepami. W tej chwili to sklepy samodzielnie decydują o cenie produktu. Model taki jest powszechnie stosowany zarówno za granicą, jak i na terenie naszego kraju.
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..........

Znalazłem na facebooku cenegi.

Także trzeba rozejrzeć się za dobrymi preorderami, aczkolwiek ja liczę, że kupując grę po miesiącu zaoszczędzę parę złotych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2013 o 11:32, Citkowsky napisał:

Znalazłem na facebooku cenegi.

Także trzeba rozejrzeć się za dobrymi preorderami, aczkolwiek ja liczę, że kupując grę
po miesiącu zaoszczędzę parę złotych:P

A miałem Cenegę za rzetelnego dystrybutora, a Muve za naprawdę dobry sklep... Z grzeczności i kurtuazji nie skomentuję całej tej sytuacji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się