KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

I tak najlepsze sa preordery z Allegro bedace... pre-orderami z UK. Ktos z PL za kupienie komus gry przez Amazona zyczy sobie kilkadziesiat zlotych. Doby deal! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E.

Z tego co mi tu napisaliście i obczaiłem gazetkę Reala, to rano biegnę do niego po grę za 199zł. O wiele to lepsze niż wyczekiwanie kuriera już pomijając, że niby taka promocja z gta-five.pl we współpracy z muve.pl dawała nam zniżkę na 217.99...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

empik mnie pozytywnie zaskakuje, bo i the last of us w dniu premiery był po 199 w salonie. a jak sie wzielo pre order, to dostwalo sie i soundtrack i motyw i awatary. taniej juz nie mozna bylo znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2013 o 19:44, Damianuss1 napisał:

> i to jeszcze po eng. same plusy
Właśnie nie, mylisz się. Jest też polski język normalnie ;).


a tak sie zastanwaiam. na jaka platforme zamowiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na yt już ktoś dodaje paru sekundowe filmiki z gry przedstawiające Majkela :P. Bez spoilerów oczywiście, ale ciśnienie jest na maksa xD. Nie, nie oglądam już nic z tej gry. Yt won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 00:58, Citkowsky napisał:

Byłem dziś w empiku i były pudełka preorderowe po 19,99zl ale jednak spasowałem:P Kupię
sobie na spokojnie gdzieś za miesiąc jak wszystko ucichnie:P

Podziwiam. Ja do wtorku nie mogę wytrzymać, a ty miesiąc chcesz czekać! Noo to jest zimna krew ;) Mam nadzieję, że się na tym moim entuzjaźmie nie przejade ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 07:52, Damianuss1 napisał:

Na yt już ktoś dodaje paru sekundowe filmiki z gry przedstawiające Majkela :P. Bez spoilerów
oczywiście, ale ciśnienie jest na maksa xD. Nie, nie oglądam już nic z tej gry. Yt won.

Masz link???? Znalazłem jeden jak coś pali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee, to musi być jakiś fake albo jakaś wczesna wersja gry. Bez jaj, że uderzył w ścianę i prawie nic mu nie jest. W filmiku wyżej też jakoś dziwnie to wygląda, widać wyraźnie jak wchodzi w kolizję z otoczeniem i innymi samochodami, ale pomimo tego i tak wygląda na całego. Nie chce mi się wierzyć, że mogliby skopać genialny model jazdy, pracę zawieszenia pojazdów z IV. Tam właśnie wyglądało to najbardziej realnie. Nie ma ruszania z miejsca od razu przy 100 na liczniku, za duża prędkość = niewyrobienie na zakręcie itd. Przecież z tego modelu jazdy niejedna gra wyścigowa mogłaby się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 10:42, Damianuss1 napisał:

ciach

No ja mam nadzieję, że to jednak jakaś wcześniejsza niedopracowana wersja, ale szczerze w to wątpie. Koleś który te filmiki dodaje ma też taki w którym to GTA jest zafoliowane i w zielonym pudełku x360. Jesli tak jest rzeczywiście to jedna R znów skopał sprawe ;/

EDIT. Fizyka to chyba wgl leży ;/ http://instagram.com/p/eJtimBm_JI/#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 09:19, Luk04229 napisał:

> Byłem dziś w empiku i były pudełka preorderowe po 19,99zl ale jednak spasowałem:P
Kupię
> sobie na spokojnie gdzieś za miesiąc jak wszystko ucichnie:P
Podziwiam. Ja do wtorku nie mogę wytrzymać, a ty miesiąc chcesz czekać! Noo to jest zimna
krew ;) Mam nadzieję, że się na tym moim entuzjaźmie nie przejade ;p



Czekałem tyle lat, że miesiąc nie zrobi mi różnicy tym bardziej, że za parenascie dni wyruszamy w podróż poślubną i mam inne rzeczy na głowie;) A tak po powrocie, na spokojnie sobie odpalę i porozkoszuję się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się